تسهیل ارتباط بین تجارت و مشتریان

ارسال اس ام اس,پنل اس ام اس

امروزه تقریبا تمامی تجارت ها از ارسال اس ام اس استفاده می کنند و شکی نیست که آینده ی تبلیغ پیامکی با پنل اس ام اس کاملا روشن است و افرادی که هم اکنون از این سیستم ارتباطی استفاده می کنند در آینده پرچمداران صنایع خود خواهند شد. پیامک از آن دست ابزارهای ارتباطی است که ارتباط بین تجارت و مشتریان را آسان می سازد و با کمپین برنامه ریزی شده برای مخاطبان هدف پیامک ارسال می کند.


پیامک وسیله بسیار مناسبی برای برقراری ارتباط با مشتریان است.


یکی از بهترین ویژگی های ارسال پیامک سرعت بسیار بالای آن در رسیدن به مخاطب و دیده شدن آن است. ممکن است مراسم خاصی در تاریخ معینی برگزار شود یا فروشگاهی حراج فصلی برگزار کند یا یک مسابقه پیامکی برگزار شود. در حال حاضر یکی از سریع ترین روش های اطلاع رسانی از این اتفاق ها ارسال پیام کوتاه است.

آمار نشان می دهد بیشتر مخاطبان پیامک های دریافتی خود را در 1 دقیقه ابتدایی پس از ارسال مطالعه می کنند و در لحظه خواندن همه ی حواس خود را در خواندن متن پیامک تبلیغی متمرکز می کنند.

ویژگی های پنل اس ام اس:

  • استفاده از فایل شماره های موبایل

از پنل اس ام اس می توانید برای ارسال اس ام اس انبوه به مشتریان استفاده کنید. می توانید به راحتی با ثبت شماره تلفن همراه آن ها و تهیه یک فایل از این شماره ها، در فواصل زمانی معینی به آن ها پیامک تبلیغاتی ارسال کنید.

پیام تبریک تولد، یادآوری پرداخت اقساط، اخطار اتمام مدت بیمه نامه از جمله موارد کاربر دفترچه تلفن می باشد.

  • ارسال انبوه پیامک به اصناف و مدیران

برخی از خدمات و محصولات مناسب با فعالیت های مشتریان خاص می باشد پزشکان، اساتید دانشگاه، معلمان، معماران، سهام داران، وکلا. پنل این امکان را در اختیار شما قرار می دهد که از طریق بانک اطلاعاتی به هر صنفی که می خواهید پیامک ارسال کنید.

  • ارسال پیام به پیش شماره خاص

در این شیوه ارسال با دانستن اینکه پیش شماره مربوط به کدام شهر است، می توانید به تمام یا تعداد محدودی تلفن همراه از پیش شماره مورد نظر پیامک انبوه ارسال کنید.

برای مثال پیش شماره ۰۹۱۲۴۹۱ مربوط به مشترکین ورامین است. به این ترتیب می توانید به تمام یا تعدادی شماره در بازه ۰۹۱۲۴۹۱۰۰۰۰ تا ۰۹۱۲۴۹۱۹۹۹۹ پیامک انبوه ارسال کنید.

  • ارسال اس ام اس انبوه به استان و شهر خاص

یکی از قابلیت های منحصر به فرد پنل اس ام اس بانک شماره موبایل شهرهای کشور می باشد. شما با استفاده از بانک شماره های می توانید به مشترکین استان یا شهر مورد نظرپیام کوتاه ارسال کنید. این قابلیت در تبلیغات شهری، اعلام سوانح طبیعی، تبلیغات انتخاباتی کاربرد فراوان دارد.

  • استفاده از دفترچه تلفن

برخی فعالیت ها و خدمات نیازمند اطلاعاتی بیشتر از شماره تلفن همراه مشتری هستند. به طور مثال افتتاح حساب بانکی نیازمند ارائه مشخصات فردی از جمله تاریخ تولد است و در صدور بیمه نامه تاریخ انقضای آن مهم است. با داشتن این اطلاعات و ثبت آن ها در دفتر تلفن پنل اس ام اس می توانید از گزینه های متنوع و هوشمند پنل ارسال پیامک استفاده کرد.


هدف از تبلیغات رساندن محصول به مشتری است

گسترش و تشویق تبلیغات پیامکی نوین مستلزم انجام دادن کارهای بیش از ارائه یک محصول خوب، تعیین قیمت مناسب و رساندن محصول به دست مشتریان مورد هدف است. شرکت ها باید با مشتریان پنل اس ام اس ارتباط برقرار کنند و آنچه را انجام می­ دهند برنامه­ ریزی شده باشد زیرا ایجاد ارتباط با ارسال اس ام اس امری تصادفی نیست.

کاتلر آرمسترانگ می گوید که گسترش با ترویج وسیله ارتباطاتی درآمیخته تبلیغات است. کار ترویج، متقاعدکردن، تشویق کردن، یادآوری مشتریان نسبت به محصول و یا خدمات سازمان است.


بدون استفاده از ابزار گسترش ارسال اس ام اس امکان ندارد که بازارهای مورد نظر از محصول ما آگاه­ گردند.


تبلیغات به عنوان یکی از ابزارهای قدرتمند، چه در شرکت های تولیدی و چه خدماتی نقش بسزائی دارد بنابراین از اشتباهات فراگیر در تبلیغات دوری کنید.

دلایل تبلیغات در شرکت ها:

  1. ویژگی های محصول
  2. قیمت خدمات
  3. کارکنان شرکت
  4. مدیریت عملیات

1- ویژگی محصول

از اساسی ­ترین عواملی­ که می ­تواند بر تصمیم خرید مصرف­ کنندگان پنل اس ام اس اثرگذارد ویژگی های محصول یا خدمت ارائه شده می­ باشد.

کیفیت بالای محصولات یا خدمات خود عاملی است جهت افزایش فروش محصولات یا خدمات. علاوه برکیفیت، توجه به نوع، تنوع، اندازه، تازگی، تضمین و استاندارد خدمت می ­تواند باعث رضایت بیشتر مشتریان­ گردد و در نهایت برسهم بازار شرکت تأثیر گذارد.

2- قیمت خدمات

قیمت مبلغی است که مشتری پیامکی حاضر است برای به دست آوردن یک محصول دارای ارزش پرداخت نماید. قیمت معمولا برمبنای مفاهیم پولی در نظر گرفته می­ شود اما می ­تواند با هر چیز ارزشمند دیگری نیز معاوضه شود.

به علاوه در بیشتر موقعیت ها مشتریان برای دریافت و خرید خدمات، مجموعه ­ای از هزینه­ های غیرمادی را نیز متحمل می­شوند مانند: زمان تلف شده و مشکلات مرتبط باجستجو، خرید و استفاده ازخدمات.

3-کارکنان شرکت

بیشتر خدمات پنل اس ام اس توسط­ کارکنان به مشتریان ارائه می ­شود. کارکنان خوب­ کلید موفقیت یک سازمان می ­باشند. یک کارمند خوب می ­تواند با ارسال اس ام اس مناسب باعث جلب و جذب مشتریان به سازمان شود و یک­ کارمند نامناسب ممکن است تمامی تلاش های سازمان را نابود سازد.

4- مدیریت عملیات

مدیریت عملیات، موجود بودن و کیفیت مناسب و پایدار خدمات را تضمین می ­کند. وظیفه و نقش تبلیغات پنل اس ام اس ایجاد تعادل بین عرضه و تقاضای خدمات است.

با توجه به غیرقابل ذخیره بودن خدمات، مدیریت باید از طریق روش های تخصصی و حرفه­ ای بتواند نیازهای خدماتی را در هر زمان، چه هنگام نیاز شدید و چه هنگام نیازهای مقطعی برآورده سازد.


 

اگر سوال یا نظری دارید با ما درمیان بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *