هدف از تبلیغات رساندن محصول به مشتری است

ارسال اس ام اس,پنل اس ام اس

گسترش و تشویق تبلیغات پیامکی نوین مستلزم انجام دادن کارهای بیش از ارائه یک محصول خوب، تعیین قیمت مناسب و رساندن محصول به دست مشتریان مورد هدف است. شرکت ها باید با مشتریان پنل اس ام اس ارتباط برقرار کنند و آنچه را انجام می­ دهند برنامه­ ریزی شده باشد زیرا ایجاد ارتباط با ارسال اس ام اس امری تصادفی نیست.

کاتلر آرمسترانگ می گوید که گسترش با ترویج وسیله ارتباطاتی درآمیخته تبلیغات است. کار ترویج، متقاعدکردن، تشویق کردن، یادآوری مشتریان نسبت به محصول و یا خدمات سازمان است.


بدون استفاده از ابزار گسترش ارسال اس ام اس امکان ندارد که بازارهای مورد نظر از محصول ما آگاه­ گردند.


تبلیغات به عنوان یکی از ابزارهای قدرتمند، چه در شرکت های تولیدی و چه خدماتی نقش بسزائی دارد بنابراین از اشتباهات فراگیر در تبلیغات دوری کنید.

دلایل تبلیغات در شرکت ها:

  1. ویژگی های محصول
  2. قیمت خدمات
  3. کارکنان شرکت
  4. مدیریت عملیات

1- ویژگی محصول

از اساسی ­ترین عواملی­ که می ­تواند بر تصمیم خرید مصرف­ کنندگان پنل اس ام اس اثرگذارد ویژگی های محصول یا خدمت ارائه شده می­ باشد.

کیفیت بالای محصولات یا خدمات خود عاملی است جهت افزایش فروش محصولات یا خدمات. علاوه برکیفیت، توجه به نوع، تنوع، اندازه، تازگی، تضمین و استاندارد خدمت می ­تواند باعث رضایت بیشتر مشتریان­ گردد و در نهایت برسهم بازار شرکت تأثیر گذارد.

2- قیمت خدمات

قیمت مبلغی است که مشتری پیامکی حاضر است برای به دست آوردن یک محصول دارای ارزش پرداخت نماید. قیمت معمولا برمبنای مفاهیم پولی در نظر گرفته می­ شود اما می ­تواند با هر چیز ارزشمند دیگری نیز معاوضه شود.

به علاوه در بیشتر موقعیت ها مشتریان برای دریافت و خرید خدمات، مجموعه ­ای از هزینه­ های غیرمادی را نیز متحمل می­شوند مانند: زمان تلف شده و مشکلات مرتبط باجستجو، خرید و استفاده ازخدمات.

3-کارکنان شرکت

بیشتر خدمات پنل اس ام اس توسط­ کارکنان به مشتریان ارائه می ­شود. کارکنان خوب­ کلید موفقیت یک سازمان می ­باشند. یک کارمند خوب می ­تواند با ارسال اس ام اس مناسب باعث جلب و جذب مشتریان به سازمان شود و یک­ کارمند نامناسب ممکن است تمامی تلاش های سازمان را نابود سازد.

4- مدیریت عملیات

مدیریت عملیات، موجود بودن و کیفیت مناسب و پایدار خدمات را تضمین می ­کند. وظیفه و نقش تبلیغات پنل اس ام اس ایجاد تعادل بین عرضه و تقاضای خدمات است.

با توجه به غیرقابل ذخیره بودن خدمات، مدیریت باید از طریق روش های تخصصی و حرفه­ ای بتواند نیازهای خدماتی را در هر زمان، چه هنگام نیاز شدید و چه هنگام نیازهای مقطعی برآورده سازد.

اگر سوال یا نظری دارید با ما درمیان بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *