افزایش فروش محصولات توسط تبلیغات پیامکی

ارسال اس ام اس,سامانه اس ام اس

تمامی کسب و کارها امروزه به دنبال راه هایی برای افزایش فروش محصولات خود هستند و هزینه های بسیاری برای تبلیغات کسب و کار خود می کنند.  پیشنهاد ما تبلیغات پیامکی از طریق سامانه اس ام اس و ارسال اس ام اس است که با کم ترین هزینه به راحتی در کم ترین زمان می توانید محصولات خود به همه ی مخاطبان خود معرفی کنید.

آیا می دانید در فروش از چه مراحلی باید پیروی کرد؟ تشخیص مشتریان واقعی اولین قانون موفقیت در فروش است.


اهداف تبلیغات را تعیین کنید زیرا مبنا و معیار اندازه ‌گیری موفقیت در برنامه تبلیغات شرکت را ارائه می ‌دهد.


7 راه برای افزایش فروش:

1- برگزاری کلاس آموزش رایگان

با برگزاری کلاس هایی به عنوان تبلیغات و آموزش رایگان می توانید محصولات مورد نظر خود را معرفی کنید و حتی می توانید با سامانه اس ام اس به اطلاع بازار هدف خود برسانید که زمان برگزاری کلاس ها چه زمانی می باشد.

 2- توجه مشتری را به خودتان جلب کنید 

سعی کنید با متن های تبلیغاتی مثل: یکی بخر دو تا ببر یا یک بار بخرید همیشه استفاده کنید مشتریان خودتان را جذب کنید و آن ها را تشویق به خرید کنید .

3- بر روی روابط انسانی خود کار کنید

بسیاری از مشتریان حاضر هستند محصولاتی را از اشخاصی که به آن ها اعتماد دارند و یا آن ها را می شناسند خرید کنند سعی کنید در نوع روابط انسانی و اجتماعی خودتان کار کنید تا بتوانید اعتماد افرار اطرافتان را جلب کنید.

4-از روش جایگزینی استفاده کنید 

ما باید به مشتری حق انتخاب دهیم و در صورتی که مردد است و بیشتر از یک گزینه انتخاب دارد باید از او بپرسید که کدامش را دوست داری؟ تمامی آدم ها خوششان می آید که چند گزینه خوب برای انتخاب داشته باشند .

5-با روش مراقبت، مراقب مشتری باشید

مشتری باید احساس کند که اگر هم دارد اشتباه می کند شما مراقب همه شرایط هستید و او تنها نیست.

این حس بهترین حسی است که به مشتری خود ارائه می دهید و با این کار ارزش کاری ، شخصیت و اطمینان سازی را بالا می برید و در ذهن مشتری تا خرید های بعدی  باقی خواهید ماند.

6-حتما به مشتری ها محصولی را  اشانتیون دهید 

شما می توانید با ارسال اس ام اس به اطلاع مخاطبان خود برسانید که در ازای خریدی شما به آن ها یک محصول هم اشانتیون می دهید.

اگر محصول شما تی شرت است که ۲۵ هزار تومان است در قبال هر ۵۰٫۰۰۰ از آن محصول به مشتری تخفیف یا جایزه ای ارائه دهید.

7-از تکنیک اجازه استفاده کنید 

ما انسان ها دوست داریم از ما در هر زمینه ای اجازه بگیرند، پس مشتری خودتان را مجبور نکنید و طوری صحبت کنید که گزینه انتخاب برایش فعال باشد.

چگونه فروش خود را با  استفاده از کلمات افزایش دهیم؟ سعی کنید در متن پیامک خود از عبارات ساده و احساسی که مشتریان را تحریک می کند استفاده کنید.

زیرا باعث می شود که آن ها تحت تاثیر احساساتشان تصمیم به خرید بگیرند و شما می توانید از این عوامل به عنوان فروش موفق استفاده کنید.

اگر سوال یا نظری دارید با ما درمیان بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *