ابزاری اینترنتی برای ارتباط

پنل اس ام اس

پنل اس ام اس ابزاری اينترنتی براي ارتباط و ارسال پيامک های اطلاع رساني و خدماتی و تبليغاتی می باشد که به صورت يک سايت اينترنتی در دسترس عموم می باشد.

بازاریابی پیامکی یک مفهوم جدید از تبلیغات را پیش کشیده است، زیرا در این نوع بازاریابی مشتری پیامک‌ های شما را در لحظه و به صورت مستقیم از طریق تلفن همراه خود دریافت می‌کند و در نتیجه تاثیر پیامک شما بر روی مشتری بسیار بیشتر و در لحظه خواهد بود.

با داشتن سامانه پیامک شما می توانید ارسال پیامک تکی کنید، یعنی برای یک فرد خاص پیامک ارسال کنید و حتی تبلیغاتی فراگیر توسط سامانه اس ام اس انجام دهید.

تبلیغات پیامکی بهترین راه برای تبلیغ کسب و کار شما در هر زمینه ای است علاوه بر هزینه بسیار پایینی که دارد بازدهی بسیار بالایی دارد.

مخاطبان شما می توانند حتی پیامک تبلیغاتی شما را سیو در گوشی خود داشته باشند تا در صورت لزوم از آن استفاده کنند.


با استفاده از پنل اس ام اس می توان برای یک گروه خاص یا لیستی از شماره موبایل ها پیامک گروهی ارسال کرد.


کسانی که از پیامک برای تبلیغات کسب و کار خود استفاده می کنند می توانند پیامک های گروهی را در زمان مشخص ارسال کنند. پس از تنظیم پیامک در زمان مشخص، پیام به صورت اتوماتیک ارسال می شود.

شما می توانید پیام های خود را از طریق پنل اس ام اس به صورت دوره ای مثل روزانه، هفتگی، ماهانه یا سالانه ارسال کنید.

پنل اس ام اس این امکان را به شما می دهد که در سطح شهر یا استان و حتی برای شماره های خاص در هر شهری پیامک های انبوه ارسال کنید.

سامانه پیامکی بخشی دارد که می توانید براساس کدپستی مشخص اس ام اس ارسال کنید.

شما مي توانيد به شماره هاي ايرانسل به تفکيک شهر به شهر و يا استاني پيامک ارسال نماييد.

حتی تبلیغات پیامکی این امکان را به شما می دهد که به شماره های همراه اول هر شهر بر اساس سن و جنسيت پيامک ارسال نماييد.

در اين روش با استفاده از تنطيمات انجام شده می توانيد بصورت خودکار پس از ارسال پيامک از طرف مشتريان، پاسخ شما به صورت خودکار برای آن ها ارسال شود.

توجه داشته باشید که برای بدست آوردن مشترکان پیامکی، باید به مشتری‌های خود یک مشوق برای عضو شدن بدهید. مثلا اگر یک رستوران دارید می‌توانید یک دسر رایگان به مشتریانی بدهید که به اشتراک شما می‌پیوندند.

اگر سوال یا نظری دارید با ما درمیان بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *