تبلیغات پیامکی با داشتن شماره مشترکین

ارسال اس ام اس

درتبلیغات پیامکی، ایجاد یک لیست از شماره مشترکان اهمیت بسیار زیادی دارد. این لیست به شما کمک می‌کند تا با مشتریان فعلی خود در تماس باشید و بتوانید خدمات بهتر و بیشتری را با ارسال اس ام اس به آنها ارائه دهید. به این ترتیب یک پیوند محکم بین شما و مشتری به وجود خواهد آمد که در دنیای رقابتی امروز به معنی تمایز شما از سایرین است.

اگر که به دنبال کسب موفقیت در تجارت و کسب و کار خود هستید، داشتن یک اشتراک پیامکی امری حیاتی به نظر می‌رسد. زیرا این دقیقا همان قدم اضافه است که باعث می‌شود نام شما در بین رقبای دیگر بدرخشد.

برخی بر این عقیده اند که تبلیغات با ایمیل مناسب تر از تبلیغات پیامکی است، با دانستن تفاوت های ایمیل و پیامک بهترین راه برای تبلیغات کسب و کار خود را انتخاب کنید.

ارتباطی آسان با مشتری

هنگامی که اکثریت مشتریان تجارت شما به برنامه پیامکی‌تان بپیوندند، داشتن یک ارتباط مداوم با آنها بسیار ساده‌تر خواهد شد.


شما می‌توانید اطلاع ‌رسانی‌های مرتبی با ارسال اس ام اس به مشتریان داشته باشید.


برای ارزیابی کیفیت کار خود از مشتریان بخواهید در نظرسنجی شما شرکت کنند، برای درگیر کردن آن ها یک مسابقه برگزار کنید.

با اجازه مشتری پیامک می فرستید

همه ما در روز تعداد زیادی پیامک تبلیغاتی دریافت می‌کنیم که هیچ علاقه ‌ای به محتوای آنها نداریم. اما حتما همه به این موضوع فکر کرده ایم که چه خوب می شد اگر می توانستیم از طرف کسب و کارهای مورد علاقه خود پیامک دریافت کنیم.

یک اشتراک پیامکی دقیقا چنین امکانی را به مشتریان شما می‌دهد. آنها می‌توانند داوطلبانه به تبلیغات پیامکی شما بپیوندند و پیامک‌های شما که شامل پیشنهادات، اخبار، کوپن‌های تخفیف است را دریافت نمایند.

با این روش شما مطمئن خواهید بود که تمام دریافت‌کنندگان پیامک به محصولات و خدمات شما علاقه‌مند هستند و برای کسی مزاحمت ایجاد نمی‌کنید.

داشتن رابطه صمیمانه

با پیشرفت روز افزون تکنولوژی ارتباطات ما از طریق تلفن همراه صورت می‌گیرد و این وسیله در دست هر کسی دیده می‌شود. همه ما گوشی تلفن را به عنوان یک وسیله شخصی می‌بینیم و شماره خود را در اختیار هر کسی قرار نمی‌دهیم.

اگر شما بتوانید افراد را به ثبت ‌نام در برنامه پیامکی خود ترغیب کنید، در واقع اعتماد آنها را جلب کرده‌اید و به این ترتیب می‌توانید وفاداری آن ها را به خود حفظ نمایید.

اگر سوال یا نظری دارید با ما درمیان بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *