نقش درآمد زای تبلیغات پیامکی

ارسال اس ام اس,سامانه اس ام اس

افرادی که در کسب و کار خود شهرت پیدا کرده اند، اغلب کسانی هستند که در مراحل اولیه کار خود پول و سرمایه آن چنانی نداشته اند اما از قدرت فکر و خلاقیتشان در تبلیغات سامانه اس ام اس به خوبی استفاده کرده اند و کارشان را راه انداخته اند. کسب و کارها کم کم به حدی به نقش درآمد زای تبلیغات پیامکی پی برده اند که اصلا در هزینه کردن برای تبلیغ ارسال اس ام اس از خودشان خساستی نشان نمی دهند.

می دانید که تبلیغات راهی برای یافتن مشتری جدید است، هر چقدر تعداد مشتری ها بیشتر باشد و حجم خرید و وفاداری بالاتری داشته باشند کسب و کار موفق تری خواهید داشت.


کسب و کارها تبلیغات هوشمندانه ای را با ارسال اس ام اس به کار گرفته اند و سرمایه خود را روز به روز افزایش می دهند.


رقابت شدید و تنگاتنگی بین محصولات مختلف در بازار ها وجود دارد و همین موضوع باعث شده تمامی کسب و کار ها متوجه اهمیت فراوان تبلیغات شوند.

کسب و کار ها روز به روز به دنبال راه های خلاقانه و جدید تری برای تبلیغات پیامکی هستند تا درمیان هزاران تبلیغ رنگا رنگی که وجود دارد آن ها برنده اصلی باشند.

ویلیام برنباخ  نظر خود را در مورد تبلیغات اینگونه می گوید:

تقلید کردن در تبلیغات سامانه اس ام اس اصلا کار عاقلانه ای نیست و باید در روشی که برای تبلیغ کالاهای خودمان به کار می گیریم، ایده های خلاقانه داشته باشیم.

ویلیام برنباخ بر این عقده است که متفاوت نبودن در تبلیغات، یک جور خودکشی به حساب می آید.

آیا می دانید تلاشی که برای موفقیت کسب و کار خود می کنید چه فایده ای دارد:

این تلاش باعث می شود که مردم، با محصول شما و کسب و کارتان آشنا شوند و اسم محصول یا شرکتتان در ذهنشان جا بگیرد و بر سر زبانشان بیافتد.

تبلیغات سامانه اس ام اس قدرت و بزرگی کسب و کارتان را به مشتریانتان می رساند و شرکتتان را نیرومند تر از آن چیزی که هست معرفی می کند.

وقتی که اسم یک محصول در ذهن ها جا می گیرد به طور غیر مستقیم این را نشان می دهد که کالاها و خدمات خوبی به مردم ارائه داده و رضایتی که مشتریان از محصولاتشان داشته اند، باعث شهرت آن شده است.

هر چقدر هم که یک محصول، با کیفیت باشد و قیمت مناسبی هم داشته باشد تا زمانی که با ارسال اس ام اس در معرض دید قرار نگیرد نمی تواند به جایگاهی که لایقش است برسد.

مردم باید بارها و بارها اسم کسب و کارتان جلوی چشمشان باشد تا در خاطرشان بماند.

توصیه های دهان به دهان مشتری ها، یک تیغ دو لبه است. اگر موفق بوده باشید، نامتان به خوبی پخش می شود و گرنه بدون آن که محصولتان را امتحان کرده باشند، دهان به دهان برایتان تبلیغات منفی خودشان را پخش می کنند.

اگر سوال یا نظری دارید با ما درمیان بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *