بهترین روش ارسال پیامک تبلیغاتی

بهترین روش ارسال پیامک تبلیغاتی

 

ارسال پیامک تبلیغاتی روشی است که می‌تواند روی میزان فروش کالاها و خدمات شما تاثیر زیادی بگذارد. ممکن است بپرسید چطور؟ تا انتهای مقاله با من باشید تا شما را با این روش تبلیغات آشنا کنم. وقتی در یک سامانه پیامکی ثبت نام می‌کنید، با روش‌های متفاوت ارسال پیامک انبوه مواجه می‌شوید. برای این که بازدهی تبلیغات پیامکی شما بالا باشد، باید با راه و روش‌ ارسال پیامک تبلیغاتی، آشنایی داشته باشید تا بهترین بازخورد را از آن بگیرید. ما در سیگنال ادز نه تنها تمام این راه و روش ها را به شما آموزش خواهیم داد بلکه برای موفقیت در بازاریابی پیامکی به شما مشاوره رایگان ارائه می دهیم. پس با ما همراه باشید.

چرا نحوه ارسال پیامک مهم است؟

اگر می‌خواهید در کسب و کار خود به بازدهی سریع و مفید برسید و به طور قابل ملاحظه‌ای مشتریان خود را افزایش دهید، باید از همان ابتدا نکات مهم نحوه ارسال پیامک را بدانید تا زمان و هزینه شما هدر نرود. از جمله موارد مهمی که باید قبل ارسال پیامک تبلیغاتی بدانید این است که:

1.متن پیامک شما چیست؟

2.می‌خواهید آن را از چه خطی و به چه شماره‌ای ارسال کنید؟

3.آیا شماره مقصد، داخل لیست سیاه مخابراتی است؟

در ادامه به این سوالات پاسخ می‌دهیم. پس با ما همراه باشید.

متن پیامک تبلیغاتی چگونه باشد؟

1.کوتاهی پیامک تبلیغاتی: حداکثر کاراکتر برای پیامک انگلیسی، 160 و برای پیامک فارسی، 70 کاراکتر است. اگر از این محدودیت عبور کنید، آن وقت باید هزینه چند پیامک را بپردازید.

2.کاربرد کلمات کلیدی: وقتی پیامک شما کوتاه است باید بتوانید بهترین معرفی را از محصولات یا خدمات خود ارائه دهید.

3.لینک‌دار بودن: میزان تعامل شما را با مخاطبین بیشتر می‌کند.

 

بهترین روش ارسال پیامک تبلیغاتیبهترین روش ارسال پیامک تبلیغاتی

از چه شماره‌ای به چه شماره‌ای پیامک ارسال کنیم؟

ابتدا در یک سامانه پیامکی معتبر و پرسرعت عضو شوید تا به راحتی به مخاطبین خود اس ام اس تبلیغاتی ارسال کنید. در این بخش به شما می‌گوییم چگونه می‌توانید به جامعه هدف خود پیام کوتاه بفرستید:

1.ارسال پیامک از طریق بانک شماره موجود در سامانه

اگر قصد دارید با استفاده از بانک شماره سامانه پیامکی، تبلیغات بفرستید وارد بخش ارسال شوید. در آنجا به چندین گزینه مختلف دسترسی دارید:

1.ارسال استانی و شهری: این بخش متداول ترین نحوه ارسال پیامک تبلیغاتی انبوه می‌باشد که عموم مخاطبین را شامل می‌شود.

2.ارسال از روی نقشه: یک منطقه از شهر خود را روی نقشه انتخاب کنید و به خطوط همراه آن منطقه پیامک ارسال کنید.

3.ارسال از طریق کدپستی: می‌توانید وارد بخش ارسال به کدپستی شوید و بر اساس کدپستی مخاطبین، به آنها پیامک تبلیغاتی ارسال کنید. در این روش، هر چقدر شما ارقام ابتدایی بیشتری برای کد پستی خود وارد کنید، شماره‌ها، محدودتر خواهند شد.

4.ارسال طبق رقم ابتدای شماره موبایل: یک روش دیگر برای هدف‌گیری مخاطبین، مشخص کردن ارقام اول شماره است. مثلاً می‌توانید فقط به کسانی پیامک تبلیغاتی خود را ارسال کنید که شماره آنها با 0912 شروع می‌شود.

5.ارسال از طریق تفکیک مشاغل و نیازمندی‌ها: دسترسی و تفکیک این شماره‌ها در پنل پیامکی، به راحتی در اختیار کاربر قرار گرفته است. این نحوه ارسال پیامک، بهترین روش برای مشاغل پرمخاطب مانند فروشگاه‌ زنجیره‌ای است.

6.ارسال پیامک تبلیغاتی طبق سن و جنسیت: این روش برای مشاغلی مانند آرایشگاه‌ها، مراکز بیوتی تراپی و فشیال، کافه ها، باشگاه‌های ورزشی و مشاغلی از این دست بسیار مناسب است.

7.ارسال طبق نام محلات: این روش می‌تواند برای دفاتر املاک و فروشگاه‌های زنجیره‌ای بسیار مناسب باشد.

2.ارسال پیامک با استفاده از لیست شماره‌های خودتان

ممکن است شما نخواهید از دیتابیس یا بانک شماره سامانه پیامکی استفاده کنید بلکه

می‌خواهید برای مشترکین و یا بانک اطلاعاتی خودتان پیامک تبلیغاتی ارسال کنید.

در این صورت با وارد کردن لیست شماره‌های مخاطبین خود در بخش “ارسال از طریق فایل یا دفترچه”

پنل پیامکی، می‌توانید پیامک تبلیغاتی ارسال کنید.

بهترین روش ارسال پیامک تبلیغاتی

 

با شماره‌های بلک‌لیست چه کنیم؟

شماره‌هایی که از طرف برخی کاربران مسدود شده است و پیامک تبلیغاتی را دریافت نمی‌کنند، در بلک لیست قرار دارند. برای این که بتوانید به این شماره‌ها پیامک ارسال کنید، می‌توانید در پنل پیامکی، خط تبلیغاتی خود را به خط خدماتی تغییر دهید یا یک خط خدماتی هم در کنار خط تبلیغاتی خود داشته باشید تا بتوانید به تمام مخاطبین خود، پیامک ارسال کنید.

مشاهده گزارش پیامک‌های ارسال و دریافت شده

همه چیز با ارسال پیامک تمام نمی‌شود! نکته دیگری که مطمئناً برای شما اهمیّت دارد این است که بدانید آیا پیامک به مخاطب‌تان رسیده است یا خیر. خیال‌تان راحت باشد! گزارش ارسال پیامک تبلیغاتی، به‌ صورت کامل و جامع و تفکیک شده، در بخش ” گزارشات”  قابل مشاهده است. هر پیامک دارای شناسه می‌باشد و وضعیت ارسال آن با جزئیات کامل، در پنل، قابل رویت است. همچنین جزئیات مالی پرداخت‌ها در منوی “گزارشات مالی” موجود است.

جمع بندی

نحوه ارسال پیامک تبلیغاتی در پنل پیامکی، متنوع است و  این امکان را به شما می‌دهد تا در کمترین زمان ممکن، تبلیغات انبوه مفیدی داشته باشید. مخاطب هدف خود را با کمترین هزینه پیدا کنید و در نتیجه کالا و خدمات خود را بیشتر به فروش برسانید. برای اطلاع از چگونگی ثبت‌نام و عضویت در سامانه پیامکی سیگنال ادز، می‌توانید با این شماره تماس بگیرید تا کارشناسان پنل شما را راهنمایی کنند.

025-32008

اگر سوال یا نظری دارید با ما درمیان بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *