نحوه تحلیل پاسخ دریافتی از ماژول نظرسنجی

ارسال اس ام اس,سامانه اس ام اس

در مقاله ی ماژول نظر سنجی به معرفی این ماژول و نحوه ی تنظیم یک نظرسنجی اشاره کردیم. با استفاده از این ماژول در سامانه اس ام اس به صورت قدم به قدم ارسال اس ام اس به مخاطبین خود را آغاز خواهید کرد. در این مقاله به تحلیل و بررسی پاسخ ها و امکانات دیگر این ماژول خواهیم پرداخت.

در قسمت پاسخ ها تعداد پاسخ ها در ستون تعداد شرکت کنندگان قابل مشاهده می باشد.

تمامی پاسخ های شرکت کنندگان همراه با شماره ی فرستنده ، متن ارسال شده و زمان ارسال اس ام اس وی قابل مشاهده می باشد.

بعد از تحویل  ماژول گزینه هایی که برای نظرسنجی تنظیم نمودید به حالت فعال در می آیند. شما می توانید گزینه ی اضافی را حذف و یا گزینه های جدید که مورد نیازتان است را به این بخش اضافه کنید.

در ضمن شما می توانید گزینه های قبلی را در صورت نیاز در این قسمت ویرایش نمایید. لازم به ذکر است که اگر به صورت اشتباهی گزینه ی صحیح را انتخاب نموده اید و یا تیک ارسال پاسخ را برای گزینه ای انتخاب ننموده اید، می توانید تغییرات مد نظرتان را در این بخش از ماژول اعمال نمایید.


یکی از مزایای استفاده از این ماژول این است که برحسب گزینه ها پاسخ ها بر روی نمودار میله نمایش داده می شوند. البته امکان نمایش به صورت سه  بعدی و چاپ آن در فرمت های مختلف وجود دارد.


این ماژول برای تبلیغات نیز بی نظیر عمل می کند. افرادی که کسب و کاری را راه اندازی می کنند می توانند از طریق این ماژول سوالاتی را به منظور مسابقه بین شرکت کنندگان ارسال نمایند از این طریق شناخت اطرافیان از نام شرکت شما و زمینه کاری حرفه شما بیشتر می شود.

این که شما می توانید به پاسخ تک تک شرکت کنندگان دسترسی واقعی داشته باشید و به راحتی خودتان آن ها را آنالیز کنید یکی از بهترین عملکرد های این ماژول محسوب می شود.

نکته قابل توجه این است که اگر شماره ی صحیحی توسط سامانه اس ام اس شما دریافت نشود سامانه به شما اعلام می کند که پاسخ صحیحی دریافت نکرده است.

اگر سوال یا نظری دارید با ما درمیان بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *