زمان مناسب ارسال پیامک

ارسال اس ام اس,سامانه اس ام اس

انتخاب کردن زمان مناسب برای ارسال اس ام اس توسط سامانه اس ام اس کلید موفقیت شماست. مثلاً شنبه‌ ها بهترین وقت برای نوید دادن یک آخر هفته ‌ی بسیار به یادماندنی برای مشتریان شماست.

مشترکین شما وقتی به آخر هفته‌ ی هیجان ‌انگیز شما فکر می ‌کنند، انگیزه‌ ی آن ها برای کار کردن نیز افزایش می ‌یابد.

آخر هفته خوب

چهارشنبه‌ ها نیز زمان مناسبی است. در این زمان مشتریان هم پتانسیل‌ های زیادی دارند که از تخفیف‌ ها و پیشنهادات ویژه شما استقبال کنند.

آن ها تمام هفته را کار کرده‌ اند و خسته ‌اند. در ساعت‌ های کسل کننده کاری، فکر کردن به یک آخر هفته‌ ی خوب حسابی حالشان را جا می ‌آورد.

کسب بهترین نتیجه

همانطور که می دانیم اکثر پیامک ها توسط مخاطبان خوانده می شوند، مطمئن باشید که در تمام مراحل از تبلیغات پیامکی استفاده کنید. قبل از اینکه رزرو کنند، وقتی رزرو می ‌کنند و مسلماً پس از پرداخت پول.

در پایان نیز می ‌توانید به یک روش شخصی، درباره ‌ی فرآیند خود از آنها نظرسنجی کنید. این راه‌ حل بسیار خوبی برای برقراری ارتباط و وفاداری است.

برای به دست آوردن بهترین نتیجه، ارتباطات خود را در سطحی کاملاً شخصی نگه دارید.

موارد استفاده برای آژانس هواپیمایی:

  • اطلاع دادن از تاخیر
  • آخرین سفرها و تورهای مسافرتی
  • تخفیف ‌ها

آیا پرواز تاخیر دارد؟ آیا هواپیما دچار نقص فنی شده است و پرواز چندین ساعت به تاخیر می‌افتد؟ آیا ‌آب و هوا برای پرواز نامساعد است؟

آخرین سفرها و تورهای مسافرتی

از مشتریان خود بخواهید در صورتی که می ‌خواهند از جدیدترین تورها و برنامه ‌های تفریحی شما باخبر شوند، با ارسال اس ام اس ونوشتن یک کلمه کلیدی به سامانه اس ام اس شما از جدیدترین برنامه‌ های شما باخبر شوند.


مشترکین سامانه اس ام اس شما باید اولین کسانی باشند که از جدیدترین اخبار و برنامه‌ های سفرهای شما باخبر شوند.


می‌ توانید برای مشتریان خود یک سرویس رزرو موبایلی راه بیاندازید و در تمام مراحل از جمله: تایید بلیط، پرداخت موفق و… از سامانه اس ام اس خود استفاده کنید.

باید مراحل خرید بلیط از سامانه اس ام اس شما راحت باشد و تمامی کاربران با ارسال اس ام اس در همه ‌ی سنین بتوانند از آن استفاده کنند.

میزان امنیت سرویس شما باید کاملاً بالا باشد.

تخفیف ‌ها

زمان ‌هایی هست که عده ‌ای از مشتریان شما به دلایل مختلفی از سفر کردن استقبال چندانی نمی ‌کنند. مثلاً ماه مهر که مدارس آغاز شده ‌اند، ماه رمضان و… اما تمام آدم ‌های کره‌ ی زمین که در ماه مهر به مدرسه نمی ‌روند.

این مواقع، زمان مناسبی برای تخفیف‌ های ویژه برای سایر مشتریان شماست. با یک تخفیف فوق ‌العاده  زمان ‌های مرده در آژانس خود را به بهترین نحو احیا کنید.


چه زمانی برای مخاطبان خود ارسال اس ام اس کنید

 

امکان ارسال اس ام اس تبلیغاتی بدون نیاز به هزینه های تبلیغاتی، به مقدار چشمگیری کاهش یافته است. با پیشرفت تکنولوژی و دانش بشری روش های تبلیغات فرق کرده است.دیگر نیاز به چاپ هزاران برگه تبلیغاتی نیست.

با ارسال اس ام اس شما می توانید برای کسب و کار خود تبلیغ کنید. بهتر است به نکاتی در هنگام ارسال اس ام اس توجه کنید.

هیچ وقت پیش از ساعت 9 صبح و پس از 9 شب برای مشتریان خود ارسال اس ام اس نکنید. سعی کنید یک روز مشخص را برای ارسال اس ام اس مختلف خود انتخاب کنید.

به طور مثال: اگر می خواهید برای مشتریان خود اس ام اس تخفیف ارسال کنید، بهتر است یک روز هفته را برای این نوع اس ام اس های خود مشخص کنید.

بهتر است به ساعات ارسال اس ام اس خود دقت کنید، هیچ کس دوست ندارد در زمان صرف ناهار یا شام برایش ارسال اس ام اس شود.

در ظهر که زمان استراحت است هرگز ارسال اس ام اس نکنید. بهتر از در زمان کار که بین ساعت 9 تا 2 است اس ام اس بدهید و از ساعت 17 تا 21  در ساعاتی غیر از این ها درصد خوانده شدن اس ام اس شما به 2 درصد می رسد.


هرگز در ساعات نامعین و نامرتب ارسال اس ام اس نکنید.همیشه در یک ساعت معین ارسال اس ام اس کنید.


اگر بخواهید پیامک تبلیغاتی شما توسط مخاطبان هدف دیده شود بهتر است زمان ارسال اس ام اس خود را از یک شنبه تا سه شنبه تعیین کنید.

آمار اپراتورها نشان می دهد در این زمان ها 60 درصد مخاطبان پیامک ها را می بینند و می خوانند.

البته دقت کنید که روزهای بعد و قبل از تعطیلات رسمی به اضافه خود تعطیلات را هم برای ارسال اس ام اس در نظر بگیرید.

البته به این نکته نیز توجه داشته باشید که تبلیغات با اس ام اس هزینه کمتری نسبت به تبلیغات با بروشور و تبلیغات پخش تراکت بلاخلاص تبلیغات بنری.

تبلیغات بنری خیلی در شهرهای بزرگ مثل تهران گران و پرهزینه است و این هزینه از پس شرکت های کوچک بر نمی آید و حتی عموم مردم در ترافیک  می مانند و اهمیتی به تبلیغات با بنر نمی دهند.


 

اگر سوال یا نظری دارید با ما درمیان بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *