پیامک تبلیغاتی جهشی به سوی فروش بیشتر

پنل اس ام اس

 

بکارگیری پیامک تبلیغاتی بهترین گزینه برای کسانی است که صاحب کسب وکار هستند و می‌خواهند با کمترین هزینه و بالاترین بازدهی، در مدت زمان کوتاه به بیش‌ترین فروش برسند. زیرا با گذشت زمان و پیشرفت علم و فناوری، سبک زندگی ما دچار تغییرات اساسی شده است. سرعت عمل، اهمیت زیادی پیدا کرده و صاحبین مشاغل فروشگاهی و خدماتی با هم رقابت تنگاتنگی دارند. تعلل در تبلیغات به معنای از دست دادن مخاطب و بازار رقابتی است. یکی از ساده‌ترین و پرکاربردترین روش‌های تبلیغاتی مدرن، استفاده از یک پنل پیامکی معتبر و پیامک تبلیغاتی است.

 

چرا پیامک تبلیغاتی کارایی بالاتری دارد؟

امروزه بیشتر مشاغل به دلیل بازدهی بالا و استفاده آسان، از پیامک تبلیغاتی استفاده می‌کنند. به ویژه فروشگاه‌ها، مراکز آموزشی و هنری، دفاتر املاک و…. در این قسمت به ویژگی‌های مهم ارسال پیامک می‌پردازیم:

1.ارسال پیامک تبلیغاتی انبوه در مدت زمان کوتاه

تنها با چند کلیلک می‌توانید به تعداد بی‌شماری مخاطب، پیامک تبلیغاتی یا خدماتی بفرستید.

 

2.دسترسی بالاتری دارد

ممکن است مخاطب ما آنلاین نباشد یا دسترسی به شبکه‌های اجتماعی یا سایت شما نداشته باشد اما پیامک تبلیغاتی در هر زمانی به دستش می‌رسد.

 

3.پیامک تبلیغاتی مکمل ایمیل مارکتینگ است

ممکن است تمام مخاطبین ما آدرس ایمیل نداشته باشند.

 

4.کم‌هزینه بودن

یادگیری نکات کلیدی آن بسیار کم هزینه و آسان است و وقت زیادی از شما نخواهد گرفت. همچنین نسبت به تبلیغات تلویزیونی، رادیویی، بنر و برگه و… کم‌هزینه‌تر است.

 

5.ارسال به بلک لیست‌

با ثبت نام و عضویت در یک پنل پیامکی معتبر و کارآمد، می‌توانیم به بلک لیست‌ها هم پیامک ارسال کنیم.

 

6.برای تمام مشاغل

پیامک تبلیغاتی قابلیت استفاده در بسیاری از کسب و کارها را دارد مانند دفاتر املاک، مراکز پزشکی، کلینیک زیبایی، فروشگاه زنجیره ای، باشگاه، مدارس، دانشگاه و موسسات آموزشی و هنری.

پنل اس ام اس,پنل اس ام اس,پنل اس ام اس

 

 

7.عقب نماندن از رقبا

امروزه عموم کسب و کارها به این دلیل که سرعت عمل برایشان مهم است، از پیامک تبلیغاتی استفاده می‌کنند تا با صرف کمترین هزینه به بازدهی بالا برسند.

 

8.ارسال پیامک نظرسنجی

می‌توانیم از این طریق نظر مخاطبین و مشتریان خود را جویا شویم و طبق نیازها و سلایق آن‌ها کالاها و خدمات خود را بهتر ارائه دهیم.

 

9.کم بودن میزان اتلاف پیامک‌ تبلیغاتی نسبت به دیگر گزینه‌ها

اگر پیامکی به مخاطب نرسد، هزینه این ارسال ناموفق از شما کسر نخواهد شد و در حساب پنل پیامک شما خواهد ماند.

 

10.امکان انتخاب جامعه هدف پیامک تبلیغاتی

شما می‌توانید با انتخاب یک گزینه از سامانه پیامکی که در آن عضو هستید، به مخاطبین هدف کالا و خدمات خود پیامک ارسال کنید.

 

11.کمک به محیط زیست

با پیامک تبلیغاتی می‌توان از صرف هزینه بالا برای تبلیغات کاغذی، مصرف کاغذ و مقوا و تولید زباله جلوگیری کرد.

 

12.آگاه کردن مشتریان از طرز کار و یا قیمت جدید یک محصول

در متن پیامک خود می‌توانید به راحتی محصول جدید فروشگاه خود را معرفی و رونمایی کنید.

 

13.ارسال پیامک یادآوری

شما می‌توانید با پیامکک یک قرار ملاقات را به مشتری خود یادآوری کنید و به این ترتیب مطمئن باشید که آن‌ها سر موقع حاضر خواهند شد. همچنین در مورد نزدیک بودن تاریخ پایان یک اشتراک به آن‌ها اخطار دهید و بخواهید نسبت به تمدید اشتراک خود اقدام نمایند.

 

14.امکان مشاهده گزارش کامل وضعیت پیام های ارسالی

وقتی اس ام ‌های تبلیغاتی خود را ارسال کردید، می‌توانید در بخش گزارشات پنل پیامکی، وضعیت ارسال پیامک‌ها و نتیجه را ببینید و تحلیل کنید.

 

تفاوت پیامک تبلیغاتی با سایر تبلیغات

اگر هنوز به کارایی و بازدهی بهتر پیامک تبلیغاتی شک دارید، می‌توانید آن را با سایر گزینه‌ها مانند تبلیغات تلویزیونی، رادیویی، بنر، بیلبورد، تراکت و بروشور، تبلیغات حضوری و ایمیل مارکتینگ مقایسه کنید:

 

1.میزان دسترسی به مخاطب

درصد دریافت پیامک تبلیغاتی بیشتر از سایر گزینه‌های تبیلغاتی مانند اینستاگرام و تبلیغات کاغذی و … است. اصولا تعداد گوشی‌های تلفن همراه بیشتر از رایانه‌های شخصی است و ممکن است برخی از مخاطبین و مشتریان شما دسترسی به رایانه نداشته باشند.

 

2.درصد بالای خوانده شدن پیامک

درصد بالایی از پیامک‌های تبلیغاتی ظرف 3-4 دقیقه ابتدایی خوانده می‌شوند.

پنل اس ام اس,پنل اس ام اس,پنل اس ام اس

3.لینک‌دار بودن پیامک

بیشتر مخاطبین از کنار پیامک تبلیغاتی به راحتی نمی‌گذرند به ویژه اگر دارای لینک پیج اینستاگرام یا سایت و فروش ویژه و تخفیف باشد.

 

4.سرعت عمل بالا

پیامک سریع‌ترین روش بازایابی در دنیای تجارت است. تنها با چند کلیک، به تعداد بی‌شماری از مخاطبین هدف خود می‌تئانید اس ام اس ارسال کنید.

 

5.ثبت جزئیات و گزارشات ارسال پیامک تبلیغاتی و دریافت نظر مشتریان

در پنل پیامک، گزارش ارسال و دریافت پیامک‌ها و گزارشات مالی را می‌توانید ببینید.

 

6.امکان ذخیره کردن پیامک و ارسال آن به دیگران توسط مشتریان

بخشی از تبلیغات شما، توسط مشتریان انجام می‌شود. یعنی چه؟ یعنی این که اگر پیامک تبلیغاتی شما جذاب و ترغیب‌کننده باشد، مشتری شما آن را برای دوستان و آشنایان خود می‌فرستد و ناخواسته موجب تبلیغ کالا و خدمات شما می‌شود.

 

7.کم‌هزینه‌تر

بازاریابی پیامکی نسبت به سایر گزینه‌ها مانند بیلبورد و تبلیغات تلویزیونی و رادیویی، بسیار کم‌هزینه‌تر است.

 

8.اتلاف وقت و انرژی کم‌تر

تبلیغات پیامکی اتلاف وقت و اتلاف هزینه کمتری دارد. به عنوان مثال ممکن است تعدادی از تراکت‌ها و آگهی‌های چاپ شده، هدر برود و اصلا به دست مخاطب نرسد و زیر دست و پا در کچه و خیابان پخش شود.

 

جمع بندی

درست است که یک تجارت روش ‌های بسیاری برای تبلیغ محصولات و خدمات خود در اختیار دارد، اما تعداد کسب و کارهایی که برای گسترش تجارت خود به پنل ارسال اس ام اس روی می ‌آورند روز به روز در حال بیشتر شدن است. به عنوان صاحب یک کسب و کار حضوری یا آنلاین، به روز بودن و استفاده از امکانات دنیای مدرن به شما کمک می‌کند تا بتوانید به بازدهی و فروش بالاتری برسید و در بازار رقابتی از همکاران خود عقب نمانید. عضویت در یک پنل پیامکی و ارسال هدفمند پیامک تبلیغاتی یکی از بروزترین و ساده‌ترین راه‌های جذب مشتری است. با این روش صاحبان کسب و کار باسابقه، مشتریان فعلی خود را تثبیت کرده و به مشتریان جدید می‌رسند و کسب و کارهای نوپا نیز به راحتی خود را معرفی و تبلیغ می‌کنند. اگر تصمیم گرفتید تبلیغاتی پیامکی را امتحان کنید می‌توانید با کارشناسان سامانه پیامکی سیگنال تماس بگیرید تا شما را برای داشتن یک تبلیغات موثر راهنمایی کنند. 32008-025

اگر سوال یا نظری دارید با ما درمیان بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *