تبلیغ ریشه ای در زندگی اجتماعی

پنل اس ام اس

تبلیغ ریشه در زندگی اجتماعی انسان ها دارد، عملی است که در آن فروشنده یا تولید کننده‌ای با انجام امری سعی می‌کند که خریدار بالقوه را از تولید این محصول آگاه کند. تبلیغات با پنل اس ام اس امروزه به یکی از مهم ترین عامل های بازریابی و جلب مشتری تبدیل شده است.

از آنجاییکه تعداد دارندگان تلفن همراه روزانه در حال افزایش می باشد، تلفن همراه می تواند نقطه اصلی ارتباط شما با مشتریانتان باشد. شما می توانید ارسال پیامک تبلیغاتی با توجه به منطقه خاص خود کنید.

همانطور که می دانیم تلفن همراه یک وسیله ی کاملا شخصی می باشد و بسیاری از افراد همواره آن را با خود به همراه دارند و شما میتوانید مطمئن باشید که ۹۰% از پیامک های که شما از طریق پنل اس ام اس ارسال می کنید خوانده خواهند شد.


شما می توانید با پنل اس ام اس در هر مکان و در هر زمانی که مناسب می دانید برای مشتریان خود پیامک ارسال نمایید.


تبلیغات بر اساس هدف به سه دسته تقسیم می شود:

 تبلیغات اطلاعی: که اصولأ در مراحل اولیه تولید و ورود به بازار به کار میرود و هدف شناخت تقاضای اولیه است.

 تبلیغات ترغیب کننده: این نوع تبلیغ زمانی کاربرد دارد که هدف از تبلیغات و اطلاع رسانی مقایسه باشد بین عملکرد دو یا چندکالا رقابت موثر نام دیگر این تبلیغ است.

 تبلیغات یادآوری: مصرف کننده را وادار به تفکر در مورد کالا یا خدمات می نماید، به نوعی ایجاد تصویر ذهنی ثابت در ذهن مخاطب.

هدف از تبلیغات با پنل اس ام اس شناساندن کالا نیست، زیرا با وجود بیشترین حجم تبلیغات نیز، فروش اشباع نخواهد شد.

یکی از اهداف تبلیغات با پنل اس ام اس تلاش برای متنوع کردن نوع مصرف است. به طور مثال خرید گل که می تواند برای امور و مناسبت های مختلف کاربرد داشته باشد.

این که با تبلیغات کالایی برای یک نسل جا افتاد و شهرت یافت، نباید باعث شود به امر تبلیغات در مورد نسل های بعدی بی توجهی شود. ماندگاری در ذهن مخاطب در هر زمانی حائز اهمیت است.

یکی از مهم ترین ویژگی های پنل اس ام اس این است که لازم نیست مخاطب شما به یک رایانه دسترسی داشته باشد.

بلکه مخاطب شما با داشتن گوشی همراه می تواند از تمام اطلاعات کسب و کار شما مطلع شود.

اگر سوال یا نظری دارید با ما درمیان بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *