آموزش ارسال اس ام اس از دکل BTS ایرانسل

ارسال اس ام اس

ارسال اس ام اس از طریق دکل های ایرانسل BTS یکی از جدیدترین شیوه های تبلیغاتی بر اساس پیام کوتاه می باشد، این امکان ویژه شماره های ایرانسل می باشد. از طریق این سرویس شما می توانید به موبایل های حاضر در دکل های ایرانسل منطقه مورد نظر خود بر اساس شعاع اطراف دکل پیام های تبلیغاتی خود را ارسال نمایید. ارسال اس ام اس به کل کشور امکان پذیر می باشد.

در ارسال اس ام اس از bts که در حال حاضر فقط توسط اپراتور ایرانسل انجام می شود، شما می توانید به شماره های ایرانسل یک محله، یک منطقه، یک شهر و یا یک استان بر اساس آنتن مخابراتی یا همان دکل ایرانسل ارسال انجام دهید.

این نوع ارسال تنها به شماره ای ارسال می شود که در منطقه مورد نظر حضور داشته و شماره فعال باشد. به دلیل اینکه درصد خطای ارسال از طریق دکل های ایرانسل بسیار پایین واحتمال نرسیدن پیامک به مخاطب در حد صفر می باشد.

ارسال bts مستقیما توسط اپراتور ایرانسل انجام می گیرد و هیچ گزارش ارسالی توسط اپراتور ارائه نمی شود همچنین سفارشات زیر ۴۰ هزار عدد توسط اپراتور پذیرفته نمی شود. درخواست ارسال باید تا قبل از ساعت ۱۴ ارسال شود.

در این روش، ارسال از دکل های BTS ایرانسل در شهر مورد نظر تا شعاع ۴ کیلومتری هر دکل به شماره های ایرانسل انجام خواهد شد.

روش کار:

ابتدا از منوی ارسال، بخش ارسال دکل BTS را انتخاب کنید.

درصفحه باز شده ابتدا توضیحاتی که در بخش ارسال بر روی دکل های BTS ایرانسل درج شده است را مطالعه فرمایید و سپس اقدام به ارسال اس ام اس از این بخش نمایید.

بعد از ورود به بخش ارسال دکل BTS برروی دکمه افزودن گیرندگان کلیک کنید تا پنجره مربوط به انتخاب گیرندگان نمایش داده شود.

  • به تعداد: تعیین تعداد گیرندگان
  • استان: انتخاب استان مورد نظر
  • شماره موبایل: در این بخش شماره موبایل ایرانسل خود را وارد کنید تا اپراتور ایرانسل با ارسال یک پیامک شما را از اتمام ارسال مطلع کند.
  • نام شهر یا روستا: درج نام شهر یا روستایی که قصد ارسال پیامک به آن محدوده را دارید.
  • نقشه گوگل: نشانگر قرمز رنگ را در محدوده شهر یا روستایی که قصد ارسال پیامک دارید قرار دهید.
  • افزودن: بعد از تعیین تعداد گیرندگان و انتخاب محدوده مورد نظر، با کلیک برروی دکمه افزودن می توانید مخاطبان و محدوده انتخابی را در لیست گیرندگان اضافه کنید.

بعد از انتخاب تعداد مخاطبان و شهر مورد نظر، نوبت انتخاب متن پیام می رسد.

اگر سوال یا نظری دارید با ما درمیان بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *