قابلیت تفکیک مخاطبین هنگام ارسال پیامک

ارسال اس ام اس,پنل ارسال اس ام اس

 

تفکیک مخاطبین پیامک‌های تبلیغاتی و خدماتی یکی از دغدغه‌های فروشندگان، صاحبین کسب و کار و دارندگان آموزشگاه‌ها و مراکز علمی فرهنگی است. ممکن است بخواهیم فقط به یک بخش از افراد جامعه پیام کوتاه ارسال کنیم یا در زمان‌هایی فقط به بخشی از مخاطبین‌مان پیامک بفرستیم. ساده‌ترین روش تفکیک مخاطبین پیامک تبلیغاتی و خدماتی، استفاده از یک پنل پیامک معتبر است. امروز تبلیغات از طریق پنل پیامکی پیشنهادی است که تمامی مشاوران تبیلغاتی بر استفاده از آن تاکید دارند. در این بخش از سایت سامانه پیامکی سیگنال، به بررسی این مساله می‌پردازیم. پس تا پایان با ما همراه باشید.

 

مزایای تفکیک مخاطبین اس ام اس تبلیغاتی و خدماتی

 

1.گستردگی جامعه مخاطبین و طبقه‌بندی آن

استفاده از تلفن همراه در میان تمامی اقشار جامعه و در تمامی گروه‌های سنی بالاتر از 12 سال، از گستردگی جامعه مخاطبان در ارتباط با تکنولوژی ارسال اس ام اس و دریافت پیامک خبر می‌دهد. سونامی استفاده از تلفن همراه به نوعی بوده است که امروزه دسترسی به تمامی گروه‌های مخاطبین در هر زمان و در هر مکان به راحتی با پنل ارسال اس ام اس با بیشترین سرعت موجود امکان‌ پذیر است.

 

2.ثبت و نگهداری ساده اطلاعات مخاطبین

ثبت و نگهداری پیامک در تلفن همراه ساده و مدت زمان نگهداری آن طولانی است. وقتی اس ام اس‌های ارسالی خود را طبق جامعه هدف مشخص و دسته‌بندی شده ارسال می‌کنید، در حقیقت اطلاعات مخاطبین‌تان در هر زمانی به راحتی در دسترس شما خواهد بود.

 

3.کاهش در هزینه‌های ارتباطی

ارائه خدمات با پنل پیامک به خودی خود باعث کاهش هزینه‌‌های اداری در سازمان‌‌ها، ارگان‌‌ها و موسساتی است که به صورت مستقیم با مردم سر و کار دارند. این کاهش در عوامل مختلفی همچون امور اداری، روابط عمومی، ارتباطات، آموزش، خبررسانی نمود پیدا می‌کند. پنل ارسال اس ام اس در مقایسه با سایر تکنولوژی ‌های موجود از لحاظ اقتصادی بسیار به صرفه بوده و به نوعی کم هزینه‌ ترین سیستم ارتباطی در جهان است. سیستمی که بر اساس طبقه‌بندی شماره و اطلاعات مخاطبین کار می‌کند.

 

چگونه مخاطبین پیامک‌های خود را تفکیک کنیم؟

نیازی نیست وقت بگذارید و مخاطبین خود را دسته‌بندی کنید. وقتی در یک پنل پیامکی معتبر و کارآمد ثبت‌نام کردید، آن وقت می‌توانید به راحتی به مخاطبین دلخواه خود، طبق دسته‌بندی‌هایی که وجود دارد، اس ام اس تبلیغاتی یا خدماتی انبوه ارسال کنید.

 

ارسال اس ام اس,پنل ارسال اس ام اس,ارسال اس ام اس

تفکیک مخاطبین در یک سامانه پیامکی

قبل از ثبت‌نام و ورود به یک پنل پیامکی و ارسال اس ام اس، ابتدا در مورد سامانه‌های پیامکی مختلف تحقیق کنید تا بتوانید در بهترین پنل عضو شوید. پنلی که مزایا و مکانات متعددی داشته باشد. از جمله مزایای یک پنل پیامکی خوب، قابلیت تفکیک و دسته‌بندی مخاطبین است. در این بخش دسته‌بندی‌های کاربردی را معرفی می‌کنیم.

 

1.تفکیک مخاطبین بر اساس سن و جنسیت

برای صاحبین برخی مشاغل مانند آرایشگاه‌ها، باشگاه‌ها، مزون‌داران و خیاطان، مراکز هنری یا کنکور و….ارسال هدفمند و حساب شده بسیار اهمیت دارد. اگر به تمام مخاطبین، اس ام اس تبلیغاتی یا خدماتی ارسال کنید، هزینه و زمان زیادی هدر می‌رود. با گزینه ارسال بر اساس سن و جنسیت، به راحتی می‌توانید به یک بازه سنی یا جنسیت مشخص پیام کوتاه ارسال کنید.

 

2.ارسال از روی نقشه

اگر می‌خواهید میزان فروش را در منطقه خود افزایش دهید یا به مناطق بیشتری پیامک تبلیغاتی ارسال کنید، از روی نقشه داخل پنل، می‌توانید خیابان یا منطقه مورد نظر را انتخاب کرده و به شماره‌های آن محدوده پیامک تبلیغاتی یا خدماتی بفرستید.

 

3.تفکیک مخاطبین بر اساس شهر و استان

با این گزینه شما می‌توانید تبلیغات خود را در یک استان یا شهر مشخص انجام دهید.

 

4.تفکیک مخاطبین بر اساس کد پستی ایرانسل و همراه اول

اگر می‌خواهید به مخاطبین خود بر اساس شماره همراه آن‌ها پیامک ارسال کنید، می‌توانید با انتخاب کدپستی مناطق مختلف شهر یا استان، به شماره‌های ایرانسل و همراه اول این مناطق پیام کوتاه ارسال کنید.

 

5.تفکیک مخاطبین بر اساس مشاغل

شاید شما بخواهید خدمات یا کالای خود را به یک گروه یا گروه‌های از مشاغل ارسال کنید. به عنوان مثال شما فروشنده لوازم پزشکی و بهداشتی هستید و جامعه هدف تبلیغات شما، مشاغلی مانند پزشکان، کلینیک‌ها و مراکز زیبایی هستند یا تولید‌‌کننده پوشاک هستید و مخاطبین شما فروشندگان پوشاک هستند.

 

جمع‌بندی

با تفکیک و دسته‌بندی مخاطبین و مشتریان خود به راحتی می‌توانید تبلیغ کنید و نتایج تبلیغات پیامکی خود را بررسی کنید. پنل پیامکی این کار را برای فروشندگان و مشاغل مختلف آسان کرده و بهترین روش‌های تفکیک مخاطبین تبلیغات را ارائه می‌دهد. اگر هنوز عضو یک پنل پیامکی نیستید و می‌خواهید ارسال هدفمند پیام کوتاه داشته باشید، می‌توانید از کارشناسان سامانه پیامکی سیگنال سوالات خود را بپرسید تا شما را برای یک ارسال هدفمند راهنمایی کنند.  32008-025

اگر سوال یا نظری دارید با ما درمیان بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *