ارسال اس ام اس از طریق شهر یا دکل ایرانسل

ارسال اس ام اس,سامانه پیامکی

سامانه پیامکی ما ارسال اس ام اس منطقه ای را به شماره های ایرانسل و همراه اول انجام می دهد. این ارسال ها از طریق دو ماژول ارسال اس ام اس بر اساس شهر و کدپستی و یا از طریق ارسال از دکل ایرانسل یا همان  BTS انجام می گردد.

دراین مقاله به شرح تفاوت استفاده از این دو روش می پردازیم:

شماره های ایرانسل به روز بوده و شماره هایی است که ۴۸ ساعت قبل از درخواست ارسال اس ام اس شما از منطقه ی انتخابیتان جمع آوری شده است.


ارسال از دکل ایرانسل به معنای ارسال پیامک های BTS به شماره های ایرانسل می باشد. شماره های بانک شهر و کدپستی و یا نقشه گوگل ۹۵% همراه اول می باشد.


حالا تفاوت این دو روش در این جا مشخص می شود که شماره های شهر و کدپستی برای تقریبا ۲ سال گذشته بوده و تا کنون به روز رسانی نشده است.

در واقع می توان گفت یکی دیگر از تفاوت های این دو روش در این است که ارسال از طریق دکل ایرانسل دارای محدودیت بوده و شما می بایست حداقل ۵۰ هزار شماره جهت ارسال انتخاب نمایید اما ارسال از طریق شهر و کدپستی بدون محدودیت بوده و تعداد ارسال به دلخواه شما کاربر گرامی می باشد.

نکاتی درباره ارسال BTS:

  • ارسال های BTS توسط خود ایرانسل انجام می شود. شماره ها در انتهای ارسال قابل مشاهده نمی باشد و گزارشی جهت دلیوری به درخواست کننده ارسال نمی گردد.
  • از آنجا که کلیه ارسال ها توسط اپراتور ایرانسل انجام می گردد، ارسال ها به شماره های آزاد و فعال انجام شده و می توانید شماره ی خودتان را نیز جهت تست به لیست شماره ها اضافه کنید.

ارسال های شهر و کدپستی از طریق سامانه پیامکی شما انجام شده و پس از ارسال می توانید لیست شماره ی گیرندگان را در قسمت گزارش های ارسال دریافت پیامک های ارسالی مشاهده نمایید.

اگر در ارسال اس ام اس خود از خطوط ۳۰۰۰ و یا ۱۰۰۰ استفاده می نمایید، هزینه ارسال بلک لیست به حساب شما به صورت اتوماتیک بازگشت داده می شود.

هزینه ی ارسال های BTS ، ۱۱۱ ریال می باشد. هزینه ارسال اس ام اس با استفاده از بانک شماره های شهر و کدپستی معادل تعرفه پیامکی شما در سامانه تان می باشد.

خط ۳۰۰۰ دارای دلیوری بوده و می توانید وضعیت ارسال هایتان را به طور دقیق مشاهده نمایید.

 

اگر سوال یا نظری دارید با ما درمیان بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *