تبلیغات با پنل اس ام اس یک امر حیاتی است

ارسال اس ام اس,پنل اس ام اس

ارسال اس ام اس تبلیغاتی امروزه یکی از پرکاربردترین روش های تبلیغاتی به حساب می آید تا حدی که تبلیغات با پنل اس ام اس یک امر حیاتی برای برخی از کسب و کارها به شمار می رود در بازاریابی پیامکی اصول روش ها و نکاتی وجود دارد که بسیار مهم و کلیدی هستند و رعایت آن ها در این نوع تبلیغ باعث می شود تا شما به نتیجه مطلوبی برسید.

امروزه ما در دنیای زندگی می کنیم که دنیای هزینه محسوب می شود شما می توانید با ارسال اس ام اس تبلیغات کم هزینه در کسب و کار خود داشته باشید.

با رعایت 4 نکته زیر می توانید در بازاریابی پیامکی خود موفق شوید:

1- متن پیام مناسب

متن پیامک  یکی از مهم ترین نکات در تبلیغات با پنل اس ام است، چرا که متن پیامک باعث جذب و تشویق مخاطب در استفاده از محصولات یا خدمات ارائه شده می شود به طوری که ممکن است آن پیامک را به دیگران نیز ارسال کند.

نیاز نیست در مورد محصول یا خدماتی که ارائه می کنید توضیح کاملی بدهید.


متن پیامک باید کوتاه و قابل فهم باشد چرا که بیشتر افراد تمایل به خواندن متن های مختصر و مفید دارند.


بنابراین در مورد ویژگی های خاص محصول یا خدماتی که ارائه می کنید در متن پیامک به طور مختصر توضیح دهید تا پیامک تاثیر گذار باشد.

2-  ارتباط با مشتری

با مشتریان خود یک ارتباط صمیمانه داشته باشید و تنها به عنوان ارسال کننده پیامک نباشید.

برای برقراری ارتباط بهتر و صمیمی می توانید برای آن ها پیام تبریک روز تولد و یا به مناسبت های مختلف تخفیف های ویژه با پنل اس ام اس ارسال کنید.

در اولین ارتباط  زمانی که مشتری به شما پیام ارسال می کند می توانید با استفاده از سرویس پاسخگوی خودکار یک پیام تشکر برای او ارسال کنید ویا آن ها را در یک نظرسنجی شرکت دهید.

3- از جملاتی که حس نگرانی ایجاد می کنند خودداری کنید

از عبارات و جملاتی که حس نگرانی و منفی در مخاطب ایجاد می کنند و مخاطب  را از خواندن ادامه متن منصرف می کند استفاده  نکنید.

پیشنهاد می شود درصورت ممکن در متن پیامک خود از علائم دستور زبان فارسی مثل (؟،!،… ) استفاده کنید این علائم توجه مخاطب را بسشتر جلب می کنند.

4- طراحی متن

در طراحی متن پیامک بهتر است نام برند تجاری تخفیف ها در سطر اول، مزایا یا ویژگی خاص محصول یا خدمات در سطر دوم و شماره تلفن یا آدرس سایت خود را درسطر آخر قرار دهید.

قبل از اینکه ارسال اس ام اس کنید مطمئن شوید  که متن پیامک غلط املایی نداشته باشد.

توجه به این نکات کوچک و کلیدی در متن پیامک می تواند شما را در نتیجه گیری بهترارسال پیامک تبلیغاتی با پنل اس ام اس کمک کند.

 5- شناخت مخاطبان

قبل از ارسال پیام به طور دقیق و مشخص تعیین کنید مخاطبان شما چه کسانی هستند؟ آیا قشر خاصی از افراد جامعه هستند؟ آیا تفکیک جنسیت و سن مخاطب برای تبلیغ خدمات یا محصولات شما مهم است؟

مطمئن باشید که بدون تعیین کردن ویژگی های مخاطب پیامکی خود نمی توانید نتیجه مطلوبی از ارسال اس ام اس تبلیغاتی بگیرید و فقط پول و وقت خود را هدر داده اید.

اگر سوال یا نظری دارید با ما درمیان بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *