کاربرد پنل پیامک برای ناشرین

ارسال اس ام اس,پنل پیامک

نمایشگاه کتاب یکی از معروف ترین رویدادهای جالب در کشور ایران است که هر ساله به صورت باشکوهی برگزار می شود و مورد استقبال عموم مردم قرار می گیرد. با ارسال اس ام اس، توسط پنل پیامک مخاطبان را از کتاب‌های جدید خود در نمایشگاه آگاه کرده و آن ها را برای دیدن این کتاب‌ها به غرفه ی خود دعوت کنید.

آیا از میزان فروش خود در نمایشگاه ناراضی هستید؟ یا برخی کتاب‌ های شما به فروش نمیروند؟

یک ناشر می‌ تواند با پنل پیامک بازاریابی پیامکی را به کار گرفته ناشرین کوچک نیز شانس این را پیدا می ‌کنند که خود را به عموم مردم معرفی نموده و در میان آنان اسم و رسمی کسب کنند. در مقاله گذشته راجع به نکات مهم در ارتباط با پنل پیامک صحبت کردیم.

نمایشگاه کتاب فرصتی مناسب برای ناشرین است که هم کتاب های چاپ شده گذشته خود را به فروش برسانند و هم خود را به مخاطبان جدید خود معرفی بنمایند.


ناشرین نمایشگاه کتاب می توانند یک تخفیف برای کتاب‌های خود در نظر گیرند تا بتوانند مشتریان بیشتری را جذب خود کرده و فروش بالاتری داشته باشند.


با ارسال اس ام اس از طریق پنل پیامک تخفیف های خود را به مخاطبین اطلاع دهید زیرا مخاطبان از میزان تخفیف شما آگاه نیستند و نمی ‌دانند چه پیشنهادات به خصوصی برای آن ها دارید.

این کار سبب می شود نام شما در ذهن مخاطبان باقی مانده و در نتیجه افراد بیشتری با نشر شما آشنا شوند.

تهیه کردن یک لیست از شماره ی مشتریان به شما کمک می ‌کند که در طول سال نیز خدمات پیامکی خود را به آن ها ارائه دهید. به این ترتیب می ‌توانید آن ها را از کتاب ‌های جدید خود مطلع کنید.

در صورت کاهش فروش با ارائه پیشنهادات ویژه، کپون‌ های تخفیف آن ها را جذب نمائید، نظر آن ها را در مورد کیفیت کار خود جویا شوید و حتی اقدام به برگزاری مسابقه برای آنان نمایید.

اگر سوال یا نظری دارید با ما درمیان بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *