راه حل ارسال اس ام اس به خطوط بلک لیست

ارسال اس ام اس,سامانه اس ام اس

همان طور که در مقاله ارسال بلک لیست به این موضوع اشاره  نموده ایم، با توجه به افزایش تعداد ارسال اس ام اس تبلیغاتی والبته غیر هدفمند، تعداد زیادی از افراد پیام تبلیغاتی خط خود را مسدود می کنند و به اصطلاح شماره های خود در بلک لیست قرارمی دهند. ما در این مقاله سعی داریم راه حلی برای برطرف کردن این مشکل به شما عزیزان ارائه دهیم. در صورتی که سامانه اس ام اس دارید و محتوای پیامک های شما اطلاع رسانی می باشد و رسیدن پیامک های شما به مخاطبینتان برایتان حائز اهمیت می باشد می بایست اقدامات زیر را انجام دهید.

ما برای شما دوستان دو راه حل خروج از بلک لیست را شرح خواهیم داد:

تبدیل خط از خدماتی به تبلیغاتی

اپراتورهایی که ارائه دهنده شماره های پیامکی هستند، شرایط ویژه ای را فراهم کرده اند.

این شرایط امکان این را فراهم نموده که شرکت های ثبت شده ایی که دارای شناسه ملی ، کد اقتصادی و شناسه ثبت هستند با ارسال تعهد نامه خط خود را تغییر دهند و پس از تبدیل به خطوط خدماتی امکان ارسال اس ام اس از طریق سامانه اس ام اس به تمام خطوط را داشته باشند .

البته این امکان برای مدتی از سمت اپراتور مرجع به حالت تعلیق درآمده بود و حتی شماره های پیامکی که در این بازه به خدماتی تبدیل شده بودند هم مجددا به تبلیغاتی تغییر کاربری داده شده اند.

افراد و شرکت های مذکور می توانند فرم تعهد نامه ی خود را به صورت حقوقی پر کرده و اقدام به خروج از بلک لیست نمایند در غیر این صورت امکان خدماتی کردن خطوط این افراد به هیچگونه امکان پذیر نمی باشد.

ماژول باشگاه مشتریان

با استفاده از این ماژول شما به تمام مشتریانی که درخواست دریافت اس ام اس از سمت شما دارند را می توانید از طریق سامانه اس ام اس، ارسال اس ام اس کنید.

عضویت در باشگاه  مشتریان شما بدین صورت است که شما می توانید افراد را در لیست مخاطبین مشتریان قرار دهید.

پس از اضافه شدن کاربر به مخاطبین شما برای این افراد ارسال اس ام اس انجام می شود که در صورتی که رضایت ندارند در باشگاه شما عضو شوند می توانند با کلید واژه عدم تمایل از لیست باشگاه شما خارج شوند.

همچنین این افراد با ارسال کلید واژه هم می توانند در لیست مخاطبین شما قرار گیرند.