ارسال تبریک تولد یا رویداد به مشتریان

قطعا شما نیز به فکر ارسال اس ام اس تبریک تولد یا رویداد های دیگر به مشتریان خود بوده اید و علاقه به ارسال آن دارید. پیشنهاد ما به شما استفاده از پنل اس ام اس برای ارسال متون مناسبتی به مشتریانتان است.

همانطور که می ‌دانید چند روز پیش تولد 25 سالگی اولین پیامک دنیا بود.

در ایران حدود 16 سال پیش چنین امکانی برای کاربران تلفن همراه به وجود آمد و تجربه‌ های خاطره‌ انگیزی را برایمان رقم زد.

پنل پیامکی سیگنال ارائه دهنده تمامی امکانات ارسال پیامک بدون هزینه فعال سازی. شما تنها هزینه ارسال پیامک را پرداخت می کنید!

ثبت نام رایگان سامانه پیامک

تمامی امکانات + 1000 پیامک رایگان

به مرور استفاده از پیامک رواج پیدا کرد، تا اینکه شبکه‌ های اجتماعی بازار داغ ‌‌‌تری را از آن خود کردند. اما همچنان پیامک به زندگی خود ادامه داد و دلیلش این است که تبلیغات پیامکی، ماندگاری هر چه بیشتر در ذهن گیرنده به نسبت سایر روش های تبلیغاتی دارد.

یکی از شیوه‌ های تبلیغاتی رایج برای کسب و کارها استفاده از پیامک برای معرفی، فروش ویژه، تخفیف و… است. در این راستا نحوه‌ ی استفاده از این امکان همچنان تعیین کننده است.

این که مخاطبان شما رضایت کامل از دریافت آن پیام داشته باشند، تبلیغاتتان صادقانه باشد، جمله‌ ها مختصر، جذاب و تأثیرگذار باشد و …


در صورتی که بخواهید رویداد های مختلف را به مشتریانتان یا مخاطبان خاص خود تبریک بگویید می توانید از پنل تبریک تولد یا رویداد استفاده نمایید.


نحوه کار پنل اس ام اس تبریک

این ماژول به صورت خودکار رویداد های ثبت شده را با متن دلخواهتان به مشتریان شما یاد آوری می کند، اما سوالی که پیش می آید این است که چرا باید برای انجام این امر از پنل اس ام اس تبریک تولد یا رویداد استفاده نمود؟

برترین ویژگی این پنل آن است که به صورت اتوماتیک و در کمترین زمان ممکن می توانید مناسبت های مختلف را به مشتریانتان یادآوری نموده و نشان دهید که برای آن ها ارزش و احترام قائل هستید.

تمامی این امور موجبات ایجاد ذهنیت مثبت و علاقه در مشتریان شما را فراهم می کند و باعث می شود که فرد حس بهتری نسبت به مجموعه شما داشته باشد.

ثبت تعداد نامحدود

قابلیت تنظیم رویداد های مختلف ویژگی دیگر این پنل می باشد و این که شما می توانید به تعداد نامحدود مناسبت ثبت نمایید.

می توان به ارسال اس ام اس تبریک مناسبت با نام و نام خانوادگی به عنوان ویژگی دیگر این پنل اشاره نمود.

به عنوان مثال:

تولد آغاز زیبایی هاست

مشتری عزیز

علی صابری

زاد روزتان، شیرین، پر عشق و نور آفرین باد.

برای استفاده از این پنل اس ام اس کافی است یک بار اطلاعات مربوطه را وارد سیستم کنید تا پس از آن ارسال اس ام اس تمامی رویدادها انجام پذیرد .

نکته قابل توجه آن است که ارسال های مناسبتی بین ساعت 10 الی 12 صبح انجام می شود.

شما می توانید تنظیمات را طوری انجام دهید که به مناسبت سالگرد ازدواج مشتریانتان برایشان اس ام اس تبریک ارسال شود و تخفیف ویژه برای خرید آن ها در آن روز قائل شوید، همین امر سبب جذب و رضایت مشتری می شود.

همیشه یک مشتری می تواند ده ها مشتری دیگر را برای شما بیاورد پس هیچ مشتری را نادیده نگیرید و کم توجهی نکنید.

مقالات مرتبط

اگر سوال یا نظری دارید با ما درمیان بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *