خطا در ارسال پیامکی

ارسال اس ام اس

امروزه به دلیل زیاد شدن استفاده افراد از ارسال اس ام اس و ایجاد خطا در ارسال پیامک تبلیغاتی باعث سردر گمی افراد می شود در برخی اوقات به دلیل ارسال انبوه، خطا در ارسال پیامکی رخ می دهد. تحت هیچ شرایطی از نرم افزار رایگان پیامکی استفاده نکنید.

از جمله خطاهایی که در ارسال اس ام اس تبیلغاتی رخ می دهد می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • کندشدن در ارسال پیامک ها
  • دریافت نکردن گزارش تحویل

تمامی مشاغل و افراد با به کار بردن پیامک تبلیغاتی برای افزایش بخشیدن به کسب و کار خود در طول روز تقریبا تعداد بسیاری پیامک تبلیغاتی ارسال می کنند.


سعی کنید همیشه قبل از ارسال اس ام اس یک پیامک تستی به یک شماره همراه اول و ایرانسل از همان خط ارسال نمایید این موضوع یکی ازمهم ترین نکات در ارسال های دسته جمعی می باشد که باعث کم شدن خطا در ارسال پیامک تبلیغاتی می شود.

سوءاستفاده های بسیاری در تبلیغات پیامکی در جامعه ما پیش آمده و این اتفاق حس اعتماد مشتریان به این گونه تبلیغات را تقریبا از بین برده است.

هدف اصلی تبلیغات پیامکی جلب رضایت مشتری می باشد.

خطاهایی در ارسال اس ام اس تبلیغاتی:

  • اطمینان از قرار نگرفتن شماره موبایل برای ارسال تستی پیامک

وقتی می خواهید پیامک خود را به گروهی ارسال کنید قبل از آن یک پیامک تست به موبایلی که در بلک لیست مخابرات نیست ارسال کنید تا پیامک شما از موبایل دریافت شود و مطمئن شوید که پیامک گروهی شما با خاطره آسوده ارسال می شود و دچارخطا نمی شود.

  • ارسال اس ام اس به بازار هدف اشتباه

به این مثال توجه کنید شغل شما در زمینه زیبایی وآرایش است و شما آرایشگر ماهری هستید بنابراین باید پیامک تبلیغاتی خود را به طور هدفمند به افرادی ارسال کنید که متن ارسالی شما مناسب آن ها باشد و بیهوده زمان و پول خود را هدر ندهید و بازار هدف مشخصی برای خود تعیین کنید.

  • مشغول بودن سرور

گاهی در روزهای تعطیل که کاربران همه مشتاق به ارسال اس ام اس تبلیغاتی خود هستن سرور ارسال ها را به دلیل حجم زیاد و ترافیک پیامکی با تاخیر ارسال می کند.

به هیچ وجه از تاخیر در ارسال پیامک های خود نگران نباشید پیامک های شما با کمی تاخیر حتما ارسال خواهند شد.

  • طول متن پیامک تبلیغاتی

افراد به دلیل کم بودن وقت و داشتن ذهنی پر از دغدغه های کاری صبر و حوصله زیادی ندارند زمان و دقت زیادی بر روی مطالب پیامک تبلیغاتی نمی گذارند.

بهتر است پیامک تبلیغاتی خود را کوتاه و مفید نوشته و ارسال کنید تا باز خورد خوبی را از ارسال اس ام اس خود داشته باشید.

  • استفاده نکردن از نام و یا شماره اختصاصی

در ارسال اس ام اس تبلیغاتی نام و برند تجاری خود را به مشتریان و افرادی که با آن ها در ارتباط هستید معرفی کنید.

شما با اینکار هم خود را به آن ها معرفی می کنید و هم آن ها را جذب می کنید که این پیامکی که برای آن ها ارسال شد بابت چه محصولی و از کجا می باشد.

اگر سوال یا نظری دارید با ما درمیان بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *