بازدهی تبلیغات با اس ام اس چه قدراست؟

ارسال اس ام اس

در صورتی که از تبلیغات با اس ام اس یا همان ارسال اس ام اس به صورت منطقی و درست استفاده کنید، قطعا راه خوبی برای تبلیغات شما خواهد بود. هیچ کسی دوست ندارد یک فرصت عالی را از دست بدهد و یکی از این فرصت ها تبلیغات با اس ام اس است.

اگر کار تبلیغاتی خود را در زمان مناسب شروع کنید و از جملاتی که توجه مخاطب را به خود جلب میکند استفاده نمایید، طی مدت کوتاهی حتما تاثیر بسزای سامانه اس ام اس خود را شاهد هستید.

امروزه هیچکس بدون گوشی تلفن همراه از درخانه بیرون نمی آید، و میدانیم که افراد به طور مرتب گوشی خود را چک میکنند.

پس میتوان با آرامش خاطر از سامانه اس ام اس استفاده کرد، چون تمام مشتریان در دسترس شما خواهند بود و بازدهی قابل توجهی مشاهده می کنید.

ارسال اس ام اس یک فناوری ارتباطی است که به صورت گسترده برای ایجاد ارتباط با مشتریان مورد استفاده قرار میگیرد.

استفاده از ارسال اس ام اس یکی از ابزارهای تاثیر گذار ارتباطی است که میتواند به عنوان رسانه مجزا و با نفوذ بالایی در هر کسب و کار به کار گرفته شود، این همان چیزی است که به اندیشه ها و تصمیم گیری های اجتماعی جهت میدهد.

اگر مشتریان شما از آن دسته از مخاطبان هستند که تمایلی به آدرس وب سایت شما ندارند یا دانش کار با اینترنت را کم دارند چون هنوز جمعیت بسیاری این چنین هستند بنابراین شما حتما به  این نوع  تبلیغات نیاز بیشتری دارید.

از آنجاییکه با ارسال اس ام اس مطمئن هستبم که در لحظه ارسال و دریافت میشود میتوانیم پیشنهادات فوری از جانب مشتریان داشته باشیم.

از مزایای تبلیغات با اس ام اس این است که طبق جامعه آماری به دست آمده 80٪ از مخاطبان که با ارسال اس ام اس از نحوه ی کسب و کار شما مطلع می شوند بازخورد خوبی خواهند داشت و این نشان دهنده ی آن است که شما میتوانید با صرف هزینه ی بسیار ناچیزتر نسبت به تبلیغات تلویزیون  5٪ بیشتر تاثیر داشته باشید.

بر فرض این که افراد تبلیغات شما را نادیده بگیرند و تنها 10٪ از افراد تبلیغات را بخوانند و باز هم 1٪ افراد جذب شما شوند میتوان گفت که هزینه تبلیغات با اس ام اس شما از طریق یک مشتری به طور کامل به دست آمده است و این خبر بسیار خوشحال کننده است و افراد زیادی خواستار خواهند شد به همین دلیل است که ارسال اس ام اس جایگاه ویژه ای را در عرصه ی تبلیغاتی دارد.