چه زمانی برای مخاطبان خود ارسال اس ام اس کنید

ارسال اس ام اس

امکان ارسال اس ام اس تبلیغاتی بدون نیاز به هزینه های تبلیغاتی، به مقدار چشمگیری کاهش یافته است. با پیشرفت تکنولوژی و دانش بشری روش های تبلیغات فرق کرده است.دیگر نیاز به چاپ هزاران برگه تبلیغاتی نیست.

با ارسال اس ام اس شما می توانید برای کسب و کار خود تبلیغ کنید. بهتر است به نکاتی در هنگام ارسال اس ام اس توجه کنید.

هیچ وقت پیش از ساعت 9 صبح و پس از 9 شب برای مشتریان خود ارسال اس ام اس نکنید. سعی کنید یک روز مشخص را برای ارسال اس ام اس مختلف خود انتخاب کنید.

به طور مثال: اگر می خواهید برای مشتریان خود اس ام اس تخفیف ارسال کنید، بهتر است یک روز هفته را برای این نوع اس ام اس های خود مشخص کنید.

بهتر است به ساعات ارسال اس ام اس خود دقت کنید، هیچ کس دوست ندارد در زمان صرف ناهار یا شام برایش ارسال اس ام اس شود.

در ظهر که زمان استراحت است هرگز ارسال اس ام اس نکنید. بهتر از در زمان کار که بین ساعت 9 تا 2 است اس ام اس بدهید و از ساعت 17 تا 21  در ساعاتی غیر از این ها درصد خوانده شدن اس ام اس شما به 2 درصد می رسد.


هرگز در ساعات نامعین و نامرتب ارسال اس ام اس نکنید.همیشه در یک ساعت معین ارسال اس ام اس کنید.


اگر بخواهید پیامک تبلیغاتی شما توسط مخاطبان هدف دیده شود بهتر است زمان ارسال اس ام اس خود را از یک شنبه تا سه شنبه تعیین کنید.

آمار اپراتورها نشان می دهد در این زمان ها 60 درصد مخاطبان پیامک ها را می بینند و می خوانند.

البته دقت کنید که روزهای بعد و قبل از تعطیلات رسمی به اضافه خود تعطیلات را هم برای ارسال اس ام اس در نظر بگیرید.

البته به این نکته نیز توجه داشته باشید که تبلیغات با اس ام اس هزینه کمتری نسبت به تبلیغات با بروشور و تبلیغات پخش تراکت بلاخلاص تبلیغات بنری.

تبلیغات بنری خیلی در شهرهای بزرگ مثل تهران گران و پرهزینه است و این هزینه از پس شرکت های کوچک بر نمی آید و حتی عموم مردم در ترافیک  می مانند و اهمیتی به تبلیغات با بنر نمی دهند.

اگر سوال یا نظری دارید با ما درمیان بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *