معاملات با مشتری را پیگیری کنید

ارسال اس ام اس,سامانه اس ام اس

کلید اصلی تبلیغات سامانه اس ام اس تفکر درباره تعیین آن چه که می خواهید به بازار با ارسال اس ام اس عرضه کنید است. روزانه تمام معاملات مربوط به مشتری بالقوه خود را با ارسال پیامک پیگیری کنید. با پیامک مشتریان را در چرخه تجارت خود نگاه دارید و با مشتریانی که به ارتباط با شما علاقه دارند ارتباط برقرار کنید.


همیشه ارتباط صمیمی خود را با مشتریان در تبلیغ پیامکی حفظ نمایید.


کسب و کارها برای به دست آوردن سود بیشتر سخت تلاش می کنند. یاد بگیرید سکوت یکی از توصیه های اولیه در فروش با پیامک است.

اگر مشتری خود را نمی شناسید به مشتریان فعلی خود بنگرید و به سوالات زیر پاسخ دهید:

چه کسانی بیشترین تولید و بازدهی را برای شرکت شما دارند؟ شرکت شما چه مشکلاتی را برای آن ها حل می کند؟ چرا فقط با شرکت شما تعامل می کنند؟

دقت در انتخاب مشتری

در انتخاب مشتری دقت کنید مطمئن شوید این فرد توانایی و قصد خرید را دارد. انتخاب مشتری اشتباه به سامانه اس ام اس شما ضرر خواهد رساند، اگر اطمینان حاصل کردید مشتری بالقوه هستند خودتان درخواست فروش را ارائه دهید.

مطمئن شوید پیشنهاد شما برای حل مشکل است

در ارسال اس ام اس به مشتریان بالقوه، مطمئن شوید پیشنهادات شما برای حل مشکلات آن ها تعیین شده است. به مشتری بگویید چگونه با محصول و خدمات خود به آن ها سود می رسانید.

اگر محصولات سامانه اس ام اس به آن ها سود می رساند به آن ها بگویید چند درصد سود را به دست می آورند و اگر به تولید آن ها کمک می کند و اشتباهات کارشان را حل می کند آن ها را مطلع سازید.

تمرکز بر روی موفقیت های محصول

با پیامک مزایای نمونه محصول را شرح دهید و بر روی موفقیت هایی که محصول محقق ساخته تمرکز کنید. در تمرکز روی جوانب تکنولوژی زیاده روی نکنید تا مشتری را به علت تخصص کم از دست ندهید.

اسم شرکت و نام تجاری را تکرار نمایید. با هجوم سعی در بد جلوه دادن تبلیغ پیامکی رقیب نکنید، اما روی امکانات خوب محصول تمرکز نمایید. به ترس های مشتریان اهمیت دهید.

پیگیری

پیگیری یکی از مهم ترین استراتژی های جذب مشتری با ارسال اس ام اس است. هدف از پیگیری اطمینان حاصل کردن از گام هایی چون فروش، ارائه دادن خوب محصول، دریافت هزینه و ضمانت رضایت مشتریان می باشد.

اگر سوال یا نظری دارید با ما درمیان بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *