ارسال تنها یک پیامک

اولین باورغلطی که در بین افراد وجود دارد، ارسال تنها یک پیامک است. بازاریابی پیامکی تنها به معنای ارسال اس ام اس برای مشتریان نیست. بلکه کمپین برنامه ریزی شده ای می باشد که در مواقع مناسب و با توجه به استراتژی از پیش تعریف شده ای، از طریق سامانه اس ام اس برای مشتریان پیامک ارسال می کند.


بنابراین با رعایت برخی اصول می توان در طی مدت کوتاهی، مخاطبان را با نام تجاری خود آشنا کنید و آن ها را ترغیب به خرید کنید.


 متن تاثیرگذار

واضح است که حضور افراد و گفتگوی رو در رو می تواند ابعاد مختلفی داشته باشد و افراد را از راه های مختلفی برای خرید ترغیب کرد.

اما در ارسال اس ام اس از طریق سامانه اس ام اس، تنها ابزار موجود برای تبلیغات متن می باشد.

در واقع تمام دشواری کار شما همین خواهد بود. برای برقراری ارتباطی مناسب با مشتریان و تداوم این ارتباط در پیامک های بعدی، باید شروع مناسبی داشته باشید.

اولین پیامک هایی که شما برای مشتریان ارسال می کنید توجه اکثر افراد را جلب می کند. چرا که شما به عنوان یک تبلیغ کننده جدید شناخته می شوید و مشتریان کنجکاوند که درباره خدمات شما بیشتر بدانند.

در اولین پیامک های ارسالی تنها سعی کنید توجه و کنجکاوی مخاطب را برانگیزید و از همان ابتدای کار تمام جزییات را ارسال نکنید.

مهمترین پارامترها در اولین پیامک تبلیغاتی، درج نام تجاری، جمله ای برای ایجاد کنجکاوی، تلفن یا سایر راه های ارتباطی می باشد.

زمان بندی در تکرار

برخی صاحبان کسب و کار، با ارسال پی در پی پیامک از طریق پنل پیامک، در واقع تاثیر منفی روی تجارت خود می گذارند.

پیامک تبلیغاتی باید به صورت زمانبندی شده و با برنامه ریزی، تکرار شود و البته این تکرار به معنی ارسال اس ام اس مشابه در دو هفته متوالی نیست.

بلکه شما موظفید برای ترغیب مشتریان و کمک به آنها در انتخاب محصول، نیازهایشان را در قالب جملات متفاوتی به آن ها یاد آوری کنید.

 روش های خلاقانه

آیا می دانید که با تبلیغات به شیوه های نامتعارف و جذاب می توانید ضمن معرفی ویژگی های برجسته ی محصولاتتان، به شکلی تأثیرگذارتر و ماندگارتر آن ها را در حافظه ی مشتری ها خود ثبت کنید؟

این روش های مبتکرانه و متمایز گاهی به قدری برای مشتری ها جالب و چشمگیر هستند که پس از خرید آن محصول، سال های سال نیز تصاویرآن تبلیغ جذاب را فراموش نمی کنند.

در واقع صرف نظر از این که محصولمان چقدر معمولی است می توانیم با تبلیغاتی خلاقانه و جذاب، آن را در ذهن مشتری ماندگار کنیم و ذوق و اشتیاق او را برای خرید محصول برانگیزیم.

این تکنیک نه تنها در تبلیغات پیامکی مورد استفاده قرار می گیرد بلکه در تمامی انواع تبلیغات می توان از آن بهره برد.

مقالات مرتبط

اگر سوال یا نظری دارید با ما درمیان بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *