گسترش دنیای هوشمند توسط پنل اس ام اس

ارسال اس ام اس,پنل اس ام اس

با گسترش این دنیای هوشمند اگر کمی سرمان را این ‌طرف و آن‌ طرف بگردانیم، می‌ بینیم شرایط زندگی به سرعت دچار تغییرات اساسی شده‌ است. بر اساس تحقیقات در سال‌ های اخیر ارسال اس ‌ام اس از طریق پنل اس ام اس و استفاده از اینترنت به مهم ترین بخش فعالیت‌ های روزمره تبدیل شده ‌اند.

اگر با روش های درست به بازاریابی پیامکی بپردازید نه تنها مزاحم مشتری نیستید بلکه برای او مفید هم خواهید بود و تبلیغات با پنل اس ام اس یک امر حیاتی است.


ممکن است برخی تصور کنند رسانه‌ ها ارتباطات رو‌ در‌ رو را تضعیف کرده‌ اند با این حال واقعیت جور دیگری است این ‌روزها بدون شک جمعیت جهان با تبلیغات پیامکی بهتر از هر زمان دیگری با هم ارتباط دارند.


ارتباطاتی که صرفا به یک فرد با فرد دیگر محدود نمی‌ شوند بلکه آدم ها وارد شبکه‌ هایی از ارتباطات شده اند ارتباطات جمعی و گروهی، در این میان کسب‌ و کارها هم از غافله عقب نمانده ‌اند و سعی می‌ کنند در این آشفته‌ بازار دنیای مجازی جایی برای خود باز کنند.

با این اوصاف تکلیف کسب‌ و کار شما چیست؟ شما می توانید با خرید یک پنل اس ام اس تبلیغات مربوط به کسب و کار خود را آغاز کنید.

مزایای استفاده از تبلیغات پیامکی:

  • راحت ‌ترین روش برای دریافت بازخورد مشتری

اگر شما بخواهید در سریع ‌ترین زمان ممکن از مشتریان خود بازخورد دریافت کنید باز هم ارسال اس ام اس راحت ‌ترین روش است.

آمارها نشان داده ‌اند پس از 5 دقیقه از ارسال پیامک نظرسنجی 30 درصد مشتریان به نظرسنجی پیامکی پاسخ می‌دهند.

  • نرخ سریع دریافت پیامک و خواندن آن

نرخ خواندن پیامک از هر روش تبلیغاتی دیگری که تصور کنید سریع‌ تر است.

نرخ دریافت پیامک و خواندن آن پس از ارسال چیزی حدود 3 دقیقه است این نرخ بالا را با هزینه‌ ی پایین ارسال در نظر بگیرید به راحتی می‌ توانید به این نتیجه برسید که بازگشت سرمایه‌ ی شما تضمین شده است.

  • قابلیت گرفتن گزارش دریافت

یکی از نکات مهم در تبلیغات پیامکی امکان تحلیل داده‌ ها است منظور از این حرف چیست؟

اینکه مثلا شما بتوانید بفهمید چند درصد از مخاطبان پیام تبلیغاتی شما را دریافت کرده ‌اند و پیام شما به چه کسانی نرسیده‌ است.

محاسبه ‌ی چنین چیزی در تبلیغات کار چندان راحتی نیست اما با استفاده از پنل اس ام اس به راحتی می‌ توانید با یک کلیک بر روی گزارش دریافت این تحلیل را انجام دهید.

  • استفاده از پیامک بسیار ساده است

سرویس پیامک خیلی قبل ‌تر از شبکه ‌های اجتماعی وجود داشته است.

مهم ‌ترین مزیت ارسال اس ام اس ساده بودن آن است و باید هر روز به خاطر این موضوع خدا را شکر کنیم که ارسال پیامک خودش را از به روز شدن های هر روزه نجات داده و مدام امکانات جورواجور و متعدد پیدا نکرده است.

به طور کلی می‌توانیم بگوییم که ساده بودن پیامک در فضای پیچیده‌ ی دنیای مجازی آرامش خاطر کاربران زیادی را موجب شده است و لذت استفاده از ابزاری آشنا و بی ‌دغدغه را به مخاطبانش هدیه داده است.

شاید بگویید اگر مخاطب داشته باشید و بعضی‌ هایشان پیامک ‌های شما را نخوانند این مخاطبان به درد لای جرز می‌خورند.

اما خوشبختانه اصلا جای نگرانی نیست اولا که مخاطبینی که شماره‌ شان را برای عضویت در خبرنامه‌ ی پیامکی شما وارد کرده ‌اند مشتاق پیامک ‌های شما هستند.

اگر سوال یا نظری دارید با ما درمیان بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *