پنل پیامک برای بیمارستان ها

ارسال اس ام اس,پنل پیامک

همان طور که تمامی اصناف و مجموعه ها از سامانه ارسال اس ام اس استفاده می کنند و عمده کارهای اطلاع رسانی و هماهنگی آن ها از طریق پنل پیامک انجام می شود، در بیمارستان ها و مراکز درمانی نیز از پنل پیامک به منظور ارسال و دریافت اس ام اس استفاده می شود. یکی از مهم ترین مراکز کشور مراکز درمانی و بیمارستان ها می باشد که برای پیشرفت روز افزون باید ارائه خدمات مراکز اصلی روز به روز بهتر و با کیفیت بیشتری ارائه شود.

 


با استفاده از پنل پیامک رابطه ی بیمار و پرسنل بیمارستان راحت تر و مداوم خواهد بود و رضایت از مجموعه شما افزایش خواهد داشت.


ارسال اس ام اس برای هر تجارتی سودبخش است و امروزه حجم کثیری از مردم برای تبلیغات از آن استفاده می کنند، بخصوص برای ارائه ‌دهندگان خدمات بهداشتی و درمانی که بیمارستان‌ها، دکتر‌ها، دندانپزشکان، فیزیوتراپان و … را شامل می‌ شوند.

برقراری ارتباط با تمام بیماران و مطلع کردن آنها در مورد زمان‌های ملاقات، ساعت‌های کار کلینیک، آخرین اخبار و … واقعاً کار مشکل و وقت‌گیری است.

اما اس ام اس این مساله را برای شما حل می‌کند و باعث ایجاد صرفه‌جویی در وقت پرسنل و بودجه ی مرکز شما می‌شود.

به علاوه، پیغام‌های شما به صورت آنی و مستقیم به دست بیماران می ‌رسد.

پنل پیامک برای بیمارستان ها بسیار کاربرد دارد که به برخی از آن ها در این مقاله اشاره خواهیم کرد :

  • نوبت دهی و یاد آوری نوبت
  • ارسال هفته نامه سلامت
  • هماهنگی جلسات پرسنل
  • انتقادات و یشنهادات بیماران

یکی از موارد استفاده پنل پیامک در بیمارستان ها، نوبت دهی و یاد آوری نوبت می باشد.

بدین صورت زمانی که بیمار به بیمارستان مراجعه می کند یا تماس می گیرد می توانید پس از پایان مکالمه پیامکی را با محتوای شماره نوبت و تاریخ مراجعه بیمار را ارسال نمایید.

همچنین در صورتی که تاریخ نوبت دهی شما زمانی بیشتراز ۱۵ روز بود، یک روز قبل از مراجعه مجددا اس ام اس یاد آوری ارسال نمایید تا هم پیگیری بیمارستان شما مورد توجه قرار بگیرد و هم در صورت فراموش شدن تاریخ نوبت توسط بیمار مجددا یاد آوری شود.

ارسال هفته نامه سلامت نیز می تواند در برنامه کاری شما قرار گیرد که با توجه به بیماری بیمارانتان هفتگی نکاتی را به آن ها جهت بهبود و بازگرداندن سلامتشان ارسال نمایید.

البته اس ام اس شما برای بیماران هر بخش بایستی متفاوت از بخش دیگر باشد یعنی برای بیماران قلبی اس ام اس مخصوص خودشان و برای بخش زنان و زایمان محتوای خاص خودشان ارسال شود.

اطلاع رسانی روز های کاری و تغییر در آن نیز می تواند از طریق پنل پیامک انجام شود.

برای هماهنگی جلسات پرسنل یا پزشکان بیمارستان می توان از طریق پنل پیامک اقدام نمود.

از ماژول نظر سنجی نیز می توانید جهت انتقادات و یشنهادات بیماران استفاده نمایید و بیماران نظرات خود را برای بهبود کیفیت ارائه خدمات به بیمارستان اعلام کنند .

لازم به ذکر می باشد بیمارستان ها و مراکز درمانی می توانند شماره اختصاصی خود را از بلک لیست خارج نمایند و ما به راه حل ارسال اس ام اس به خطوط بلک لیست اشاره کردیم تا تمامی افراد مورد نظر، دریافت پیامک از مرکزشان را داشته باشند.

از لحاظ مالی استفاده از پنل پیامک برای ارسال اس ام اس کمک به کاهش هزینه تلفن در بیمارستان خواهد کرد و همچنین زمان کمتری را از پرسنل اجرایی خواهد گرفت و بدین صورت بازده کارایی آن ها بالاتر می رود.