خرید نمایندگی پنل پیامکی

ارسال اس ام اس,سامانه پیامکی

 

خرید نمایندگی پنل پیامکی یک روش کسب درآمد عالی برای کسانی است که شاید فکر می‌کنند هیچ مهارتی ندارندو نمی‌توانند درآمدی داشته باشند. امروزه به دلیل گسترش کسب و کارهای اینترنتی و آسان شدن زندگی با خدمات الکترونیک، استفاده از خدمات پیامکی به شدت رو به افزایش است. فروشگاه‌ها، موسسات آموزشی هنری، دانشگاه‌ها و مدارس، کلینیک‌ها و باشگاه‌ها و مراکز بیمه و بانک‌ها و دفاتر املاک و انتشارات و….همه به نوعی از اس ام اس استفاده می‌کنند. شما می‌توانید با خرید نمایندگی یک پنل پیامکی معتبر، در این زمینه به درآمد خوبی برسید. در ادامه به مزایای نمایندگی سامانه اس ام اس می‌پردازیم. با ما همراه باشید.

 

مزایای خرید نمایندگی پنل پیامکی

1.فروش پنل‌ پیامک

با فروش 10 پنل در ماه می‌توانید در حدود 1 میلیون تومان درآمد ماهیانه داشته باشید.

2.سود پیامک‌های ارسالی

با افزایش کاربران تعداد پیامک‌های ارسالی شما نیز به تدریج افزایش می‌یابد.

به عنوان مثال اگر کاربران روزانه 50000 پیامک بفرستند و هر پیامک برایتان 2 تومان سود داشته باشد درآمد روزانه شما به 100 هزار تومان خواهد رسید.

3.سود خط اختصاصی

بخشی از درآمد شما از فروش خط اختصاصی خواهد بود. با فروش 5 خط با سود متوسط 10 تومان در پایان ماه، سود فروش خطوط اختصاصی به 300 هزار تومان می‌رسد.

4.شهرت برند

با دریافت نمایندگی شما می‌توانید با نام تجاری، لوگو و دامنه شخصی خود به فعالیت بپردازید. می‌توانید به صورت کاملا مستقل فعالیت داشته باشید و مدیریت سامانه اس ام اس را در دستان خود بگیرید.  بخش‌های مختلف این سامانه را با توجه به صلاح‌ دید خود ویرایش کنید و طراحی مورد نظر خود را به روی آن پیاده کنید. همچنین می توانید بسته‌های مختلف سامانه اس ام اس را آنطور که می‌خواهید تنظیم کنید. امکانات دلخواه را به آن ها تخصیص داده و قیمت آن‌ها را مشخص کنید. شما حتی می‌توانید تعرفه‌های ارسال اس ام اس خود را نیز مشخص کنید بنابراین امکان این وجود دارد در هر سطحی میزان سود خود را مشخص کنید.

ارسال اس ام اس,سامانه پیامکی,ارسال اس ام اس

به تدریج نام تجاری شما مطرح‌‌تر شده و تعداد کاربران سامانه اس ام اس افزایش خواهند یافت. در این مرحله لازم است یک درگاه الکترونیک اختصاصی برای سامانه اس ام اس خود راه ‌اندازی کرده و بدین ترتیب پرداختی‌ها را به صورت مستقیم دریافت کنید.

5.اعطای نمایندگی پنل اس ام اس به دیگران

وقتی شما از نظر برند و درآمد، در کارتان تثبیت شوید، می‌توانید به دیگران هم نمایندگی اعطا کنید و به درآمد بیشتری برسید.

یکی از راه های گرفتن نمایندگی کلی از یک عرضه کننده اصلی و ارائه پنل اس ام اس یا نمایندگی کوچکتر ارسال اس ام اس انبوه تبلیغاتی است که این روش سرمایه ای به طور میانگین 15 میلیون تومان برای گرفتن نمایندگی و مبلغی هم برای دفتر فیزیکی و همینطور راه اندازی سایت را نیاز خواهد داشت.

تبلیغات پیامکی یک تجارت پر سود و مناسب برای هر نوع کسب و کاری است.


برای داشتن پنل اس ام اس سرمایه ای بسیار کم نیاز دارید.


روش فروش تبلیغات پنل اس ام اس و تبلیغات ارسال اس ام اس:

  1. داشتن لپ تاپ یا کامپیوتر
  2. اینترنت

شما با داشتن این دو مورد 50 درصد موارد لازم برای شروع این فعالیت که همان تبلیغات پیامکی است را دارید.

این شغل نیاز به داشتن دفتر و مکان ندارد و شما می توانید از طریق اینترنت و داشتن یک سایت اقدام به فروش پنل اس ام اس کنید و در نتیجه نیازی به پرداخت هزینه های اجاره دفتر ندارید.

شما نیاز قطعی به سایت ندارید گر چه سایت مستقل دفتر فیزیکی می توانند در گسترش بیشتر کار به شما کمک کنند.

برای گرفتن نمایندگی ارسال اس ام اس هم نیاز به سرمایه آنچنانی ندارید.

شما برای این کار نیاز به دانش ندارید چرا که این کار به صورتی انجام می شود که شما بدون داشتن اطلاعاتی در مورد برنامه نویسی می توانید انجام دهید.

بنابراین تنها چیزی که برای کسب در آمد بیشتر نیاز دارید تبلیغ کردن و فعالیت و بازاریابی است که می توانید بصورت آنلاین یا آفلاین به بازاریابی و تبلیغات بپردازید

حتی می توایند در سایت ها خود را معرفی کنید یا مغازه به مغازه و دفتر به دفتر تبلیغ کنید و حتی با داشتن اینترنت بی سیم و یک دستگاه لب تاپ می توانید به محض موافقت مشتری اقدام به ارسال تبلیغات از طریق پنل اس ام اس خود کنید.

این کار می تواند شغل دوم شما با سرمایه گذاری اندک باشد ولی در بلند مدت و آشنا شدن به چم و خم کار می تواند به شغل اصلی شما تبدیل شده و سرمایه میلیونی برای شما به ارمغان آورد.

آیا می دانید چگونه از شر پیامک هایی که با پنل اس ام اس اراسال مشود خلاص شوید:

اگر هر روز برایتان ارسال اس ام اس تبلیغاتی می شود و می خواهید از شر آن ها خلاص شوید.

برای سیم کارت های همراه اول عدد یک را به ۸۹۹۹ و برای سیم کارت های ایرانسل عدد ۲ را به ۵۰۰۵ ارسال کنید.

برای باقی پیامک های تبلیغاتی هم می توانید of را به همان شماره ارسال کنید.

جمع‌بندی

با خرید نمایندگی پنل پیامکی و فروش خط تبلیغاتی و خدماتی به صاحبین کسب و کارها، به تدریج کاربران شما افزایش پیدا می‌کنند و در نتیجه تعداد پیامک‌های ارسالی شما نیز بیشتر می‌شود. تا جایی که با ارسال 200000 پیامک در روز می‌توانید بالغ بر 12 میلیون تومان در ماه سود داشته باشید. البته سود بیشتر در گرو جذب بیشتر مخاطب است. به عنوان مدیر یک سامانه پیامکی باید بتوانید مشتریان بیشتری جذب کنید که از خدمات شما راضی باشند. همچنین به مرور می‌توانید با اعطای نمایندگی پنل پیامکی درآمد خود را افزایش دهید. اگر تصمیم به خرید نمایندگی گرفته‌اید یا هنوز سوالاتی دارید می‌توانید با کارشناسان پنل پیامکی سیگنال در ارتباط باشید تا شما را برای دریافت نمایندگی راهنمایی کنند. 32008-025