کاربرد اس ام اس در تبلیغات

ارسال اس ام اس,سامانه اس ام اس

امروزه جامعه به سمت تبلیغات با اس ام اس می رود. وقتی تبلیغات یک شرکت و یا سازمان از طریق بیلبوردها و یا آگهی های سمعی و بصری از طریق تلویزیون شهری و شبکه های سراسری و یا محلی صدا وسیما که همگی تبلیغاتی به اصطلاح همه گیر هستند، انجام می پذیرد عوامل بسیاری در گیرایی و تاثیر این تبلیغات نقش بازی می کنند. برای روشن تر شدن این موضوع به عنوان مثال  تأثیر تبلیغات بصری از طریق بیلبورد و کاربرد ارسال اس ام اس در تبلیغات را با هم مقایسه خواهیم کرد. سامانه اس ام اس تبلیغاتی نوین  است که ضریب نفوذ آن را در میان افراد جامعه ایران امروز می توان نزدیک به ۸۰ تا ۹۰ درصد  تخمین زد.

وقتی یک بیلبورد تبلیغاتی با کیفیت بسیار بالای گرافیکی و چاپ آماده می شود، اولین مساله محل نصب تابلو می باشد.

محل های شلوغ و پر ترافیک، محل های متوسط نشین، محل های متول نشین، تمام این ها و حتی قیمت تابلوها در شهرهای مختلف و همچنین نقاط مختلف هر شهر، فاکتورهایی هستند که باید مورد توجه  قرار گیرند.

سلیقه افراد و مشکلات اجتماعی، سیاسی و اقتصادی جامعه در طول مدتی که تابلو تبلیغاتی شما در این محل پرتردد نصب است اثر بسزایی در توجه به تبلیغ دارد.

اثر طیف های زندگی مختلف به چشم افراد مختلف و مشکلات اجتماعی که باعث عدم توجه افراد به اطرافشان می شود گاهی باعث می شود از ۲ میلیون فردی که از جلوی یک بیلبورد تبلیغاتی عبور میکنند ۱۰۰هزار نفر هم با دقت این تابلو را نگاه نکنند و حتی ناخودآگاه آن ها نامی هم در ذهنشان نگه ندارند.


در شرایطی که ممکن است فرد توجهی به اطراف خود نداشته باشد صدای رسیدن اس ام اس جدید توجه وی را به تلفن همراه جلب  نماید. اینجاست که تاثیر ارسال اس ام اس توسط سامانه اس ام اس را مشاهده می کنیم.


در صورتی که پیام برای مخاطب شما جالب و یا مورد نیاز باشد آن را در تلفن همراه خود همیشه به همراه خواهد داشت .

اس ام اس شما توسط شما برای سطح وسیعی از جامعه که می تواند شامل پزشک، کارمند، مدیر، مهندس فنی، وکیل، راننده  باشد، ارسال می شود.

بنابراین نگرانی های مربوط به انتخاب محل مناسب برای نصب تابلو و بیلبورد تبلیغاتی مرتفع می شود زیرا در تمام سطح شهر و یا استان و به تمام سطوح فرهنگی و اقتصادی جامعه اس ام اس شما ارسال گردیده است.

ارسال اس ام اس توسط سامانه اس ام اس می تواند بر اساس سلیقه ها و بازه سنی و جنسی مخاطبین با هزینه ای بسیار کمتر از سایر تبلیغات ( بیلبورد، تلوزیون شهری، تبلیغات رادیویی و تلویزیونی) برنامه ریزی و پیاده شود.

شاید در نظر اول هزینه این گونه تبلیغات از نظر آگهی دهنده بالا باشد که در گسترده ترین سطوح نیز به طور قطع این طور نیست.

لیکن با محاسبات اولیه و ساده می توان دریافت که تبلیغات از طریق ارسال اس ام اس کیفیت تاثیر گذاری و در دسترس بودن همیشگی تبلیغ را  نسبت به تبلیغات کاغذی شامل می شود.

همچنین کمیت را ( سطح دریافت کنندگان آگهی و میزان دیده شدن آن توسط افراد ) و هنگامی که شما تبلیغات فروشگاه ، کسب و کار، شرکت و یا سازمان خود برای تعداد معددی مثلا ۱۰۰هزار نفر ارسال می نمائید مطمئن هستید که درصد بسیار بالایی از آن ها تبلیغات شما را دیده اند.

اما آیا میدانید  چند نفر مطمئنا بیلبوردهای تبلیغاتی شما را با دقت دیده اند؟

و یا اگر تبلیغات توسط جامعه دیده شده و برای آنها جالب توجه بوده است چه تعداد از آنها شماره تلفن و آدرس وب سایت شما را بخاطر دارند؟

چند نفر وقتی تیزرهای تبلیغاتی شما بین پربیننده ترین برنامه تلویزیونی پخش شده عصبانی نشده اند؟

استفاده از سامانه اس ام اس نیز می تواند علاوه بر اطلاع رسانی سراسری، به سادگی نتایج را از مخاطبان دریافت نموده و به صورت آماری ارائه نماید.

 


نقش سامانه اس ام اس در تبلیغات بازاریابی

 

امروزه تولید و ارائه کالا به تنهای کافی نیست زیرا فعالیت های در حاله توسعه تغییر کرده است و با استفاده از سامانه اس ام اس می توانید در این رقابت که جذب مشتری است پیشرفت کنید. تبلیغ بخشی اساسی در بازاریابی موفق است با ارسال اس ام اس میتوانید بازاریابی موفق تری داشته باشد.

بازاریابی فرایندی اجتماعی و مدیریتی است. در صورتی که تبلیغات درست و بجا باشد می تواند موجب رونق تجارت و افزایش سطح کیفی کالا نیز باشد و می توانید حتی ببنید بازدهی تبلیغات با اس ام اس چه قدر است.


کسی که بخاطر صرفه جویی در هزینه ها، تبلیغات ارسال اس ام اس  خود را متوقف میکند. مانند کسیست که برای صرفه جویی در وقت ساعتش را متوقف کند.


بازاریابی به دنبال تامین و ارضای نیاز عموم اقشار جامعه است و شرکت های موفق را از شرکت های ناموفق جدا می کند.

امروزه تبلیغات از طریق سامانه اس ام اس  یکی از پرقدرت ترین ابزارهای مدیریتی در بازاریابی است و شرکت هایی هستند که سرمایه گذاری قابل توجهی در زمینه تبلیغ با ارسال اس ام اس انجام می دهند.

تبلیغات با استفاده از سامانه اس ام اس یکی از عناصر مهم و کلیدی  در بازاریابی است.

بازاریابان باید همواره به دنبال  آن باشند که در چه صورتی می توانند بهتر، سریع تر و دقیقتر کالای با کیفیت تولید و به مردم ارائه دهند.

واضح است که تبلیغات نمی تواند به تنهای همه ی ابعاد فروش را پوشش دهد. شما می توانید با سامانه اس ام اس فروش خود را افزایش دهید.

بازاریابی و تبلیغات از یکدیگر جدا هستند اما اساسا تبلیغات ابزاری مهم برای جذب مشتری و تقویت بازار یک کالاست.


شگفتی و کارایی بالای تبلیغ پیامکی

همه ی ما درباره شگفتی و کارایی بالای تبلیغ با سامانه اس ام اس شنیده ایم و می دانیم که ارسال اس ام اس ابزاری بسیار مفید برای تجارت های بسیاری می باشد. حتما می دانید که تعداد بسیار زیادی از افراد که در تجارت های گوناگون فعالیت می کنند از پیامک برای ارتباط با مشتریان خود استفاده می کنند.

هزینه

بیشتر تجارت های کوچک و متوسط برای ارسال پیام هایشان به مشتریان از پیامک استفاده می کنند. یکی از دلایل استفاده از آن، هزینه بسیار پایین استفاده از سامانه اس ام اس می باشد.

مسلما شرکت های بزرگ می توانند تبلیغات عظیم تر و گسترده تری مانند تبلیغات تلویزیونی انجام دهند ولی تحقیقات نشان داده که تبلیغ پیامکی باعث پیشرفت تمامی شرکت ها می شود.


ارسال اس ام اس هزینه بسیار کمی نسبت به روش های دیگر تبلیغات دارد و به همان اندازه نیز تاثیر گذار است.


آگاهی بخشی به مشتریان

سازمان های بین المللی روش های مختلف تبلیغاتی دارند که به وسیله آن ها مشتریانشان را از خدمات و محصولات جدید خود مطلع می سازند.

یکی از موثرترین راه ها برای تجارت ها جهت آگاه سازی و مطلع کردن مشتریان، پیامک است، پیامک ها به سرعت به دست مخاطبان می رسند و میزان پاسخگویی آن ها بسیار بالا است.

پتانسیل رشد

تبلیغ پیامکی می تواند زمینه رشد یک تجارت را فراهم کند. هنگامی که پیامک ها به دست مشتریانتان می رسد این انتظار می رود که میزان تقاضا برای محصول و خدمات شما افزایش یابد.

پیشنهاد ها و تخفیفات ویژه شما می توانند به خوبی مشتریان را جذب شما کنند و در نهایت کمپین تبلیغاتی شما بهتر عمل می کند.

یادتان باشد که پیامک های تبلیغاتی مستقیما به تلفن همراه افراد ارسال می شود و ۹۵% از پیامک های تبلیغاتی توسط مخاطبان خوانده می شوند.

ارتباط قوی

پیامک به صاحب کاران این امکان را می دهد تا روابط خود را با مشتریانشان مستحکم تر کنند. وقتی که شما بتوانید با مشتریان خود روابط صمیمی تری برقرار کنید، مطمئنا کسب و کارتان نیز رونق خواهد گرفت.

با استفاده از سامانه اس ام اس می توانید مشتریان خود را نسبت به برند تجاری خود وفادار کنید.

مزایای پیامک:

  • امکان شخصی سازی پیام ها بر اساس فعالیت ها، علاقه مندی ها و اطلاعات شخصی مخاطبان.
  • امکان ارسال پیام های چند بخشی و قابلیت ارسال به هر نقطه از جهان وجود دارد.
  • نرخ خوانده شدن پیامک در تبلیغات پیامکی ۹۸ درصد می باشد.
  • قابلیت به اشتراک گذاشتن اخبار، به روز رسانی ها، ایده ها و پیشنهادات ویژه با مشتریان وجود دارد.
  • مقرون به صرفه از نظر اقتصادی و زمانی.
  • امکان شخصی سازی سامانه ارسال پیامک.
  • سهولت استفاده و امکان پیگیری پاسخ کاربران.

بازدهی تبلیغات با اس ام اس چه قدراست؟

 

در صورتی که از تبلیغات با اس ام اس یا همان ارسال اس ام اس به صورت منطقی و درست استفاده کنید، قطعا راه خوبی برای تبلیغات شما خواهد بود. هیچ کسی دوست ندارد یک فرصت عالی را از دست بدهد و یکی از این فرصت ها تبلیغات با اس ام اس است.

اگر کار تبلیغاتی خود را در زمان مناسب شروع کنید و از جملاتی که توجه مخاطب را به خود جلب میکند استفاده نمایید، طی مدت کوتاهی حتما تاثیر بسزای سامانه اس ام اس خود را شاهد هستید.

امروزه هیچکس بدون گوشی تلفن همراه از درخانه بیرون نمی آید، و میدانیم که افراد به طور مرتب گوشی خود را چک میکنند.

پس میتوان با آرامش خاطر از سامانه اس ام اس استفاده کرد، چون تمام مشتریان در دسترس شما خواهند بود و بازدهی قابل توجهی مشاهده می کنید.

ارسال اس ام اس یک فناوری ارتباطی است که به صورت گسترده برای ایجاد ارتباط با مشتریان مورد استفاده قرار میگیرد.

استفاده از ارسال اس ام اس یکی از ابزارهای تاثیر گذار ارتباطی است که میتواند به عنوان رسانه مجزا و با نفوذ بالایی در هر کسب و کار به کار گرفته شود، این همان چیزی است که به اندیشه ها و تصمیم گیری های اجتماعی جهت میدهد.

اگر مشتریان شما از آن دسته از مخاطبان هستند که تمایلی به آدرس وب سایت شما ندارند یا دانش کار با اینترنت را کم دارند چون هنوز جمعیت بسیاری این چنین هستند بنابراین شما حتما به  این نوع  تبلیغات نیاز بیشتری دارید.

از آنجاییکه با ارسال اس ام اس مطمئن هستبم که در لحظه ارسال و دریافت میشود میتوانیم پیشنهادات فوری از جانب مشتریان داشته باشیم.

از مزایای تبلیغات با اس ام اس این است که طبق جامعه آماری به دست آمده 80٪ از مخاطبان که با ارسال اس ام اس از نحوه ی کسب و کار شما مطلع می شوند بازخورد خوبی خواهند داشت و این نشان دهنده ی آن است که شما میتوانید با صرف هزینه ی بسیار ناچیزتر نسبت به تبلیغات تلویزیون  5٪ بیشتر تاثیر داشته باشید.

بر فرض این که افراد تبلیغات شما را نادیده بگیرند و تنها 10٪ از افراد تبلیغات را بخوانند و باز هم 1٪ افراد جذب شما شوند میتوان گفت که هزینه تبلیغات با اس ام اس شما از طریق یک مشتری به طور کامل به دست آمده است و این خبر بسیار خوشحال کننده است و افراد زیادی خواستار خواهند شد به همین دلیل است که ارسال اس ام اس جایگاه ویژه ای را در عرصه ی تبلیغاتی دارد.


نقش تبلیغات پبامکی در تجارت ماندگار

هر فعالیت تجاری برای ماندگاری نیاز به تبلیغات موثر دارد. اما اینکه در ابتدای فعالیت شروع به تبلیغات با سامانه اس ام اس فراوان برای جذب مشتری میکنید زمانی مناسب است که محصولات شما شناخته شود و از خدمات شما استفاده شود. در فعالیت های تجاری شما می توانید حتی ارسال پیامک تبلیغاتی با توجه به منطقه داشته باشید.

با سامانه اس ام اس شما می توانید کسب وکار خود را به دیگران معرفی کنید و مشتریان خود را ثابت نگه دارید.

برای تبلیغات پیامکی نمی توان انتهایی در نظر گرفت، حتی می توان گفت مدت زمان انجام تبلیغات پیامکی به دست خود شماست.


تبلیغات با سامانه اس ام اس یک عنصر کلیدی در قرار دادن و ارائه ی مزایای محصول یا سرویس به مشتریان است.


بسیاری از افراد به تصور این که شماره های که در سامانه اس ام اس وجود دارند ثابت و همیشگی است به ارسال پیام می پردازند.

ولی این فکر بسیار غلط است. باید در نظر داشت شماره های سامانه را به صورت دوره ای به روزرسانی نمائید. این عمل باعث گسترش دامنه ارسال پیامک تبلیغاتی شما به افراد زیادی می شود.

یکی از روشهای شناساندن و معرفی کالا یا محصول به مصرف کننده نهایی، اطلاع رسانی از طریق سامانه اس ام اس می باشد.

پیامک نقش بزرگی در بهینه سازی و قرار دادن پیغام های شما و کمک به شما برای دستیابی به اهداف کسب و کارتان ایفا خواهد کرد.

در صورتی که تبلیغات درست و بجا باشد می تواند موجب رونق تجارت و افزایش سطح کیفی کالا نیز باشد.

پیامک تبلیغاتی باید مطابق فعالیت تجاریتان و به صورت استاندارد طراحی شود البته این را نباید فراموش کرد که تطابق پیامک تبلیغاتی با نیاز مشتری از ضروریات ارسال پیامک و بسیار تاثیرگذار است.

برخی از کسانی که از سامانه اس ام اس استفاده می کنند فکر می کنند که ارسال بیشتر بازخورد بیشتر دارد این فکر را از ذهن خود دور کنید.

همیشه برای ارسال پیامک با سامانه اس ام اس هدف مشخص کنید زیرا ارسال بی هدف نمی تواند نتیجه بخش باشد و شما را به موفقیت برساند.

تبلیغات به کسب و کار شما کمک می کند تا با موثرترین راه به مشتریان بیشتر برسیم.

تبلیغات با سامانه اس ام اس در اصل،صدای کمپانی شما است که شما آن را برای مشتریانتان می فرستید برای اینکه آنها موجودیت شما را بشناسند.

بدون تبلیغات، نام تجاری شما یا سرویس شما، قادر نخواهد بود توجه مشتریان پیشین را جلب کند.

با تبلیغات مشتریان از محصولات جدید یا حداقل در مورد موجودیت آنها آگاه می شوند. این به شما کمک می کند عرضه بیشتری روی محصولات جدید داشته باشید تا توجه یک بخش جدید از بازار را جلب کنید.

بدون تبلیغات مناسب، کسب و کار شما ممکن است راکد بماند و تولید سود به دلیل کم دیده شدن در بازار، سخت باشد.