بررسی گزارش ارسال و دریافت پیامک تبلیغاتی

بررسی گزارش ارسال و دریافت پیامک تبلیغاتی

گزارش ارسال و دریافت پیامک اولین کاری است که بعد از شروع تبلیغات پیامکی خود باید انجام دهید. در سامانه پیامکی کاربران می‌توانند پیامک‌های ارسال شده‌شان را به صورت تکی و یا انبوه پس از ارسال اس ام اس مشاهده نمایند. این امکان برای پیامک‌های دریافتی نیز میسر می‌باشد. گزارشات ارسال و دریافت پیامک در منوهای سامانه پیامکی جهت نمایش این اطلاعات قرار داده شده است. در این مقاله به نکات و سوالات پرکاربرد پیرامون گزارش و دریافت پیامک خواهیم پرداخت. با ما همراه باشید.

چرا بررسی وضعیت ارسال و دریافت پیامک تبلیغاتی مهم است؟

1-بررسی وضعیت ارسال پیامک‌ها

حتما برای شما به عنوان یک فروشنده و خدمات‌دهنده، بسیار مهم است از ارسال قطعی اس ام اس‌های تبلیغاتی خود آگاه شوید و بدانید چند درصد از آن‌ها، به مخاطبین نرسیده است. بررسی وضعیت دلیوری پیامک تبلیغاتی به شما کمک می‌کند از اثربخشی تبلیغات خود مطمئن شوید.

2-بررسی نتیجه ارسال پیامک‌ها

وقتی پیامک انبوه تبلیغاتی یا خدماتی ارسال می‌کنید، باید بعد از مدتی به بررسی نتایج آن بپردازید. با این روش می‌توانید ببینید کدام پیامک‌ها بازخورد بهتری داشته‌اند و مخاطب را به مشتری تبدیل کرده‌اند و کدام پیامک‌ها اثر چندانی در جذب مشتری و افزایش فروش نداشته‌اند. اندازه‌گیری بازگشت سرمایه به شما کمک می‌کند، در هزینه‌های خود صرفه‌جویی کرده و با دقت بیشتری اس ام اس تبلیغاتی و خدماتی بفرستید.

گزارش ارسال و دریافت پیامک در پنل پیامک سیگنال

وارد پنل پیامکی سیگنال می‌شوید. گزینه گزارشات را در نوار بالای صفحه انتخاب کنید. گزینه‌های دیگری پیش روی شماست:

1-پیام‌های دریافتی

این گزینه برای بررسی پیامک‌های دریافتی از مخاطبین و مشتریان‌تان است. با این گزینه می‌توانید نقدها و نظرات آن‌ها را برای بالا بردن کیفیت و کمیت کالا و خدمات خود بررسی کنید.

2-گزارش تکی

این گزینه برای بررسی یک یا چند پیامک انتخابی شما است.

3-گزارش گروهی

برای گزارش ارسال و دریافت پیامک می‌توانید از گزارش گروهی استفاده کنید. با این روش می‌توانید گروه‌های مختلف هدف خود را که برایشان اس ام اس فرستادید، بررسی کنید.

4-آرشیو

اگر به گزارشات گذشته پیامک‌های تبلیغاتی و خدماتی خود نیاز دارید، می‌توانید به قسمت آرشیو مراجعه کنید. تمام گزارش‌ها ثبت شده است.

5-گزارشات مالی

علاوه بر بررسی نتایج تبلیغات پیامکی، بررسی وضعیت مالی اس ام اس‌ها بسیار مهم است. با مقایسه این دو گزارش می‌توانید ببینید کدام پیام کوتاه تاثیر بیشتری در جذب مشتری داشته و روی آن بیشتر سرمایه‌گذاری مالی کنید.

امکانات پنل پیامک سیگنال در گزارش دلیوری پیامک

1-جهت مشاهده اس ام اس ماه‌های گذشته و بررسی ارسال و دریافت پیامک می‌توانید ماه و سال مد نظرتان را انتخاب کرده و سپس جستجو نمایید تا آرشیو آن ماه نمایش داده شود.

2-امکان گرفتن خروجی اکسل از پیامک‌های انبوه ارسالی و دریافتی میسر می‌باشد.

3-در صورتی که پیامکی از بخش پیامک‌های حذف شده نیز پاک گردد، امکان بازیابی آن میسر نمی‌باشد. در صورت نیاز به پیامک‌های حذف شده می‌توانید درخواست‌تان را به واحد پشتیبانی پنل پیامکی ارجاع دهید تا فایل اکسل خدمت شما ارسال گردد.

جمع‌بندی

گزارش ارسال و دریافت پیامک یکی از ویژگی‌های اصلی سامانه پیامکی می‌باشد و برای کاربران این قابلیت اهمیت زیادی دارد زیرا کاربر تمایل دارد بعد از ارسال اس ام اس از وضعیت آن مطلع شود و کارایی تبلیغات پیامکی خود را ارزیابی کند. اگر درباره نحوه گزارش‌گیری و سنجش پیامک‌های تبلیغاتی سوالی دارید، می‌توانید با کارشناسان ما در پنل پیامکی سیگنال در ارتباط باشید تا در بررسی عملکرد پیامک‌های تبلیغاتی، شما را راهنمایی کنند. 32008-025

مقالات مرتبط