گزارش ارسال و دریافت پیامک

ارسال اس ام اس,سامانه پیامکی

در سامانه پیامکی کاربران می توانند پیامک های ارسال شده شان را به صورت تکی و یا انبوه پس از ارسال اس ام اس مشاهده نمایند. این امکان برای پیامک های دریافتی نیز میسر می باشد. گزارشات ارسال و دریافت پیامک در منوهای سامانه پیامکی جهت نمایش این اطلاعات قرار داده شده است. در این مقاله به نکات و سوالات پر کاربرد پیرامون این بخش خواهیم پرداخت.

گزارش ارسال پیامک یکی از ویژگی های اصلی سامانه پیامکی می باشد و برای کاربران این قابلیت اهمیت زیادی دارد زیرا کاربر تمایل دارد بعد از ارسال اس ام اس از وضعیت آن مطلع شود .

اما این گزارش فقط به سامانه پیامکی مربوط نبوده و اپراتور ارسال اس ام اس نیز در نحوه ارائه دادن یا ندادن و پشتیبانی گزارش دخالت دارد .

اپراتورهای ارسال پیامک ( همانند ۱۰۰۰ ، ۳۰۰۰ ، ۵۰۰۰ ، ۰۲۱ و … ) گزارش را از همراه اول، ایرانسل و رایتل دریافت و به سامانه پیامکی ارسال می کند .

برخی از اپراتورها گزارش را به صورت دقیق به سامانه ارسال می کنند و بعضی از آن ها گزارش صحیحی ارائه نمی دهند یا به طور کلی گزارش اس ام اس های ارسالی را نشان نمی دهند .


در حال حاضر بهترین گزارش ارسال اس ام اس توسط اپراتور ۳۰۰۰ ارائه می شود.


به مشتریانی که گزارش دلیوری برایشان اهمیت خاصی داشته باشد پیشنهاد می شود که از این اپراتور جهت ارسال اس ام اس استفاده نمایند .

مشاهده پیامک های ارسالی و دریافتی

  • جهت مشاهده اس ام اس ماه های گذشته از قسمت، ماه و سال مد نظرتان را انتخاب کرده و سپس جستجو نمایید تا آرشیو ماه مد نظر شما نمایش داده شود.
  • پیامک های ارسال شده و دریافتی به صورت ماهانه آرشیو می شوند و شما در هر ماه تنها پیامک های ارسالی همان ماه را می توانید مشاهده نمایید.
  • امکان گرفتن خروجی اکسل از پیامک های انبوه ارسالی و دریافتی میسر می باشد.
  • جهت سهولت در نمایش اطلاعات هر ماه به شما پیشنهاد می نماییم از آرشیو هر ماه خود خروجی گرفته و در رایانه ی خود ذخیره نمایید.
  • در صورتی که از خطوط ۱۰۰۰ و یا ۳۰۰۰ جهت ارسال پیامک استفاده نموده اید می توانید دلیوری پیامک های ارسالیتان را نیز مشاهده نمایید. (تنها کافیست بر روی متن پیامک کلیک نموده و گزینه ی گیرندگان را در پیامک های ارسالی و گزینه ی جزئیات را در بخش پیامک های ارسالی VIP انتخاب نمایید.)

حذف پیامک ها

  • در صورتی که پیامک از بخش پیامک های حذف شده نیز پاک گردد امکان بازیابی آن میسر نمی باشد.
  • در صورت نیاز به پیامک های حذف شده می توانید درخواستتان را به واحد پشتیبانی آن شرکت ارجاع دهید تا فایل اکسل خدمت شما ارسال گردد.
  • کلیه اس ام اس های ارسال شده و دریافتی در صورت حذف در بخش پیامک های حذف شده قابل مشاهده می باشند.