فروش راحت محصولات به کمک تبلیغات پیامکی

ارسال اس ام اس,پنل اس ام اس

فروش راحت محصولات به کمک تبلیغات پیامکی از طریق پنل اس ام اس به سادگی امکان پذیر است. اگر کسب و کاری تازه راه اندازی کرده اید می توانید با ارسال اس ام اس حاوی متن افتتاحیه، فروش راحت محصولات خود در آغاز کار تجربه کنید. با پیامک می توانید معاملات با مشتری را پیگیری کنید.

  • عرضه به موقع محصولات

شما باید اطلاعات محصول‌ خود را از طریق ارسال اس ام اس در اختیار مشتریان قرار دهید. امروزه، به لطف پیشرفت‌ های به دست آمده در ارتباطات شما به راحتی با کسری از زمان می توانید با مشتریان خود در ارتباط باشید.

  • ثابت نگه داشتن فروش

باید در فواصل زمانی منظم، فروشتان با پنل اس ام اس را تحلیل کنید و از خود بپرسید، آیا این محصول فروش خوبی دارد؟ موجودی کالا کم یا زیاد است؟ آیا سود می ‌برید؟ رقبایتان چقدر سود می ‌برند؟ پاسخ دادن به این پرسش‌ ها برای به حداکثر رساندن فروش و ثابت نگه داشتن آن به شما کمک می‌ کند.

  • بررسی بازار هدف

اگر فروش خوبی با ارسال اس ام اس ندارید باید به دنبال حل مشکل باشید. افزایش فروش می ‌تواند مستلزم ارزیابی مجدد محصول، پایگاه مشتریان و تبلیغات باشد.

به صورت دوره ‌ای، تاکتیک هایتان را تغییر دهید. اگر مشتریان، همان متن فروش اولیه را بارها و بارها دریافت کنند یا محصولات در طول ماه ‌ها تغییری نکند، به تدریج محصول شما غیرضروری به نظر خواهد رسید.


اگر محصولی فروش خوبی ندارد، تولید آن را متوقف کنید. می ‌توانید با تخفیف و ارائه‌ ی قیمت پایین‌ تر، موجودی آن کالا را به پول نقد تبدیل کنید.


بازار هدفتان را بررسی و تمرکز فروشتان را بیشتر کنید. شاید خریداران‌ پنل اس ام اس شما در حال تغییر باشند در این حالت شما نیز باید همگام با آن ها تغییر یا بازار هدف جدیدی پیدا کنید.

اصلاح محصول با در نظر داشتن بازار هدف و استراتژی فروش می ‌تواند موجب افزایش فروش محصول شود.

  • قیمت محصول را تغییر دهید

قیمت محصول را تغییر دهید با بررسی اطلاعات مربوط به فروش و عملکرد رقبا متوجه می ‌شوید آیا قیمت تعیین شده برای محصول‌ تان بیش از حد بالا یا پایین است.

محصولتان پنل اس ام اس را انحصاری کنید یا برای مدت محدودی آن را در دسترس مشتریان قرار دهید. گاهی کنترل کردن عرضه به این روش موجب افزایش تقاضا و فروش می ‌شود.

ولی اگر محصولی را برای استفاده‌ ی روزمره عرضه می ‌کنید، نمی ‌توانید آن را به صورت انحصاری یا برای مدت محدود عرضه کنید.

اگر سوال یا نظری دارید با ما درمیان بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *