تبلیغات پیامکی

ارسال اس ام اس,پنل اس ام اس

تبلیغات پیامکی تنها به معنی ارسال اس ام اس برای مشتریان نیست، بلکه کمپین برنامه ریزی شده ای می باشد که در مواقع مناسب و با توجه به استراتژی از پیش تعریف شده ای، از طریق پنل اس ام اس برای مشتریان پیامک ارسال می کند.

با رعایت برخی اصول می توان در طی مدت کوتاهی، مخاطبان را با نام تجاری خود آشنا کنید و آن ها را ترغیب به خرید کنید. تبلیغات پیامکی روشی مقرون به صرفه تر از سایر رسانه ها محسوب می شود.

این موضوع را همه می دانند که حضور افراد و گفتگوی رو در رو می تواند ابعاد مختلفی داشته باشد و افراد را از راه های مختلفی برای خرید ترغیب کرد.

اما در ارسال پیامک از طریق پنل اس ام اس، تنها ابزار موجود برای تبلیغات متن می باشد در واقع تمام دشواری کار شما همین خواهد بود.

شما با تبلیغات پیامکی به شیوه های جذاب می توانید به شکلی تأثیرگذارتر و ماندگارتر ویژگی محصولات خود را در حافظه ی مشتری ها ثبت کنید.


روش های مبتکرانه و متمایز در تبلیغات پیامکی گاهی به قدری برای مشتری ها جالب و چشمگیر هستند که پس از خرید آن محصول، سال های سال نیز تصاویر آن تبلیغ جذاب را فراموش نمی کنند.


شما با صرف نظر از اینکه محصولاتتان چقدر معمولی است می توانید با تبلیغاتی خلاقانه و جذاب، آن را در ذهن مشتری ماندگار کنید و ذوق و اشتیاق او را برای خرید محصول برانگیزید.

برای برقراری ارتباطی مناسب با مشتریان و تداوم این ارتباط در تبلیغات پیامکی باید شروع مناسبی داشته باشید.

مهمترین پارامتر ها در اولین پیامک تبلیغاتی، درج نام تجاری، جمله ای برای ایجاد کنجکاوی، تلفن یا سایر راه های ارتباطی می باشد.

اولین پیامک هایی که شما برای مشتریان ارسال می کنید توجه اکثر افراد را جلب می کند، چرا که شما به عنوان یک تبلیغ کننده جدید شناخته می شوید و مشتریان کنجکاوند که درباره خدمات شما بیشتر بدانند.

در اولین پیامک های ارسالی تنها سعی کنید توجه و کنجکاوی مخاطب را برانگیزید و از همان ابتدای کار تمام جزییات را ارسال نکنید.

پیامک تبلیغاتی باید به صورت زمانبندی شده و با برنامه ریزی تکرار شود و البته این تکرار به معنی ارسال اس ام اس مشابه در دو هفته متوالی نیست.

برخی صاحبان کسب و کار با ارسال پی در پی پیامک از طریق پنل اس ام اس در واقع تاثیر منفی روی تجارت خود می گذارند.

شما موظفید برای ترغیب مشتریان و کمک به آن ها در انتخاب محصول، نیاز هایشان را در قالب جملات متفاوتی به آن ها یاد آوری کنید.

اگر سوال یا نظری دارید با ما درمیان بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *