فروش با سامانه کار پیچیده‌ ای نیست

ارسال اس ام اس,سامانه اس ام اس

فروش با سامانه اس ام اس کار پیچیده‌ ای نیست در ابتدایی ‌ترین سطح برنامه‌ ی فروش با این پرسش‌ ها رو به ‌رو می ‌شوید که چه می‌ فروشید، به که می‌ فروشید و چگونه می ‌فروشید. طی فرآیند فروش با ارسال اس ام اس باید تمرکزتان را بر جزئیات محصول و حفظ مشتریان بگذارید.

در ادامه‌ ی مسیر نیز باید به روندهای در حال تغییر و نیازها یا خواسته‌ های مشتریان توجه کنید. با مشاهده ‌ی این تغییرات می ‌توانید برنامه ‌ی فروش خود را با تغییرات و نیازهای ایجاد شده تطبیق دهید و فروشتان را بالا نگاه دارید.

فروش راحت محصولات به کمک تبلیغات پیامکی به راحتی امکان پذیر است. شما به راحتی با کسری از زمان می توانید با مشتریان خود در ارتباط باشید.

راه های جذب مشتری:

  • راجع به محصول‌ اطلاعات کافی  منتقل کنید

اگر بتوانید اطلاعاتی را با سامانه اس ام اس در مورد محصول منتقل کنید و به پرسش ‌های احتمالی مشتریان پاسخ دهید، آن ها متوجه می ‌شوند شما واقعا به آن محصول اهمیت می ‌دهید.


اگر محصولی از نظر شما ارزشمند باشد احتمال اینکه در نظر مشتریان نیز ارزش داشته باشد، بیشتر خواهد بود. داشتن اطلاعات در مورد ظاهر و باطن محصول بسیار مهم است.


اگر جواب سوال مشتری را نمی ‌دانید، برای مثال می ‌توانید به او بگویید: جواب دقیق سوالتان را نمی ‌دانم، ولی پرس ‌و‌ جو می ‌کنم و بلافاصله با ارسال اس ام اس به شما اطلاع می‌ دهم. وقتی جواب سوالتان را پیدا کردم، چگونه می‌ توانم با شما تماس بگیرم؟

  • بر مزایای محصول تاکید کنید

آنچه علاوه بر ارائه‌ ی اطلاعات در مورد محصول اهمیت دارد، بیان ویژگی ‌های محصول به‌ عنوان مزایای آن است. این کار موجب می ‌شود مشتری متوجه شود چرا باید آن محصول را خریداری کند. برای این کار می‌ توانید به موارد زیر فکر کنید:

آیا محصول سامانه اس ام اس زندگی مشتری را ساده ‌تر می ‌کند؟

آیا این محصول چیزی است که افراد زیادی از آن سود می ‌برند؟

آیا این محصول دوام و کارایی طولانی‌ مدتی دارد؟

  • به اندازه‌ ی کافی در مورد محصول توضیح دهید

اگر محصولات را به صورت مستقیم با ارسال اس ام اس می‌ فروشید یا برای تشویق مشتریان بالقوه به خرید، متنی جذاب می ‌نویسید، به نمایش گذاشتن اطلاعات کافی در مورد محصول به شما کمک می ‌کند تا بتوانید مشتریان را به خرید ترغیب کنید.

تمام اطلاعات محصول باید مفید، درست و کامل باشد.

پیامک باید واضح، مستقیم و به راحتی قابل خواندن باشد.

اگر سوال یا نظری دارید با ما درمیان بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *