نکاتی در هنگام ارسال اس ام اس

ارسال اس ام اس,سامانه اس ام اس

شاید پیشنهادی که به مشترکین سامانه اس ام اس خود می دهید فوق العاده باشد، اما اگر برای آن تاریخ انقضا نگذارید، مطمئن باشید آنگونه که باید نتیجه نمی گیرید. اگر پیشنهاد ارسال اس ام اس شما هیچ مهلتی نداشته باشد، یا به عبارتی دیگر هیچ ضرورتی را به مشتریان القا نکند، مطمئن باشید که فراموش خواهد شد، و در نهایت شما می مانید و یک پیشنهاد عالی سوخته شده.

شما نمی توانید به مشتریانتان پیشنهاد بدهید و هیچ مهلتی برای اقدام آنها مشخص نکنید. مطمئناً مشتریان شما می خواهند از پیشنهاد فوق العاده شما استفاده کنند. اما، خب از طرفی بدون شما هم زندگی می کنند.

با اضافه کردن مهلت زمان به پیشنهادات به مشتریان خود حس فوری بودن را القا کنید، به این ترتیب آنها بدون معطلی دست به عمل خواهند شد و این را به یاد داشته باشید که پیام شما اعتبار شماست.

به طور مثال: با نشان دادن این اس ام اس غذای خود را مهمان رستوران ما باشید. فقط تا ساعت ۲۱ مهلت دارید.


اگر میزبان یک مراسم خصوصی هستنید و یا حراج بزرگی را می خواهید برگزار کنید بهتر از مشترکین خود را از طریق ارسال اس ام اس در اولویت قرار دهید.


به طور مثال قبل از آنکه مشتریان شما از حراج شما مطلع شوند، خودتان به آن ها از طریق سامانه اس ام اس اطلاع دهید این کار نه تنها رضایتشان را به دنبال دارد، بلکه میزان فروش شما نیز افزایش پیدا می کند.

حتی وقتی که می خواهید به دلیل تعمییرات، محل کار خود را برای مدت کوتاهی تعطیل کنید و یا در عید نوروز تعطیل هستید این مهم نیست که چه اتفاقی است، اما بهتر است که مشتریان خود را از این موضوع مطلع کنید.

این کار شما باعث اعتماد سازی در بین مشتریان می شود. خود را به جای یک مشتری وفادار قرار دهید، فرض کنید برای صرف نهار به رستوران مورد علاقه خود می روید، اما به دلیل تعمییرات بسته است چه حسی به شما دست می دهد.

بنابراین بهتر است مشتریان خود را در چنین موقعیتی قرار دهید و با استفاده از سامانه اس ام اس متنی برای مشتریان خود ارسال کنید.

اگر سوال یا نظری دارید با ما درمیان بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *