پیامک تبلیغاتی با سرعت نور!

ارسال اس ام اس,سامانه اس ام اس

 

سرعت ارسال پیامک یکی از مهم‌ترین ویژگی‌هایی است که سبب شده افراد زیادی برای تبلیغات کالا و خدمات خود، در ابتدای کار به سراغ تبلیغات پیامکی بروند. این کار به شناخته شدن برند و جذب مشتری بیشتر در کوتاه مدت کمک زیادی می‌‌کند. سرعت ارسال پیامک ، سرعت فروش شما را بالاتر می‌‌برد و به راحتی می‌‌توانید وارد بازار رقابتی ‌شوید. البته این مساله بستگی به انتخاب سامانه پیامکی دارد که عضو آن هستید.

 

مزایای سرعت بالای پیامک تبلیغاتی چیست؟

سرعت ارسال پیامک بعد از تعرفه پایین، دومین دلیل انتخاب این گزینه از طرف صاحبین کسب و کارها و مشاغل مختلف است. اگر به عنوان یک فروشنده، هنوز از پیامک تبلیغاتی و خدماتی استفاده نکرده‌اید، پس به مزایای خط پیامکی از جمله سرعت بالا، توجه کنید:

 

1.ارسال به مخاطبین جدید

پیامک تبلیغاتی این قابلیت را دارد که توسط مشتری ذخیره و برای دیگران ارسال شود. به این ترتیب سرعت تبلیغات شما افزایش میابد. با این کار در کوتاه‌ترین زمان ممکن می‌‌توانید مشتریان بیشتری جذب کنید بدون آن که خودتان درگیر تبلیغات باشید.

 

2.شهرت یک برند با لینک‌دار بودن پیامک

یک مزیت دیگر سرعت اس ام اس تبلیغاتی این است که وقتی پیامک تبلیغاتی شما دارای لینک باشد، به راحتی می‌‌توانید در کمترین زمان ممکن، بازدید سایت و پیج اینستاگرام خود را افزایش دهید.

 

 

ارسال اس ام اس,سامانه اس ام اس,ارسال اس ام اس

 

3.سرعت بالای اطلاع‌رسانی به مشتریان

سرعت ارسال پیامک، سرعت اطلاع‌رسانی شما را برای فروش ویژه، حراج فصل، تخفیف ویژه و اطلاع‌رسانی افتتاحیه شعب جدید افزایش می‌‌دهد. همچنین هزینه پیامک تبلیغاتی بسیار مقرون به صرفه‌تر از چاپ بنر و برگ کاغذی خواهد بود و دیگر نیاز نیست منتظر باشید تا بنر و تراکت آماده شود.

 

4.امکان دسترسی سریع به همه مخاطبین

مزیت دیگر سرعت تبلیغات پیامکی این است که شاید برخی از مخاطبین و مشتریان شما به اینترنت دسترسی نداشته باشند. در این صورت اطلاع‌رسانی سریع، از طریق پیامک تبلیغاتی امکان پذیر است.

 

5.سرعت بالای استفاده از پنل پیامکی

یکی دیگر از مزایای سرعت ارسال پیامک این است که یادگیری اصول کلیدی ارسال پیامک و استفاده از پنل پیامکی، بسیار آسان است و شما می‌ توانید در مدت زمان کوتاهی این نکات را یاد بگیرید یا اگر آن قدر پرمشغله هستید که نمی‌‌توانید برای یادگیری این اصول وقت بگذارید، می‌‌توانید با کارشناسان پنل پیامکی که در آن عضو هستید، صحبت کنید و مشاوره بگیرید.

 

6.دیدن نتیجه تبلیغات در کم‌ترین زمان ممکن

به دلیل این که سرعت اس ام اس تبلیغاتی بسیار بالاست، شما می‌‌توانید در مدت زمان کوتاهی، نتیجه تبلیغ خود را ببینید و گزارش ارسال و دریافت پیامک‌ها را بررسی و تحلیل کنید.

 

7.نظرسنجی پیامکی در کم‌ترین زمان ممکن

شما می‌‌توانید برای مشتریان و مخاطبان خود پیامک نظرسنجی بفرستید. به دلیل این که سرعت ارسال پیامک تبلیغاتی بالاست، در نتیجه می‌‌توانید با سرعت بالاتری نسبت به نظرات مخاطبین خود آگاه شوید و کیفیت خدمات یا کالاهای خود را بالاتر ببرید.

 

8.دسته‌بندی مخاطبین و ارسال سریع

مزیت دیگر سرعت ارسال پیامک این است که وقتی در یک پنل پیامکی عضو می‌‌شوید، می‌‌توانید بدون معطلی برای مخاطبین متنوع، پیامک بفرستید. اگر مسوول یا مدیر دانشگاه، مدرسه یا آموزشگاه هنری هستید، قطعا زمان برای شما بسیار اهمیت دارد. سرعت تبلیغات پیامکی سرعت عمل شما را برای اطلاع رسانی و ارتباط با دانشجویان، دانش‌آموزان، هنرجویان و والدین آن‌ها بالاتر می‌‌برد. زیرا پنل پیامکی، مخاطبین را طبق سن، جنسیت، شغل، کد پستی، شهر، استان، منطقه، محله و…دسته بندی می‌‌کند. با این امکان، سرعت تبلیغات شما بالاتر خواهد رفت و دیگر مجبور نیستید به دنبال مخاطب باشید.

 

سامانه اس ام اس,ارسال اس ام اس,سامانه اس ام اس

 

9.سرعت بالای تبلیغات با کم‌ترین پرسنل

پیامک تبلیغاتی نوعی بازاریابیِ سریع با داشتن کمترین پرسنل است. دیگر نیاز نیست وقت و هزینه زیادی صرف استخدام افرادی کنید که برای شما تبلیغ کنند. به راحتی با یک پنل پیامکی، سرعت تبلیغات پیامکی خود را بالاتر ببرید.

 

10.وقت‌گیر نبودن خواندن پیامک تبلیغاتی

از دیگر مزیت‌های سرعت ارسال پیامک ، این است که خواندن پیامک تبلیغاتی، وقت کمتری از مخاطب می‌‌گیرد. به همین دلیل این نوع تبلیغات برای هر دو طرف، فروشنده و مشتری، مناسب است.

 

جمع بندی

پیامک تبلیغاتی ساده‌ترین، کم‌هزینه‌ترین و پرسرعت‌ترین روش تبلیغاتی برای پیشرفت کسب و کارهایی با مخاطب بالا و  همچنین معرفی کسب و کارهای نوپا است. زیرا سرعت ارسال پیامک، کار شما را برای تبلیغات گسترده و جذب مخاطب و در نتیجه فروش بیشتر افزایش می‌دهد. اگر هنوز درباره مزیت‌های پیامک تبلیغاتی به ویژه از نظر سرعت، مطمئن نیستید، می‌‌توانید با کارشناسان سامانه پیامکی سیگنال در ارتباط باشید تا در این زمینه شما را راهنمایی کنند. 32008-025

………………………………………

ارسال پیامک در کسری از زمان

ارسال سریع پیامک در کسری از زمان، برای تمامی سیستم های تحت وب دارای احراز هویت یا پیام های حساس به زمان بسیار مناسب و کاربردی است. سامانه پیامکی با ارسال اس ام اس می تواند حرف شما را به مشتری هایتان در سریع ترین زمان منتقل می کند. یکی از مزایای استفاده از این روش موفقیت طولانی مدت و حفط مشتری است.

همانطور که می دانید دنیا، دنیای رقابت در تجارت است. چه خوب است ما از سیستم هایی که کیفیت بهتری نسبت به سایرین دارد استفاده کنیم.


سامانه پیامکی می تواند بهترین همراه شما برای تبلیغات کسب و کارتان باشد.


مهم است تمامی ارسال اس ام اس شما که به زمان وابستگی دارند و یا برای احراز هویت مورد استفاده قرار می گیرند جزو ارسال های بدون محدودیت و سریع باشند.

در سیستم های ثبت نامی برای استفاده مشترکین از امکانات پیامکی حاوی کد ارسال می شود و مدت زمانی برای ورود آن در نظر گرفته می شود.

معمولا مدت زمان در نظر گرفته شده برای ورود کد کمتر از یک دقیقه می باشد و همچنین ارسال پیامک حاوی آن کد در کمتر از زمان مشخص شده الزامی و ضروری می باشد.

از طرفی وجود سرویس ارسال سریع و اطمینان از ارسال به تمام شماره موبایل های فعال در بستر مخابراتی جزو الزامات می باشد.

ارسال بدون محدودیت

ارسال اس ام اس,سامانه اس ام اس,ارسال اس ام اس

ارسال پیامک های حاوی کد های احراز هویت و یا فعال سازی ما بین 400 تا 500 میلی ثانیه ارسال شده و به گوشی مخاطبین تحویل داده خواهند شد.

با توجه به لزوم ارسال بدون محدودیت آن وجود خط خدماتی والبته با تعداد 7 رقم، به این سرویس با ارزش قدرت بیشتری بخشیده است.

قابلیت ارسال سریع پیامک در کسری از زمان دارای دو سرویس ارزشمند ارسال می باشد.

احراز هویت

تمامی سرویس های سایت ها در ثبت نام، وجود احراز هویت در اپلیکیشن های پیام رسان و یا خدماتی، بررسی صحت شماره موبایل های وارد شده در ثبت نام و روشن بودن آن ها می توانند ازاین سرویس استفاده نمایند.

متن ثابت با متغییرهای از پیش تعیین شده

پیام های خرید سایت ها، ارسال نام کاربری و رمز عبور، متن ارسال فاکتورها و … جزو ارسال پیامک به همراه قالب می باشند.

وجه مشابهت تمام این پیام ها در این است که قسمتی از متن ثابت بوده است و به صورت عمومی برای تمام افراد استفاده می شود.

بخش متغیر نیز این است که مشخص کننده تفاوت آن متن بین افراد است.

اگر سوال یا نظری دارید با ما درمیان بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *