استفاده از سامانه پیامکی برای سازمان های مختلف

ارسال اس ام اس,سامانه پیامکی

به عنوان یک سامانه پیامکی، شما می ‌توانید خدمات خود را به سازمان ‌های مختلفی (مثل مساجد، مدارس، شرکت ‌ها، دانشگاه‌ ها، موسسأت و…) ارائه دهید که به صورت مستمر و در حجم زیاد از ارسال اس ام اس تبلیغاتی شما استفاده می‌ کنند.

این یعنی در تجارت پیامک انبوه بعد از فروش یک سامانه پیامکی، درآمد شما تازه شروع شده است و هر چقدر مشتری شما پیامک ‌های بیشتری خریداری کند، شما نیز درآمد بیشتری خواهید داشت.

اما در مورد کارت شارژ، طرف حساب شما سازمان ها نخواهند بود و در نتیجه خبری هم از فروش عمده و در حجم زیاد نخواهد بود.

بازاریابی پیامک انبوه

به عنوان یک نماینده ی سامانه پیامکی، شما راه‌ های مختلفی برای بازاریابی خواهید داشت و مشتریان شما نیز مشخص هستند.

شما به سراغ شرکت ‌ها و سازمان‌ های مختلف خواهید رفت و خدمات خود را به آن ها معرفی می ‌کنید. حتی نیاز نیست که از خانه خارج شوید، چرا که اکثر شرکت‌ ها وب ‌سایت خود را دارند.

به علاوه، این امکان وجود دارد که از خود پیامک برای تبلیغ تجارت خود استفاده نمایید. اما در مورد کارت شارژ نمی ‌توانید به همین صورت عمل کنید، زیرا مشتری مشخصی نخواهید داشت.

جذب ساده مشتری

در تجارت کارت شارژ، شما نمی‌ توانید با ارائه تخفیف مشتریان جدیدی را جذب کنید، زیرا امکان ارائه تخفیف بر روی کارت شارژ وجود ندارد و قیمت آن ثابت است.

بنابراین، از آنجا که ارائه تخفیف یکی از موثرترین روش‌ های جذب کاربر است، شانس شما برای جذب مشتریان جدید پایین می‌آید.


اما در تجارت ارسال اس ام اس، هر از چند گاهی این فرصت را خواهید داشت تا برای پنل‌ های خود تخفیفی در نظر بگیرید.


به اضافه ی اینکه، به عنوان یک نماینده فروش پنل پیامک، شما می ‌توانید در حجم‌ های بالای خرید به مشتریان خود تخفیف بدهید و به این ترتیب وفاداری آن ها به خود را حفظ کنید.

سود از تجارت

اگر که با نمایندگان فروش کارت شارژ صحبت کنید، به شما خواهند گفت که چقدر سود آنها برروی هر فروش پایین است. دلیل این موضوع هم مشخص بودن قیمت ‌ها است.

یک شارژ هزار تومانی به قیمت هزار تومان فروخته می‌ شود و سود مشخصی هم برای آنها خواهد داشت. اما در تجارت پیامک، شما می‌ توانید بر اساس برنامه ی بازاریابی و جایگاه خود قیمت‌ ها را مشخص کنید.

به علاوه، شما بر روی فروش هر سامانه پیامکی سود خوبی خواهید داشت، زیرا قرار نیست برای ایجاد آن به شرکت ارائه ‌دهنده ی خدمات پیامکی پولی بپردازید.

تجارت در حال رشد

هر روز شرکت ‌های بیشتری به بازاریابی پیامکی اعتماد می‌ کنند و به سراغ آن می‌ آیند. در نتیجه همواره شرکت‌ های جدیدی وجود خواهند داشت که به دنبال خدمات پیامکی باشند.

این یعنی شما همیشه شانس این را دارید که مشتریان بیشتری را جذب خود کنید. ولی در مورد کارت شارژ شرایط کمی تفاوت می‌ کند.


ارتباط با کارمندان از طریق پنل اس ام اس

 

ارتباط با کارمندان درشرکت های بزرگ از اهمیت ویژه ای برخوردار است. در سازمان های بزرگ، داشتن ارتباط شخصی و صمیمانه با کارمندان امری بسیار دشوار است. در این مقاله سعی داریم که این مزایا و منفعت های استفاده از ارسال اس ام اس توسط پنل اس ام اس را در شرکت ها را بررسی نماییم. در مقاله گذشته شما را با نکاتی در هنگام خرید پنل اس ام اس آشنا کردیم.

کارمندان برای انجام تمامی مراحل یک فعالیت تجاری مهم هستند و به همین دلیل است که داشتن ارتباط با آن ها بسیار اهمیت دارد.

استفاده از پنل اس ام اس نه تنها برای همگان ساده است، بلکه تاثیرگذاری بالایی نیز دارد. شما به جای اینکه یک اطلاعیه را در راهروها نصب نمایید و فضای ظاهری راهرو را بد جلوه دهید، می توانید به راحتی و با فشار یک دکمه، آن اس ام اس را برای تمامی کارمندان خود ارسال کنید.


از آنجایی که می دانید اس ام اس به طور مستقیم به تلفن همراه شخصی کارمندان ارسال می شود، دیگر شما مطمئن هستید که کارمندان اس ام اس را مشاهده می کنند.


و از طرفی دیگر ارسال اس ام اس راه ارتباطی سریع و قابل اطمینان به شمار می رود. برخلاف بیشتر ابزارهای ارتباطی امروزی، اس ام اس ها در لحظه به دست مخاطبان می رسند.

 


 

اگر سوال یا نظری دارید با ما درمیان بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *