کسب درآمد از طریق پیامک

ارسال اس ام اس,سامانه پیامکی

کاربران می توانند با ارسال اس ام اس که قیمت هر پیامک از قیمت بازار فعلی کمتر است درآمد روزانه داشته باشند. در این مقاله چگونگی کسب درآمد از طریق سامانه پیامکی توضیح داده می شود.


شما نیز قطعا یکی از دارندگان تلفن همراه می باشید که روزانه تعداد قابل توجهی اس ام اس تبلیغاتی دریافت می کنید.


شاید گاهی این فکر از ذهن شما عبور می کند که آیا این اس ام اس ها هزینه ای دارد؟ چرا با وجود این که شما این پیامک ها را نخوانده پاک می کنید باز هم ارسال کنندگان از ارسال آن ها خسته نشده و کماکان این پیام ها ارسال می شود؟

مردم این اس ام اس ها را مطالعه می کنند

شاید باورتان نشود ولی اکثریت مردم این اس ام اس ها را مطالعه می کنند و گاه از آن نیز بهره می برند.

همه شما در شهرتان شاهد ارسال پیامکی از طرف فروشگاهی یا مرکز خدماتی در شهرتان بوده اید، اگر کمی دقیق تر به مساله نگاه کنید متوجه خواهید شد که آن فروشگاه مطرح تر و مشهور تر از سایر فروشگاه های مشابه در شهر شما هستند.

حتی اسمشان و تبلیغشان ماندگاری بیشتری در ذهن شما دارد و این خود یک برند سازی است و در نهایت مشتری بیشتری هم نسبت به سایرین کسب کرده اند.

شیوه نوین تبلیغاتی

این فروشگاه ها یا مراکز خدماتی و غیره با تکنیک های تبلیغاتی سعی بر جذب مشتری بیشتر دارند با وجودی که حتی بعضی نخوانده اس ام اس تبلیغاتیشان را حذف می کنند ولی این خود یک شیوه نوین تبلیغاتی است که حتی این روزها در شبکه های اجتماعی نظیر وایبر تلگرام اینستاگرام و غیره می بینیم.

در حقیقت این سامانه راهی ارزان برای انتقال اطلاعات به مشتریان است.

حال در پاسخ به سوال اول می توان به جرات گفت تبلیغات اس ام اسی دارای درآمدی خوب برای شخص ارائه دهنده خدمات جهت ارسال اس ام اس برای شخص تبلیغ دهنده می باشد.

فرض کنید شما یک خودرو تاکسی دارید که ابزار کسب در آمد می باشد حال با بنزین سهمیه ای که نرخ کمتری نسبت به خودرو های سواری دارد شروع به کار می کنید و نرخ هر مسیر مشخص و معین است و شما با این که بنزین هزینه می کنید اما در پایان علاوه بر هزینه بنزینی که کرده اید مبلغی سود نیز کسب کرده اید.

ابزار کار جهت خود اشتغالیست

حال برمی گردیم به کسب در آمد از طریق ارسال اس ام اس. سامانه پیامکی همان ابزار کار شما جهت خود اشتغالیست که به صورت مادام العمر در اختیار شماست و می توانید از آن در زمان و مکانی با داشتن یک رایانه یا تبلت یا یک تلفن هوشمند متصل به اینترنت کسب در آمد کنید.

حال این سوال به وجود می آید که این افراد را چگونه پیدا کنیم تا سفارش بدهند؟

یادتان باشد شما همان گونه که برای افراد ارسال اس ام اس انجام می دهید می توانید برای تبلیغ کار خود نیز از این سامانه استفاده کنید اما با یک تفاوت.

سامانه پیامکی دارای بانک شماره  اصناف و فروشگاه های کشور می باشد و شما می توانید به هر شغلی هدفمند ارسال اس ام اس انجام دهید.

نیازی نیست در ابتدا هزینه ای انجام دهید شرکت در ابتدا مبلغی شارژ اولیه به پنل شما اختصاص داده است که شما می توانید هدفمند صنف مورد نظر خود را جهت ارسال  تبلیغ خود انتخاب نمایید.

اگر سوال یا نظری دارید با ما درمیان بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *