ارسال پیامک به صورت گروهی

بسیاری از اشخاص که قصد دارند ارسال پیامک گروهی انجام دهند اطلاع ندارند که پنل اس ام اس چیست و چگونه می توان با آن ارسال اس ام اس انجام داد؟سامانه ارسال اس ام اس یک نرم افزار می باشد و از طریق این نرم افزار می توان ارسال اس ام اس انجام داد.

اکثر پنل های پیامک نرم افزار تحت وب دارند یعنی جهت استفاده باید به اینترنت متصل باشید ولی در برخی از سامانه ها علاوه بر نرم افزار تحت وب، نرم افزار ویندوزی نیز ارائه می دهند که به اتصال اینترنت نیازی ندارند.

پنل پیامکی سیگنال ارائه دهنده تمامی امکانات ارسال پیامک بدون هزینه فعال سازی. شما تنها هزینه ارسال پیامک را پرداخت می کنید!

ثبت نام رایگان سامانه پیامک

تمامی امکانات + 1000 پیامک رایگان

ارسال گروهی در یک لحظه

در گذشته برای ارسال گروهی پیامک از موبایل استفاده می شد که ارسال از موبایل بسیار زمان بر بوده است، ولی امروزه پنل ارسال و دریافت پیامک یا همان پنل پیامکی کار را بسیار آسان کرده اند و به راحتی می توانید به حجم بالایی از شماره ها در یک لحظه ارسال پیامک انجام دهید.

تفاوت پنل پیامکی شرکت ها

  • نرم افزار پنل پیامکی هر شرکت با شرکت دیگر متفاوت است و خدمات مختلفی در هر پنل انجام می شود.
  • برخی از پنل ها ارسال و دریافت را با هم ندارند و فقط ارسال اس ام اس انجام می شود و دریافت ندارند، در بعضی دیگر تنها ارسال انبوه انجام می شود و ارسال تکی را پشتیبانی نمی کند.
  • در مواردی پنل اس ام اس فقط امکانات پایه را دارد و ماژولی در سامانه وجود ندارد، برخی از پنل ها فقط با یک اپراتور به خصوص کار می کنند و قدرت انتخاب شماره اختصاصی را به کاربر نمی دهند.
  • هزینه خرید پنل وتعرفه پیامک در هر سامانه با سامانه دیگر متفاوت می باشد، سرعت ارسال اس ام اس در هر سامانه متفاوت از سامانه دیگر می باشد.
  • ممکن است اختلال در یک سامانه کم باشد و در پنل دیگر اختلال زیادی وجود داشته باشد.

با در نظر گرفتن موارد بالا می توانید پنل پیامکی مناسب را جهت استفاده انتخاب نمایید و پس از بررسی کامل اقدام به خرید نمایید.

ایجاد همکاری دوسویه


در ارسال اس ام اس از طریق پنل اس ام اس، مشتریان قادر نیستند محصول را در دست بگیرند و تجربه استفاده از آن را حس کنند.


اما هر فروشنده، بسته به نوع محصولی که می فروشد می تواند روش های مبتکرانه ای را برای مشارکت مشتری در فرآیند خرید محصول و ارزیابی و امتحان و تجربه ی کار با آن پیش پای مشتری قرار دهد.

برای مثال می تواند به مشتری پیشنهاد تخفیفی برای ارائه پیامک به صندوقدار ارائه دهدکه باعث می شود مشتریان برای دریافت تخفیف ترغیب شوند و به دنبال آن محصول را از نزدیک مشاهده کنند.

کسب درآمد از طریق پیامک یکی از راه های راه اندازی کسب و کار می باشد.

پایانی به یاد ماندنی

زمانی که شما بعد از ارسال چندین پیامک برای معرفی نام تجاری و خدمات و محصولات خود، قصد ارسال پیامکی برای معرفی و فروش محصول را دارید، فراموش نکنید که از فرصت ارسال این پیامک به نحو احسنت استفاده کنید.

یکی از نکاتی که تاثیر مستقیم در ترغیب مشتریان دارد، پایانی به یاد ماندنی است.

جمله هایی مثل منم اگه جای شما بودم، همین تصمیم رو می گرفتم باعث ایجاد احساس و ذهنیت مثبت در مشتری می شود و علاقه و اشتیاق بیشتری برای مراجعات بعدی در خود احساس میکند.

مقالات مرتبط

اگر سوال یا نظری دارید با ما درمیان بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *