کاربرد سامانه پیامکی

ارسال اس ام اس,سامانه پیامکی

سامانه‌ پیامکی یک نرم ‌افزار است که ارسال اس ام اس به صورت انبوه را عهده دار است. این سامانه به سیستم‌ های مخابراتی متصل شده است و به شما اجازه مدیریت آسان پیامک ها را می ‌دهد.


از طریق سامانه پیامکی می ‌توانید پیامک‌ های تبلیغاتی خود را ارسال و از مشتریان خود پیامک دریافت کنید.


قابلیت های سامانه پیامکی:

  • ارسال پیامک انبوه
  • دسترسی به بانک شماره ها بر اساس نیاز
  • دریافت گزارش پس از ارسال

ارسال پیامک انبوه

با استفاده از سامانه پیامکی شما می ‌توانید برای تعداد بالا و در انواع اقسام مقیاس ‌ها پیامک تبلیغاتی خود را ارسال کنید. این مقیاس شما از یک محله تا یک شهر و کل کشور می ‌تواند متفاوت باشد و همین موضوع یکی از دلایل محبوبیت تبلیغات پیامکی است.

دسترسی به بانک شماره ها بر اساس نیاز

برای مثال یک آرایشگاه مردانه تنها به مشتریان مرد نیاز دارد و بدون هدف انجام ارسال اس ام اس سبب می شود نیمی از هزینه او هدر برود، چرا که زنان هیچ وقت مشتری او نیستند.

اما با استفاده از سامانه پیامکی می‌ تواند فقط به بانک شماره‌ های مردان پیامک‌ های تبلیغاتی خود را ارسال کند. این بانک شماره‌ ها در هدفمند کردن تبلیغات شما تاثیر بسیار مهمی دارند.

دریافت گزارش پس از ارسال

یکی از مشکلات اساسی در بازاریابی سنتی و تعدادی از برنامه های تبلیغاتی این است که شما هیچ ابزاری ندارید که با استفاده از آن بفهمید که دقیقا چه تعداد از مشتریان پیام تبلیغاتی شما را دریافت کردند.

اما یکی از ویژگی ‌های مثبت و مهم در سامانه پیامکی این است که شما با یک کلیک ساده در کمتر از یک دقیقه خواهید دید که چه تعداد از مشتریان شما پیامک تبلیغاتی شما را دریافت کردند و چه تعداد نه.

جالب است بدانید که در زمینه بازاریابی پیامکی آمار بسیار جالب و امیدوارکننده ‌ای وجود دارد.

در یک سامانه امکانات متعددی وجود دارد که کار بازاریابی شما را راحت می‌ کند، شما به تدریج با کار کردن با سامانه به مرور با این امکانات آشنا خواهید شد. ابزارهایی مانند تحلیل گر و منشی هوشمند به شما کمک می‌ کند یک خبرنامه پیامکی ایجاد کنید و به تدریج مشتریان خود را افزایش دهید.

ابزارهایی مانند کدخوان به شما کمک می‌ کنند تا برای مشتریان خود مسابقه برگزار کنید و با ابزار نظرسنجی می ‌توانید از مشتریان خود نظرسنجی کنید.

اگر سوال یا نظری دارید با ما درمیان بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *