کاربردهای اس ام اس برای مراکز درمانی

ارسال اس ام اس,سامانه اس ام اس

مراکز بهداشتی و درمانی یک نقش حیاتی را در جامعه ایفا می‌ کنند و سلامتی تمام مردم جامعه در گرو فعالیت‌ های آنها می ‌باشد. بنابراین برای خدمت‌رسانی هر چه بهتر این مراکز لازم است که یک ارتباط لحظه‌ای میان آنان و بیماران وجود داشته باشد. سامانه اس ام اس دقیقاً داشتن چنین ارتباط سریع و کارآمدی را با بیماران میسر می‌کند. ارسال اس ام اس یک ابزار شخصی و موثر که اجازه می ‌دهد یک رابطه ی طولانی‌ مدت با بیماران خود داشته باشید و سطح رضایت آنها از خدمات خود را بالا نگاه دارید. در این مقاله سعی داریم کاربردهای اس ام اس برای مراکز درمانی را مرورکنیم و کمی هم از ایجاد یک لیست اشتراک برای این مراکز بگوییم

سامانه اس ام اس یک راه ایده ‌آل برای برقراری ارتباطی لحظه‌ ای با بیماران می ‌باشد.

همانطور که گفتیم پنل پیامک برای بیمارستان ها می ‌تواند در وقت و پول مرکز شما به میزان قابل توجهی صرفه‌جویی کند و دیگر لازم نخواهد بود که پرسنل وقت زیادی را برای تائید قرارهای ملاقات پشت تلفن بگذرانند یا اینکه مجبور شوند برای بیماران نامه ارسال کنند.

ارسال اس ام اس همچنین باعث می‌شود نام شما دهان به دهان بچرخد و افراد بیشتری از وجود مرکز شما آگاه شوند، این عمل راحت ترین راه تبلیغات است.

 


 اما مزیت اصلی استفاده از سامانه اس ام اس این است که تضمین می‌کند که پیغام شما به دست مخاطب خواهد رسید، مهم نیست او کجا باشد یا گوشی موبایل او چه باشد.


 

کاربردهای اس ام اس برای مراکز درمانی:

  • قرارهای ملاقات
  • ساعت‌های کاری
  • نتایج آزمایش
  • نوبت‌دهی پیامکی

 

قرارهای ملاقات

قرار ملاقات‌ های از دست رفته تبدیل به یکی از بزرگترین ومهمترین معضلات اکثر مراکز درمانی شده است.

این موضوع می‌ تواند علاوه بر اتلاف وقت پرسنل، از نظر مالی نیز صدمه ی زیادی به مرکز شما بزند. چرا که همین بیماران هستند که پول پرداخت می کنند و باعث ایجاد درآمد می‌ شوند.

خوشبختانه سامانه اس ام اس یک روش موثر برای حل این مشکل پیش پایتان می‌گذارد. کافی است یک ارسال اس ام اس به بیمار خود انجام دهید، این قرار ملاقات را به او یادآوری کنید و از او بخواهید با اس ام اس این قرار را تائید کند.

نکته فوق‌العاده این است که می‌توان ارسال اس ام اس یادآوری را از قبل در سامانه اس ام اس برنامه ‌ریزی کرد تا این کار به صورت کاملا خودکار انجام شود.

ساعت‌های کاری

در حین مناسبت‌ های ویژه مثل ایام عید و شهادت، ساعت‌های‌ باز و بسته شدن شما تا حدی با روزهای عادی تفاوت دارد. ارسال اس ام اس یک روش خوب برای خبر دادن این برنامه ی کاری متفاوت به بیماران است.

نتایج آزمایش

اینکه بیماران با کلینیک شما تماس بگیرند تا از مشخص شدن یا نشدن نتایج آزمایش خود مطلع شوند، امری بسیار عادی است و مطمئناً هر روز تماس‌های بسیاری با این مضمون دریافت می‌ کنید.

هنگامی که نتایج آزمایش بیمار مشخص شد یک اس ام اس برای بیمار ارسال کنید و این موضوع را اطلاع دهید.

شما همچنین می‌توانید یک کد رهگیری به آزمایش ‌دهنده ارائه بدهید که با ارسال آن به خط اختصاصی شما از وضعیت آزمایش خود مطلع شود.

نوبت‌دهی پیامکی

سامانه اس ام اس به شما اجازه می ‌دهد تا امکان دریافت نوبت از طریق پیامک را نیز به بیماران خود ارائه دهید.

به این ترتیب آنها می ‌توانند با ارسال یک کلمه ی کلیدی به خط اختصاصی شما در همان روز یک نوبت برای خود دریافت کنند و دیگر نیاز نباشد از پشت تلفن یا حضوری نوبت بگیرند.