مشتریان تنها منبع برگشت سرمایه

ارسال اس ام اس,سامانه اس ام اس

در اقتصاد جهان امروز شرکت ‌ها باید همه ی فعالیت‌ ها و توانمندی‌ های خود را در تبلیغات سامانه اس ام اس و ارسال اس ام اس متوجه رضایت مشتری کنند چرا که مشتریان تنها منبع برگشت سرمایه هستند. بنابراین بازار رقابتی امروز همه سازمان ‌ها را ملزم به مشتری مداری می‌ کند و در تبلیغات تمرکز بر حفظ مشتری های فعلی بسیار اهمیت دارد.

رابطه بسیار قوی بین کیفیت محصول و خدمات

در بازار رقابتی امروز شرکت ‌ها برای بقا نیاز به مشتری مداری دارند، آن ها نیاز به تولید محصولات و خدمات با کیفیت بالا دارند که بتوانند رضایت و وفاداری مشتری را با ارسال اس ام اس بدست آورند.


رضایت مشتری برای سازمان ‌ها در تبلیغات پیامکی امر مهمی تلقی می‌ گردد و آن ها مبنی بر اینکه چند درصد از مشتریانشان را بتوانند حفظ کنند، برنده یا بازنده ‌اند.


امروزه رسیدن به رضایت مشتری که در نهایت منجر به سودآوری می‌ شود هدف اصلی تجارت تبلیغات پیامکی است، به این دلیل که رابطه بسیار قوی بین کیفیت محصول و خدمات، رضایت مشتری و سودمندی شرکت وجود دارد.

وفاداری مشتری تابعی از رضایتمندی است

احتمال برگشت مشتریان راضی زیاد است ولی مشتریانی که ناراضی هستند به جای دیگری مراجعه می‌ کنند. پس رمز بقای سازمان و تبلیغات حفظ مشتریان راضی می ‌باشد. وفاداری مشتری تابعی از رضایتمندی است.

مشتری وفادار:

  • زمان بیشتری را روی محصولات و خدمات سامانه اس ام اس ما صرف می ‌کند.
  • باعث تشویق دیگران برای خرید از ما می ‌شود.
  • بر این باور است که آنچه از ما می خرد، ارزش آنچه پرداخت می کند را دارد.

افزایش فروش و کاهش هزینه ‌های عملکردی

مشتریان راضی برای موفقیت بلند مدت شرکت و تبلیغات سامانه اس ام اس عامل مهمی محسوب می‌ شوند. رضایت بالای مشتری منجر به ثبات و وفاداری بیشتر مشتری می‌ گردد، که در نهایت باعث بازده و منافع در آینده خواهد شد رابطه مثبتی بین وفاداری مشتری و سوددهی شرکت وجود دارد.

سود افزایش یافته از وفاداری به دلیل کاهش هزینه‌ های تبلیغات، افزایش فروش و کاهش هزینه ‌های عملکردی می ‌باشد  جذب یک مشتری جدید خیلی گران‌ تر از حفظ مشتری موجود می باشد.

توجیه اساسی برای اندازه‌ گیری رضایت مشتری

رضایت مشتری به عنوان یک عامل اصلی برای تعیین موفقیت سازمان در ارتباط با مشتریان می ‌باشد و رضایت مشتری معیاری از چگونگی عملکرد کلی سازمان در رابطه با مجموعه انتظارات مشتری می ‌باشد.

توجیه اساسی برای اندازه‌ گیری رضایت مشتری فراهم آوردن اطلاعاتی است که مدیران را قادر سازد تا تصمیمات صحیحی را جهت به حداکثر رساندن رضایت مشتری ‌ها اتخاذ نمایند و در نتیجه موجب بهبود حفظ مشتری‌ ها با ارسال اس ام اس شوند به همین دلیل اندازه‌ گیری رضایت مشتری بسیار مهم است.

شرکت ها روی متد هایی که تعیین ‌کننده رضایت مشتری است میلیون‌ ها دلار خرج می‌ کنند، چون اندازه ‌گیری کمی رضایت مشتری کمک بزرگی به اندازه ‌گیری کیفیت محصول بر رفتار مشتری می ‌باشد.

اگر سوال یا نظری دارید با ما درمیان بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *