نحوه ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی

نحوه ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی

نحوه ارسال پیام انبوه یکی از نکات مهمی است که قبل از شروع تبلیغات، باید به آن توجه کنید. طبیعتا بهترین روش ارسال پیامک تبلیغاتی و اطلاع‌رسانی استفاده از یک پنل پیامکی به روز و کارآمد است. با سامانه می‌توانید پیامک‌های خود را به صورت انبوه در چند ثانیه انجام دهید.

پنل پیامکی سیگنال ارائه دهنده تمامی امکانات ارسال پیامک بدون هزینه فعال سازی. شما تنها هزینه ارسال پیامک را پرداخت می کنید!

ثبت نام رایگان سامانه پیامک

تمامی امکانات + 1000 پیامک رایگان

روش ارسال پیامک انبوه

ابتدا به نوع کالا و خدمات و جامعه هدف خود دقت کرده و با توجه به آن، نحوه ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی یا خدماتی را انتخاب کنید:

1.ارسال پیامک انبوه با شماره‌های مشتریان خود

شما تعدادی شماره در اختیار دارید و می‌خواهید به همان شماره‌های خود پیامک تبلیغاتی ارسال نمایید. در این حالت می‌توانید از منو ارسال پیامک ساده در پنل پیامکی، پیامک‌های خود را به مخاطبان‌تان ارسال فرمایید. در نظر داشته باشید که می‌توانید شماره مخاطبین خود را وارد دفترچه تلفن پنل‌تان نمایید یا شماره‌ها را کپی کرده و در بخش گیرندگان ارسال پیامک ساده پیست فرمایید. اگر تمایل دارید که چند بار برای مخاطبان خود پیامک ارسال نمایید بهتر است که شماره‌ها وارد دفترچه تلفن شود تا کار برای شما آسان‌تر گردد.

2.ارسال پیامک انبوه از طریق بانک شماره پنل پیامکی

اگر لیست شماره مشتریان خود را ندارید یا تعداد آن کم است، می‌توانید از بانک شماره سامانه پیامکی که در آن عضو هستید استفاده کنید. بانک شماره‌های پنل طبقه‌بندی شده است و به راحتی می‌توانید مخاطبین هدف خود را پیدا کنید و برایشان پیامک انبوه تبلیغاتی یا خدماتی بفرستید.

الف)ارسال پیامک انبوه از روی نقشه گوگل

ب)ارسال پیامک انبوه از دکل ایرانسل

ج)ارسال پیامک انبوه به اصناف و مشاغل مختلف

د)ارسال پیامک انبوه بر اساس سن و جنسیت مشتریان

ه)ارسال پیامک انبوه بر اساس منطقه، شهر و استان

 

3.ارسال پیامک انبوه صوتی

شما می‌توانید صدای ضبط شده خود را درباره معرفی کالا یا خدمات‌تان، برای مخاطبین خود ارسال کنید. این روش ارسال پیام کوتاه انبوه، حس صمیمیت و ارتباط بیشتری بین شما و مشتریان ایجاد می‌کند.

نکته:

1.کاربران عزیز توجه داشته باشند که قبل از ارسال پیامک انبوه، ابتدا به یک یا دو شماره همراه اول، پیامک تست ارسال نمایند تا از تاخیر نداشتن اپراتور ارسال‌کننده پیامک اطمینان حاصل شود و پس از آن ارسال انبوه خود را انجام دهند.

2.شایان ذکر می‌باشد تعرفه ارسال پیامک در ارسال تکی یا انبوه متفاوت نمی‌باشد و یکسان در نظر گرفته می‌شود.

جمع‌بندی

برای این که بازاریابی پیامکی شما مفید و زودبازده باشد ابتدا باید به نحوه ارسال اس ام اس انبوه تبلیغاتی و خدماتی توجه کنید. به عنوان مثال اگر مخاطبین کالا و خدمات شما گروه سنی جوانان هستند، ارسال پیام کوتاه انبوه گسترده و بی‌هدف، فقط وقت و انرژی و سرمایه شما را هدر می‌دهد. پس با یک مقدمه‌چینی حساب‌شده و آگاهانه، یک تبلیغات پیامکی هدفمند انجام دهید. اگر درباره روش ارسال پیام کوتاه تبلیغاتی انبوه، سوال دارید، می‌توانید با کارشناسان ما در پنل پیامک سیگنال در ارتباط باشید تا شما را راهنمایی کنند. 32008-025

مقالات مرتبط

اگر سوال یا نظری دارید با ما درمیان بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *