رشد تجارت به واسطه تبلیغات پیامکی

ارسال اس ام اس,سامانه اس ام اس

تمام شرکت ‌ها می ‌توانند از ارسال اس ام اس برای رشد تجارت خود استفاده نمایند. در تبلیغات با سامانه اس ام اس پیامک شما در کم ترین زمان ممکن و به صورت اینترنتی به شماره موبایل های دائمی یا اعتباری شهر مورد نظر شما ارسال می شود. موفقیت تجارت ها توسط تبلیغ پیامکی تضمین شده است.


پیامک تبلیغاتی تنها به شماره موبایل های فعال شهر ارسال شده و گزارش کلی از پیامک های ارسالی و دریافتی برای شما در دسترس است.


تصورات اشتباه در مورد پیامک:

  • پیامک تبلیغاتی خوانده نمی شود

یکی از بزرگترین تصورات غلط در مورد تبلیغات با سامانه اس ام اس این است که می گویند هیچکس پیامک ‌های تبلیغاتی را نمی ‌خواند. واقعیت امر کاملا برعکس است، چند بار شده است که پیامکی دریافت کنید که آن را نخوانید یا بدون باز کردن آن را پاک کنید؟

برای نمونه، یک تحقیق مشخص کرده که در انگلستان ۹۸% از پیامک ‌ها باز شده و اکثر آن ها ظرف همان ۵ ثانیه اول دریافت خوانده می ‌شوند. بنابراین، پیامک یک روش قابل اتکا و آنی است.

  • پیام برای شرکت های کوچک به صرفه نیست

این حقیقت ندارد که ارسال اس ام اس برای شرکت ‌های کوچک مقرون به صرفه نیست، در واقع ارسال پیام یکی از ارزان ‌ترین و موثرترین روش ‌های ارتباط با مشتریان است و اگر درست ارسال شود می ‌تواند بازدهی بسیار بالایی داشته باشید.

شرکت‌ های کوچک ‌تر و محلی کم ‌کم در حال آگاه شدن از مزیت‌ های پیامک هستند. مزیت‌ هایی که شرکت ‌های بزرگ تر از مدتی پیش از آن ها آگاه بوده ‌اند. هزینه هر پیامک تنها چند ریال است و به این ترتیب با بودجه کمی می ‌توانید شاهد نتایج بی‌ سابقه ‌ای باشید.

  • پیامک یک وسیله ارتباطی غیر شخصی است

اکثر کاربران تلفن همراه در تمام ساعات شبانه ‌روز و کل هفته گوشی خود را همراه دارند بنابراین واقعا نمی ‌توان وسیله ‌ای شخصی ‌تر پیدا کرد.

ایجاد حس صمیمیت با مشتری، بستگی به نوع برنامه تبلیغاتی شما و چگونگی انتقال پیام نیز دارد. اینکه کمی پیام خود را شخصی و صمیمی بنویسید واقعا کار سختی نیست.

اینکه مشتریان خود را شخصا و از نزدیک بشناسید به این معنی است که می ‌توانید یک ارتباط دوستانه با ارسال اس ام اس با آن ها داشته باشید. نام آن ها را به پیامک خود اضافه کنید تا پیامک برای آن ها شخصی باشد و حتی اجازه پاسخ به آن ها بدهید تا ارتباط شما بازتر شود.

  • ارتباط پیامکی در حال پایان یافتن است

همواره روش ‌های جدیدی برای ارتباط از طریق گوشی همراه یا تبلت ایجاد می ‌شوند. اما پیامک حتی از تماس تلفنی و مکالمه تصویری نیز محبوبیت بیشتری برای ارتباط دارد.

پیامک قابل دسترس است و در کسری از ثانیه‌ با سامانه اس ام اس برای کاربران فرستاده می ‌شود. این همان چیزی است که مشتریان به دنبال آن هستند.

مدتی طولانی است که پیش ‌بینی‌ هایی مبنی بر کاهش استفاده از پیامک انجام می ‌شود، اما هیچ نشانه‌ ای از وقوع این اتفاق در آینده نزدیک وجود ندارد.

اگر سوال یا نظری دارید با ما درمیان بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *