تبلیغات با پنل اس ام اس همه را هدف قرار می‌دهد

ارسال اس ام اس,پنل اس ام اس

اگر فکر می‌کنید که ارسال اس ام اس  یک کار بچگانه است، شاید در حال پیر شدن باشید. زیرا تنها شما نیستید که به این روش تبلیغاتی باور ندارید. در واقع، اکثر مدیران قدیمی هنوز خیال می‌کنند که تبلیغات با پنل اس ام اس تنها می‌تواند جوانان را مورد هدف قرار دهد و ارتباط با تمام جامعه را میسر نمی‌کند.

در صورتی که این خیال کاملا اشتباه است. امروزه افرادی که در رده سنی 20 تا 50 سال قرار دارند اکثرا از ارسال اس ام اس بیشتر از تماس تلفنی استفاده می کنند.

مدیران شرکت های بزرگ ارتباط با کارمندان از طریق پنل اس ام اس را بسیار موثر می دانند.


ارسال اس ام اس به سرعت تبدیل به یک وسیله ارتباطی رایج در بین تمام سنین شده است.


بر اساس تحقیقی که توسط شرکت نیلسون منتشر شده است، تعداد سالمندانی که از پنل اس ام اس بهره می برند از سال 2008 تاکنون 4 برابر شده است.

بنابراین تبلیغات با ارسال اس ام اس تمام رده های سنی را مورد هدف خود قرار می دهد.

طی بررسی در سال گذشته تعداد ارسال اس ام اس یک فرد بالای 50 سال بیشتر از 324 اس ام اس در ماه بوده است.

حال در نظر بگیرید که تعداد اس ام اس های دریافتی چه قدر بوده است، تبلیغات با اس ام اس را همه ی مردم می خوانند و درصد خوانده شدن بالای دارد.

حتی اس ام اس بیشتر خوانده می شود تا تبلیغات کاغذی که در خیابان به دست عموم مردم می دهند.

اگر می خواهید با یک جمعیت وسیع ارتباط داشته باشید، ارسال اس ام اس بهترین روش است و از بهترین راه برای دسترسی به همه افراد جامعه برای تبلیغات است.

با استفاده از پنل اس ام اس شما می توانید کسب و کاری پر رونق داشته باشید، طبیعتا این امر در یک شب اتفاق نخواهد افتاد ولی با تلاش فراوان حتما به واقعیت می پیوندد.

اگر سوال یا نظری دارید با ما درمیان بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *