بقا بازار کار توسط تبلیغات پیامکی

بقا بازار کار توسط تبلیغات پیامکی

هر کسب و کاری با توجه به جایگاه خود در بازار می تواند با ارسال اس ام اس بقا و توسعه داشته باشد و عملکرد تبلیغات سامانه اس ام اس آن سازمان رابطه مستقیمی با تثبیت و توسعه جایگاه در بازار دارد. با ارسال پیام اداره تبلیغات خود را به دست بگیرید.


با توجه به بروز شدن علم و توسعه دانش، تبلیغ با ارسال اس ام اس برای کسب و کارها بسیار ضروری است.


تبلیغات یک استراتژی‌ است که مسیر اجرایی همه‌ ی اهداف تبلیغاتی شما را در قالب یک برنامه کلی قابل فهم، با بهتر هدف قرار دادن مخاطبان، تدوین می کند.

زمانی که هیچ استراتژی برای تبلیغاتتان ندارید، اگر پیامی که با سامانه اس ام اس ارسال می کنید، دقیقا نیاز مخاطبان را هدف نگرفته باشد آن ها تنها سکوتی 30 ثانیه ای می کنند.

مردم فقط آن چیزی را می‌ خوانند که برایشان جالب باشد و جذبشان کند بقیه چیزها خب، به هیچ دردی نمی‌ خورند.

مشتریان سامانه اس ام اس شما آن چیزی را نمی ‌خرند که شما می ‌فروشید بلکه آن‌ ها چیزی را می‌ خرند که به آن‌ ها ارزشی اعطا کند و به آن نیاز داشته باشند.

پیتر دراکر می گوید:

ما روزانه با صدها و بلکه هزاران پیام تبلیغاتی مواجه می‌ شویم چرا باید پذیرای همه‌ ی آن ‌ها باشیم؟ این طوری که فقط دچار یک هرج و مرج ذهنی می‌ شویم.

مغز ما قدرت تشخیص بالایی در این دارد که تشخیص بدهد کدام پیامک نیازهای ما را برطرف می کند و حتی به چه چیزی نیاز داریم و چه چیز را نیاز نداریم. این قابلیت مغز است که باعث شده که ما دیوانه نشویم.

تاثیر تکرار

احتمالا زمانی را که داشتید یک لغت را یاد می‌ گرفتید چه فارسی چه انگلیسی به خاطر دارید. اگر دقت کرده باشید، بعد از یاد گرفتن آن کلمه، آن را در جاهای بیشتری دیده ‌اید و انگار تعداد دفعاتی که دیگران از آن کلمه استفاده می ‌کنند، چند برابر شده.

این همان رفتاری‌ است که مغز ما در برابر پیام‌ هایی که با سامانه اس ام اس ارسال می شود نشان می ‌دهد. خب مگر چه اتفاقی افتاده است؟ هیچ ما قبلا هم به همان تعداد، آن کلمه را در دور و برمان داشتیم، اما مغزمان هیچ توجهی به آن ‌ها نمی‌ کرد تا این که معنیش را فهمیدیم و مغزمان، آن کلمه را یک مسئله مرتبط شناسایی کرد.

یعنی چیزی که ما آن را درک می ‌کنیم. همان طور که یاد گرفتن معنای یک کلمه باعث چنین معجزه‌ ای شد توجه مغزمان به پیام هم به همین شکل عمل می ‌کند.

استراتژی تبلیغ پیامکی 

استراتژی تبلیغ پیامکی مخاطبان ما را به طور دقیق مشخص می ‌کند. سپس تعیین می‌ کند که چه چیزی برای آن‌ ها معنی دارد؟ آن‌ ها به چه چیزی اهمیت می ‌دهند؟ و این موضوع که این چیز مهم، چه ارتباطی با پیشنهادی که شما به آن‌ ها ارائه می‌ دهید قرار است داشته باشد؟ چه پیامی را می ‌توانید به مخاطبانان ارسال کنید، که هم به آن ‌ها دروغ نگفته باشید و هم توانسته باشید که دقیقا نیازهایشان را هدف قرار دهید.

استراتژی تبلیغات، پروسه ‌ای ا‌ست که در آن، پیام ‌هایی را که قابل خوانده شدن هستند، کشف می ‌کنیم. تبلیغ پیامکی برای همه ی کسب و کارها سودآور و مفید است زیرا از هدر رفت پول شما جلوگیری می ‌کند.

بیشترین بازدهی توسط پیامک

روشی که در تبلیغات بسیار مرسوم است، این است که شما بارها و بارها تاکتیک‌ های مختلفی را اجرا می‌ کنید و هر کدام آن‌ ها را می ‌سنجید، بررسی می‌ کنید و از طریق تجربه و تکرار، متوجه می ‌شوید که کدام یک از این راه کارها و روش ‌ها راه گشا است یا نیست.

به عقیده ما این کار بسیار زمان بر و هزینه بردار است و نیمی از پولی که خرج تبلیغات می ‌کنید بی خود و بی ‌اثر است. تبلیغ با ارسال اس ام اس به شما این امکان را می ‌دهد که از بودجه محدود خود، بیشترین بازدهی ممکن را داشته باشید.

تبلیغ با ارسال پیام به شما کمک می‌ کند که بودجه خود را کم تر صرف آن 20 درصد تبلیغ مرسوم که بی ‌خود و بی ‌اثرند کنید.

شناخت مشتریان

تبلیغات با ارسال اس ام اس موفق به شناخت مشتریانتان بستگی دارد. در این زمینه، شما می توانید با پژوهش و تحقیقات  در مورد بازار هدف مورد نظرتان و تفکیک بخش بندی‌ های بازار مختلف مشتریان خود را شناسایی کنید.


کسب درآمد از طریق پیامک

کاربران می توانند با ارسال اس ام اس که قیمت هر پیامک از قیمت بازار فعلی کمتر است درآمد روزانه داشته باشند. در این مقاله چگونگی کسب درآمد از طریق سامانه پیامکی توضیح داده می شود.


شما نیز قطعا یکی از دارندگان تلفن همراه می باشید که روزانه تعداد قابل توجهی اس ام اس تبلیغاتی دریافت می کنید.


شاید گاهی این فکر از ذهن شما عبور می کند که آیا این اس ام اس ها هزینه ای دارد؟ چرا با وجود این که شما این پیامک ها را نخوانده پاک می کنید باز هم ارسال کنندگان از ارسال آن ها خسته نشده و کماکان این پیام ها ارسال می شود؟

مردم این اس ام اس ها را مطالعه می کنند

شاید باورتان نشود ولی اکثریت مردم این اس ام اس ها را مطالعه می کنند و گاه از آن نیز بهره می برند.

همه شما در شهرتان شاهد ارسال پیامکی از طرف فروشگاهی یا مرکز خدماتی در شهرتان بوده اید، اگر کمی دقیق تر به مساله نگاه کنید متوجه خواهید شد که آن فروشگاه مطرح تر و مشهور تر از سایر فروشگاه های مشابه در شهر شما هستند.

حتی اسمشان و تبلیغشان ماندگاری بیشتری در ذهن شما دارد و این خود یک برند سازی است و در نهایت مشتری بیشتری هم نسبت به سایرین کسب کرده اند.

شیوه نوین تبلیغاتی

این فروشگاه ها یا مراکز خدماتی و غیره با تکنیک های تبلیغاتی سعی بر جذب مشتری بیشتر دارند با وجودی که حتی بعضی نخوانده اس ام اس تبلیغاتیشان را حذف می کنند ولی این خود یک شیوه نوین تبلیغاتی است که حتی این روزها در شبکه های اجتماعی نظیر وایبر تلگرام اینستاگرام و غیره می بینیم.

در حقیقت این سامانه راهی ارزان برای انتقال اطلاعات به مشتریان است.

حال در پاسخ به سوال اول می توان به جرات گفت تبلیغات اس ام اسی دارای درآمدی خوب برای شخص ارائه دهنده خدمات جهت ارسال اس ام اس برای شخص تبلیغ دهنده می باشد.

فرض کنید شما یک خودرو تاکسی دارید که ابزار کسب در آمد می باشد حال با بنزین سهمیه ای که نرخ کمتری نسبت به خودرو های سواری دارد شروع به کار می کنید و نرخ هر مسیر مشخص و معین است و شما با این که بنزین هزینه می کنید اما در پایان علاوه بر هزینه بنزینی که کرده اید مبلغی سود نیز کسب کرده اید.

ابزار کار جهت خود اشتغالیست

حال برمی گردیم به کسب در آمد از طریق ارسال اس ام اس. سامانه پیامکی همان ابزار کار شما جهت خود اشتغالیست که به صورت مادام العمر در اختیار شماست و می توانید از آن در زمان و مکانی با داشتن یک رایانه یا تبلت یا یک تلفن هوشمند متصل به اینترنت کسب در آمد کنید.

حال این سوال به وجود می آید که این افراد را چگونه پیدا کنیم تا سفارش بدهند؟

یادتان باشد شما همان گونه که برای افراد ارسال اس ام اس انجام می دهید می توانید برای تبلیغ کار خود نیز از این سامانه استفاده کنید اما با یک تفاوت.

سامانه پیامکی دارای بانک شماره  اصناف و فروشگاه های کشور می باشد و شما می توانید به هر شغلی هدفمند ارسال اس ام اس انجام دهید.

نیازی نیست در ابتدا هزینه ای انجام دهید شرکت در ابتدا مبلغی شارژ اولیه به پنل شما اختصاص داده است که شما می توانید هدفمند صنف مورد نظر خود را جهت ارسال  تبلیغ خود انتخاب نمایید.


نقش درآمد زای تبلیغات پیامکی

افرادی که در کسب و کار خود شهرت پیدا کرده اند، اغلب کسانی هستند که در مراحل اولیه کار خود پول و سرمایه آن چنانی نداشته اند اما از قدرت فکر و خلاقیتشان در تبلیغات سامانه اس ام اس به خوبی استفاده کرده اند و کارشان را راه انداخته اند. کسب و کارها کم کم به حدی به نقش درآمد زای تبلیغات پیامکی پی برده اند که اصلا در هزینه کردن برای تبلیغ ارسال اس ام اس از خودشان خساستی نشان نمی دهند.

می دانید که تبلیغات راهی برای یافتن مشتری جدید است، هر چقدر تعداد مشتری ها بیشتر باشد و حجم خرید و وفاداری بالاتری داشته باشند کسب و کار موفق تری خواهید داشت.


کسب و کارها تبلیغات هوشمندانه ای را با ارسال اس ام اس به کار گرفته اند و سرمایه خود را روز به روز افزایش می دهند.


رقابت شدید و تنگاتنگی بین محصولات مختلف در بازار ها وجود دارد و همین موضوع باعث شده تمامی کسب و کار ها متوجه اهمیت فراوان تبلیغات شوند.

کسب و کار ها روز به روز به دنبال راه های خلاقانه و جدید تری برای تبلیغات پیامکی هستند تا درمیان هزاران تبلیغ رنگا رنگی که وجود دارد آن ها برنده اصلی باشند.

ویلیام برنباخ  نظر خود را در مورد تبلیغات اینگونه می گوید:

تقلید کردن در تبلیغات سامانه اس ام اس اصلا کار عاقلانه ای نیست و باید در روشی که برای تبلیغ کالاهای خودمان به کار می گیریم، ایده های خلاقانه داشته باشیم.

ویلیام برنباخ بر این عقده است که متفاوت نبودن در تبلیغات، یک جور خودکشی به حساب می آید.

آیا می دانید تلاشی که برای موفقیت کسب و کار خود می کنید چه فایده ای دارد:

این تلاش باعث می شود که مردم، با محصول شما و کسب و کارتان آشنا شوند و اسم محصول یا شرکتتان در ذهنشان جا بگیرد و بر سر زبانشان بیافتد.

تبلیغات سامانه اس ام اس قدرت و بزرگی کسب و کارتان را به مشتریانتان می رساند و شرکتتان را نیرومند تر از آن چیزی که هست معرفی می کند.

وقتی که اسم یک محصول در ذهن ها جا می گیرد به طور غیر مستقیم این را نشان می دهد که کالاها و خدمات خوبی به مردم ارائه داده و رضایتی که مشتریان از محصولاتشان داشته اند، باعث شهرت آن شده است.

هر چقدر هم که یک محصول، با کیفیت باشد و قیمت مناسبی هم داشته باشد تا زمانی که با ارسال اس ام اس در معرض دید قرار نگیرد نمی تواند به جایگاهی که لایقش است برسد.

مردم باید بارها و بارها اسم کسب و کارتان جلوی چشمشان باشد تا در خاطرشان بماند.

توصیه های دهان به دهان مشتری ها، یک تیغ دو لبه است. اگر موفق بوده باشید، نامتان به خوبی پخش می شود و گرنه بدون آن که محصولتان را امتحان کرده باشند، دهان به دهان برایتان تبلیغات منفی خودشان را پخش می کنند.


تبلیغات با سامانه اس ام اس جایگاه ویژه دارد

تبلیغات با سامانه اس ام اس جایگاهی بسیار ویژه دارد و موجب ترویج یک کالا یا خدمت در میان متقاضیان می ‌شود. از طرف دیگر مشتری نیز باید بداند که چه چیزی برای فروش داریم تا بتواند خریدی انجام دهد و این دلیلی بر اهمیت تبلیغات ارسال اس ام اس و جایگاه آن در فرآیند فروش است. بهتر است بدانید که فروش با سامانه کار پیچیده ای نیست.


اگر نتوانیم در تبلیغات جلب توجه کنیم، حرفمان خریدار نخواهد داشت با ارسال اس ام اس می توانید توجه مردم را به خود جلب کنید.


ویلیام برنباخ اسطوره تبلیغات می گوید:

تبلیغات، دیرینه ‌ای کهن در تعاملات انسانی دارد، چرا‌ که انسان ها در طول تاریخ کوشیده ‌اند تا به کمک ابزارهای تبلیغاتی و در بازار پرهیاهوی زندگی، افکار و آرمان‌ هایشان را به فروش رسانند و یا فرآورده‌ هایشان را به شیوه ‌ای سودآور و اثربخش عرضه کنند.

سرجیو زیمن نیز می‌ گوید:

فقط و فقط یک قانون وجود دارد و آن اینکه تبلیغات باید منجر به فروش شود.

ارسال اس ام اس به شما کمک می کند مزایای محصول را مطرح کنید و به مخاطبان خود این پیام را برسانید که محصول شما چه مشکلی را حل می کند. شما باید در تبلیغات سامانه اس ام اس کالا یا محصولی را که ارائه کنید که ارتباط مستقیمی با مزیت های که ارائه داده اید داشته باشد.

توصیه های برای تبلیغات پیامکی:

 • پیامک خود را در زمان های معین و از پیش تعیین شده ارسال کنید.
 • متن پیامک خود را برای فروش بیشتر بنویسید نه برای جایزه گرفتن.
 • بهترین مشتریان سامانه اس ام اس شما چه کسانی ‌اند؟ سعی کنید این گروه هدف اصلی تبلیغات شما باشند.
 • همواره بیشتر از آنچه به مشتری تعهد کرده‌ اید و نیز بیشتر از آنچه او انتظار دارد به او بدهید.
 • در تبلیغات خود کلیدگذاری کنید:

سعی کنید بفهمید مشتریان چگونه شما را پیدا کرده ‌اند، به عنوان مثال روی کوپن‌ های تخفیف کدی قرار دهید.

 • ویژگی های محصول خود را کاملا به صورت شفاف بیان کنید و از طفره رفتن پرهیز کنید.
 • پیامک را در فواصل کوتاه ارسال کنید نه در فواصل بلند مدت.
 • متن پیامک را حتما در یک پیامک بگنجانید زیرا یک پیامک تاثیرگذارتر از دو پیامک است.
 • از مشتریان در مورد خبرنامه سامانه اس ام اس خود نظرسنجی کنید و میزان رضایت آن ها را جویا شوید.
 • از به کارگیری عبارت‌هایی مانند محصول مرا بخرید و از تقلید بر حذر باشید اجتناب کنید.
 • تکرار نام محصول در پیامک، تا آنجا که مقدور باشد، بسیار موثر است.
 • از کاربرد افراطی علامت تعجب اجتناب کنید.
 • از ستاره یا سه نقطه به اندازه در متن سامانه استفاده کنید زیرا معمولا جریان فکری را مسدود ساخته و برای خواننده خسته ‌کننده است.

فروش با سامانه کار پیچیده‌ ای نیست

فروش با سامانه اس ام اس کار پیچیده‌ ای نیست در ابتدایی ‌ترین سطح برنامه‌ ی فروش با این پرسش‌ ها رو به ‌رو می ‌شوید که چه می‌ فروشید، به که می‌ فروشید و چگونه می ‌فروشید. طی فرآیند فروش با ارسال اس ام اس باید تمرکزتان را بر جزئیات محصول و حفظ مشتریان بگذارید.

در ادامه‌ ی مسیر نیز باید به روندهای در حال تغییر و نیازها یا خواسته‌ های مشتریان توجه کنید. با مشاهده ‌ی این تغییرات می ‌توانید برنامه ‌ی فروش خود را با تغییرات و نیازهای ایجاد شده تطبیق دهید و فروشتان را بالا نگاه دارید.

فروش راحت محصولات به کمک تبلیغات پیامکی به راحتی امکان پذیر است. شما به راحتی با کسری از زمان می توانید با مشتریان خود در ارتباط باشید.

راه های جذب مشتری:

 • راجع به محصول‌ اطلاعات کافی  منتقل کنید

اگر بتوانید اطلاعاتی را با سامانه اس ام اس در مورد محصول منتقل کنید و به پرسش ‌های احتمالی مشتریان پاسخ دهید، آن ها متوجه می ‌شوند شما واقعا به آن محصول اهمیت می ‌دهید.


اگر محصولی از نظر شما ارزشمند باشد احتمال اینکه در نظر مشتریان نیز ارزش داشته باشد، بیشتر خواهد بود. داشتن اطلاعات در مورد ظاهر و باطن محصول بسیار مهم است.


اگر جواب سوال مشتری را نمی ‌دانید، برای مثال می ‌توانید به او بگویید: جواب دقیق سوالتان را نمی ‌دانم، ولی پرس ‌و‌ جو می ‌کنم و بلافاصله با ارسال اس ام اس به شما اطلاع می‌ دهم. وقتی جواب سوالتان را پیدا کردم، چگونه می‌ توانم با شما تماس بگیرم؟

 • بر مزایای محصول تاکید کنید

آنچه علاوه بر ارائه‌ ی اطلاعات در مورد محصول اهمیت دارد، بیان ویژگی ‌های محصول به‌ عنوان مزایای آن است. این کار موجب می ‌شود مشتری متوجه شود چرا باید آن محصول را خریداری کند. برای این کار می‌ توانید به موارد زیر فکر کنید:

آیا محصول سامانه اس ام اس زندگی مشتری را ساده ‌تر می ‌کند؟

آیا این محصول چیزی است که افراد زیادی از آن سود می ‌برند؟

آیا این محصول دوام و کارایی طولانی‌ مدتی دارد؟

 • به اندازه‌ ی کافی در مورد محصول توضیح دهید

اگر محصولات را به صورت مستقیم با ارسال اس ام اس می‌ فروشید یا برای تشویق مشتریان بالقوه به خرید، متنی جذاب می ‌نویسید، به نمایش گذاشتن اطلاعات کافی در مورد محصول به شما کمک می ‌کند تا بتوانید مشتریان را به خرید ترغیب کنید.

تمام اطلاعات محصول باید مفید، درست و کامل باشد.

پیامک باید واضح، مستقیم و به راحتی قابل خواندن باشد.


فروش راحت محصولات به کمک تبلیغات پیامکی

فروش راحت محصولات به کمک تبلیغات پیامکی از طریق پنل اس ام اس به سادگی امکان پذیر است. اگر کسب و کاری تازه راه اندازی کرده اید می توانید با ارسال اس ام اس حاوی متن افتتاحیه، فروش راحت محصولات خود در آغاز کار تجربه کنید. با پیامک می توانید معاملات با مشتری را پیگیری کنید.

 • عرضه به موقع محصولات

شما باید اطلاعات محصول‌ خود را از طریق ارسال اس ام اس در اختیار مشتریان قرار دهید. امروزه، به لطف پیشرفت‌ های به دست آمده در ارتباطات شما به راحتی با کسری از زمان می توانید با مشتریان خود در ارتباط باشید.

 • ثابت نگه داشتن فروش

باید در فواصل زمانی منظم، فروشتان با پنل اس ام اس را تحلیل کنید و از خود بپرسید، آیا این محصول فروش خوبی دارد؟ موجودی کالا کم یا زیاد است؟ آیا سود می ‌برید؟ رقبایتان چقدر سود می ‌برند؟ پاسخ دادن به این پرسش‌ ها برای به حداکثر رساندن فروش و ثابت نگه داشتن آن به شما کمک می‌ کند.

 • بررسی بازار هدف

اگر فروش خوبی با ارسال اس ام اس ندارید باید به دنبال حل مشکل باشید. افزایش فروش می ‌تواند مستلزم ارزیابی مجدد محصول، پایگاه مشتریان و تبلیغات باشد.

به صورت دوره ‌ای، تاکتیک هایتان را تغییر دهید. اگر مشتریان، همان متن فروش اولیه را بارها و بارها دریافت کنند یا محصولات در طول ماه ‌ها تغییری نکند، به تدریج محصول شما غیرضروری به نظر خواهد رسید.


اگر محصولی فروش خوبی ندارد، تولید آن را متوقف کنید. می ‌توانید با تخفیف و ارائه‌ ی قیمت پایین‌ تر، موجودی آن کالا را به پول نقد تبدیل کنید.


بازار هدفتان را بررسی و تمرکز فروشتان را بیشتر کنید. شاید خریداران‌ پنل اس ام اس شما در حال تغییر باشند در این حالت شما نیز باید همگام با آن ها تغییر یا بازار هدف جدیدی پیدا کنید.

اصلاح محصول با در نظر داشتن بازار هدف و استراتژی فروش می ‌تواند موجب افزایش فروش محصول شود.

 • قیمت محصول را تغییر دهید

قیمت محصول را تغییر دهید با بررسی اطلاعات مربوط به فروش و عملکرد رقبا متوجه می ‌شوید آیا قیمت تعیین شده برای محصول‌ تان بیش از حد بالا یا پایین است.

محصولتان پنل اس ام اس را انحصاری کنید یا برای مدت محدودی آن را در دسترس مشتریان قرار دهید. گاهی کنترل کردن عرضه به این روش موجب افزایش تقاضا و فروش می ‌شود.

ولی اگر محصولی را برای استفاده‌ ی روزمره عرضه می ‌کنید، نمی ‌توانید آن را به صورت انحصاری یا برای مدت محدود عرضه کنید.


روی مهم ترین مهارت ها تمرکز کنید

برای اینکه فروش خود را از طریق سامانه اس ام اس و ارسال اس ام اس افزایش دهید و اثربخش باشید، سعی کنید تنها روی مهم ترین مهارت هایی که لازم است تمرکز کنید و آن ها را بهبود دهید اگر به این شکل عمل کنید موثرتر خواهد بود. تبلیغات باید به طور پیوسته و منظم انجام شود و گرنه کسب و کار شما دچار مشکل خواهد شد.


شما باید تلاش مستمر و همواره نگاهی مثبت در تبلیغات پیامکی داشته باشید.


ارتباطات

واقعیت این است که مردم از کسانی که دوست دارند با ارسال اس ام اس خرید می کنند و برای خرید نکردن از کسی که دوست ندارند، دلیلی پیدا می کنند. بدون توانایی ایجاد ارتباط،، فروش به شدت معلول است و شما می توانید ارتباطی دوستانه با ارسال اس ام اس بین خود و مشتریانتان ایجاد کنید.

برای دوست داشته شدن لازم است که صداقت، درستی در تبلیغات سامانه اس ام اس داشته باشید اما این به آن معنا نیست که برای فروش شما باید بهترین دوست هر فردی باشید.

خیلی از نمایندگان سامانه فروش کم تجربه، فکر می کنند اگر از جانب مشتری دوست داشته شوند، دیگر لازم نیست آن طور که باید تلاش کنند. باید بدانند هر چه بیشتر از سوی مشتری ها دوست داشته شوند، اعتبار بیشتری خواهند یافت.

بنابراین سعی کنید در محتوای متنی که برای مخاطبتان ارسال می کنید بسیار دقت کنید زیرا با متن مناسب رشد خواهید کرد بسیار بیشتر از آن چه تصورش را می کنید.

تیزهوشی در کسب و کار

اگر شما کسب و کار و مشتریان خود را به خوبی درک نکرده باشید با فرصت ها و چالش های آن ها آشنا نباشید، رقبا و اهدافشان را نشناسید، مشتریان شما هیچ چیز ارزشی را در محصولات و خدماتی که با ارسال اس ام اس به آن ها ارائه خواهید داد، نخواهند یافت.

تیزهوشی در کسب و کار تنها به این معنی نیست که یک کسب و کار به چه نحوی کار می کند، بلکه باید بدانید صنعت مربوطه چه تاثیری بر مصرف کنندگان و مشتریان دارد.

رمز رسیدن به تیزهوشی در کسب و کار پرورش سه مهارت:

 • پرسشگری موثر
 • خوب گوش دادن
 • مهارت جستجو و تحقیق

شما باید یاد بگیرید که چطور از مشتری خود سوال بپرسید تا راجع به کسب و کارش اطاعات بدست آورید. به طور موثر و دقیق به پاسخ هایش گوش دهید تا متوجه شوید که چطور می توانید با محصول و خدمتتان اثر مثبتی بر آن ها داشته باشید.

شما همچنین باید دریابید که آیا محصول یا خدمت شما اثر منفی هم بر کسب و کار مشتری دارد یا نه؟ سپس در جهت رفع این نواقص تلاش کنید.

برنامه ریزی قبل از ارسال پیام یک گام مهم است. تحقیق در اینترنت راجع به مشتری و صنعتی که آن ها در آن زمینه فعالیت می کنند می تواند بینش ارزشمندی به شما در ارتباط با روندهایی که پیش روی آن صنعت یا کسب و کار است، به شما ارائه دهد.

نگرش درست

اگر شما در مهارت ایجاد ارتباط عالی هستید و در فراست شغلی قوی عمل می کنید اما نگاهی منفی یا بدبینانه در زندگی دارید، هیچ فایده ای ندارد. اصلا مهم نیست که شما چقدر آموزش دیده اید، یا چقدر تیم فروش شما قوی است، این نگرش شما است که باعث موفقیت شما می شود نه توانایی های شما.

قبل از اینکه بتوانید به سطوح بالای موفقیت دست یابید، باید نگرش درست را داشته باشید. نه تنها نگرش خوب مسیری است و منجر می شود بر روی مشتریان خود اثر خوبی داشته باشید، بلکه شما را از نظر ذهنی در جایگاهی قرار می دهد که پذیرای فرصت ها نیز باشید در صورتی که اگر نگاه منفی می داشتید، آن فرصت ها را نمی دیدید.


افزایش فروش محصولات توسط تبلیغات پیامکی

تمامی کسب و کارها امروزه به دنبال راه هایی برای افزایش فروش محصولات خود هستند و هزینه های بسیاری برای تبلیغات کسب و کار خود می کنند.  پیشنهاد ما تبلیغات پیامکی از طریق سامانه اس ام اس و ارسال اس ام اس است که با کم ترین هزینه به راحتی در کم ترین زمان می توانید محصولات خود به همه ی مخاطبان خود معرفی کنید.

آیا می دانید در فروش از چه مراحلی باید پیروی کرد؟ تشخیص مشتریان واقعی اولین قانون موفقیت در فروش است.


اهداف تبلیغات را تعیین کنید زیرا مبنا و معیار اندازه ‌گیری موفقیت در برنامه تبلیغات شرکت را ارائه می ‌دهد.


7 راه برای افزایش فروش:

1- برگزاری کلاس آموزش رایگان

با برگزاری کلاس هایی به عنوان تبلیغات و آموزش رایگان می توانید محصولات مورد نظر خود را معرفی کنید و حتی می توانید با سامانه اس ام اس به اطلاع بازار هدف خود برسانید که زمان برگزاری کلاس ها چه زمانی می باشد.

 2- توجه مشتری را به خودتان جلب کنید 

سعی کنید با متن های تبلیغاتی مثل: یکی بخر دو تا ببر یا یک بار بخرید همیشه استفاده کنید مشتریان خودتان را جذب کنید و آن ها را تشویق به خرید کنید .

3- بر روی روابط انسانی خود کار کنید

بسیاری از مشتریان حاضر هستند محصولاتی را از اشخاصی که به آن ها اعتماد دارند و یا آن ها را می شناسند خرید کنند سعی کنید در نوع روابط انسانی و اجتماعی خودتان کار کنید تا بتوانید اعتماد افرار اطرافتان را جلب کنید.

4-از روش جایگزینی استفاده کنید 

ما باید به مشتری حق انتخاب دهیم و در صورتی که مردد است و بیشتر از یک گزینه انتخاب دارد باید از او بپرسید که کدامش را دوست داری؟ تمامی آدم ها خوششان می آید که چند گزینه خوب برای انتخاب داشته باشند .

5-با روش مراقبت، مراقب مشتری باشید

مشتری باید احساس کند که اگر هم دارد اشتباه می کند شما مراقب همه شرایط هستید و او تنها نیست.

این حس بهترین حسی است که به مشتری خود ارائه می دهید و با این کار ارزش کاری ، شخصیت و اطمینان سازی را بالا می برید و در ذهن مشتری تا خرید های بعدی  باقی خواهید ماند.

6-حتما به مشتری ها محصولی را  اشانتیون دهید 

شما می توانید با ارسال اس ام اس به اطلاع مخاطبان خود برسانید که در ازای خریدی شما به آن ها یک محصول هم اشانتیون می دهید.

اگر محصول شما تی شرت است که ۲۵ هزار تومان است در قبال هر ۵۰٫۰۰۰ از آن محصول به مشتری تخفیف یا جایزه ای ارائه دهید.

7-از تکنیک اجازه استفاده کنید 

ما انسان ها دوست داریم از ما در هر زمینه ای اجازه بگیرند، پس مشتری خودتان را مجبور نکنید و طوری صحبت کنید که گزینه انتخاب برایش فعال باشد.

چگونه فروش خود را با  استفاده از کلمات افزایش دهیم؟ سعی کنید در متن پیامک خود از عبارات ساده و احساسی که مشتریان را تحریک می کند استفاده کنید.

زیرا باعث می شود که آن ها تحت تاثیر احساساتشان تصمیم به خرید بگیرند و شما می توانید از این عوامل به عنوان فروش موفق استفاده کنید.


مقالات مرتبط

اگر سوال یا نظری دارید با ما درمیان بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.