بازاریابی پیامکی جایگزین تبلیغات قدیمی

ارسال اس ام اس,سامانه اس ام اس

 

جایگزینی بازاریابی پیامکی با تبلیغات قدیمی یکی از بهترین گزینه‌های تبلیغاتی جدید از نظر سرعت و بازدهی بالا برای جذب مخاطب و فروش بیشتر است. امروزه دیگر روش‌های قدیمی تبلیغات به دلیل سرعت پایین و وقت‌گیر بودن و امکان هدررفت هزینه، به عنوان اولین روش تبلیغاتی استفاده نمی‌شوند. دنیای امروز دنیای دیجیتال و سرعت است. ارتباطات ما دست خوش تغییرات شده‌اند. موبایل بیش از هر وسیله‌ای همراه ماست و تقریبا از زمانی که از خواب بیدار می‌شویم تا شب هنگام، آن را از خود دور نمی‌کنیم. اگر فروشنده و صاحب کسب و کار و خدمات هستید، پس تبلیغات شما هم باید مانند بقیه ابعاد زندگی تغییر کند و به روز شود. جایگزینی بازاریابی پیامکی با تبلیغات قدیمی، اولین کاریست که برای عقب نماندن از رقبای خود باید انجام دهید. در این بخش از سایت سامانه پیامکی سیگنال به مزایای این جایگزینی و به روز کردن تبلیغات می‌پردازیم.

 

چرا باید با تبلیغات قدیمی خداحافظی کنیم؟

اگر به عنوان یک فروشنده یا خدمات‌دهنده، هنوز با تبلیغات قدیمی کار می‌کنید و از طرفی ناراحتید که چرا جذب مخاطب و فروش کالا یا خدمات شما ضعیف است، باید به تفاوت تکنیک‌های بازاریابی سنتی و مدرن توجه کنید:

1.سرعت

اولین و مهم‌ترین نکته تبلیغاتی در دنیای تجاری امروز، سرعت عمل در تبلیغ کالا و خدمات است. تنها با یک کلیک می‌توانید همزمان یک پیام را در شبکه‌های اجتماعی یا به صورت پیامک برای تعداد زیادی مخاطب ارسال کنید.

 

2.کم‌هزینه بودن

تبلیغات مدرن چون با دنیای دیجیتال سر و کار دارد، برای همین مانند بروشور، کاتالوگ، تراکت و بنر، امکان هدر رفت هزینه و زمان ندارد.

 

3.مخاطبین گسترده

یک دلیل دیگر برای جایگزینی تبلیغات مدرن با قدیمی، دسترسی به مخاطبین انبوه در کوتاه‌ترین زمان ممکن است.

 

4.همگام شدن با مخاطبین

بیشتر مخاطبین و مشتریان، به تلفن همراه و کامپیوتر و شبکه‌های مجازی دسترسی دارند و طبیعتا جذب تبلیغاتی می‌شوند که به روز و جذاب باشد. پس شما هم به عنوان یک فروشنده باید با مخاطبین و جامعه هدف خود همگام باشید.

 

انواع تبلیغات مدرن

وقتی با تبلیغات قدیمی خداحافظی می‌کنید و می‌خواهید یک تبلیغ جدید انتخاب کنید، با روش‌های گوناگونی مواجه می‌شوید. شبکه‌های اجتماعی اینستاگرام، تلگرام، واتساپ، فیس‌بوک و….، تبلیغات رادیویی و تلویزیونی، ایمیل و اس ام اس مارکتینگ. شما می‌توانید از تمام این گزینه‌ها استفاده کنید اما قطعا یکی از این گزینه‌ها بهتر از بقیه است مانند ارسال پیامک تبلیغاتی و خدماتی.

 

ارسال اس ام اس,سامانه اس ام اس,ارسال اس ام اس

 

مزایای جایگزینی بازاریابی پیامکی با تبلیغات قدیمی

پیامک تبلیغاتی بهترین گزینه برای صاحبین کسب و کار قدیمی و جدید است چون مزایای بهتری نسبت به تبلیغات قدیمی و دیگر تبلیغات مدرن دارد. همچنین آموزشگاه‌ها، مدارس، دانشگاه‌ها، مراکز بیمه می‌توانند برای اطلاع‌رسانی به مخاطبین‌شان از پیامک استفاده کنند. در این قسمت به تکنیک‌های بازاریابی مدرن با ارسال پیامک می‌پردازیم:

1.ارسال سریع

با ارسال پیامک تبلیغاتی دیگر نیاز نیست زمان زیادی صرف چاپ بنر و تراکت و بروشور و پخش آ‌ن‌ها کنید. تنها با عضویت در یک پنل پیامکی معتبر و کارآمد، و با چند کلیک، می‌توانید پیام کوتاه تبلیغاتی بفرستید.

 

2.ارسال گسترده

وقتی از یک پنل و خط پیامکی استفاده می‌کنید، به راحتی می‌توانید به مخاطبین گسترده‌ای از شهر، استان یا کل کشور پیامک تبلیغاتی ارسال کنید.

 

3.انتخاب جامعه هدف

شما می‌توانید از بانک شماره‌های به روز سامانه پیامکی‌ای که در آن عضو هستید، استفاده کنید و بر اساس شهر، استان، منطقه، سن و جنسیت، کدپستی همراه اول و ایرانسل و از روی نقشه اس ام اس تبلیغاتی برای مخاطبین خود بفرستید.

 

4.برگزاری نظرسنجی

با ارسال پیامک نظرسنجی می‌توانید تعامل بیشتری با مشتریان خود داشته باشید و کیفیت کالا یا خدمات خود را افزایش دهید.

 

5.یادآوری زمان های خاص

شما می‌توانید با پیامک، روز تولد و مناسبت‌های خاص را به مشتریان خود تبریک بگویید.

 

6.اعلام نمره دانش‌آموزان و دانشجویان

مسوولین مدارس و دانشگاه‌ها و مراکز فرهنگی هنری می‌توانند درد اسرع وقت و به راحتی با ارسال یک پیامک، نمرات و برنامه‌های کلاسی را به مخاطبین‌شان اطلاع دهند.

 

7.ارسال کد تخفیف

یکی دیگر از مزایای جایگزینی بازاریابی پیامکی با تبلیغات قدیمی این است که می‌توانید برای تعامل بیشتر با مشتریان و حفظ و ماندگاری آن‌ها، پیامک کد تخفیف برایشان بفرستید.

 

8.اطلاع‌رسانی فروش ویژه و حراج فصل

اگر می‌خواهید از رقبا عقب نمانید و مشتریان خود را از  دست ندهید، ارسال پیامک اطلاع‌رسانی حراج فصل و فروش ویژه یکی از بهترین گزینه‌هاست.

 

 

سامانه اس ام اس,ارسال اس ام اس,سامانه اس ام اس

9.ارسال پیام کوتاه با نام مخاطب و شخصی‌سازی پیام

می‌توانید با کمک امکانات پنل پیامکی، هر پیام کوتاه را با نام هر مخاطب ارسال کنید. این کار صمیمیت و احترام شما را به مخاطب نشان می‌دهد.

 

10.امکان ارسال پیامک به شماره‌های مسدود شده

ممکن است پیامک‌ها به برخی از مخاطبین نرسد. چون برخی مخاطبین نمی‌خواهند پیامک تبلیغاتی دریافت کنند. اما نگران نباشید. با داشتن یک خط خدماتی به راحتی می‌توانید به شماره‌های مسدود شده یا بلک لیست، پیامک اطلاع‌رسانی ارسال کنید.

 

11.ارسال پیامک تبریک به کارمندان

استفاده از پیامک برای ادارات و شرکت‌ها هم بسیار مناسب است. شما می‌توانید به مناسبت‌های مختلف برای کارمندان خود پیامک بفرستید و ارتباط خوبی با آن‌ها داشته باشید.

 

12.هدر رفت کم‌تر زمان و هزینه

  • ۴۴ درصد از نامه‌های تبلیغاتی که مستقیما برای مصرف کنندگان ارسال می‌شود، اصلا باز نمی‌شوند و تنها موجب هدر دادن وقت، هزینه و کاغذ می‌گردند.
  • ۸۶ درصد مردم در زمان پخش آگهی‌های تلویزیونی، کانال را عوض می‌کنند و آگهی‌ها را نمی‌‌بینند.
  • ۸۴ درصد از افراد ۲۵ تا ۳۴ ساله از وبسایت‌هایی که آگهی‌های بی‌ربط و مزاحم نمایش می‌دهند، خارج می‌شوند.

تبلیغات پیامکی 99% موارد باز می‌شوند و اگر درست و اصولی نوشته و ارسال شوند، مشتری زیادی جذب خواهد کرد. آن هم در مدت زمان کوتاه نسبت به دیگر تبلیغات.

 

جمع‌بندی

اگر می‌خواهید در کسب و کار خود پیشرفت کنید و از رقبا عقب نمانید، بهتر است به روش‌های نوین تبلیغات و بازاریابی مانند پیامک فکر کنید. جایگزینی بازاریابی پیامکی با تبلیغات قدیمی بهترین گزینه برای انجام این کار است. گزینه‌ای مقرون‌به صرفه، پرسرعت و با بازدهی بالا. شما می‌توانید با مشاورین سامانه پیامکی سیگنال تماس بگیرید و از همین حالا برای داشتن یک خط پیامکی و ارسال پیامک تبلیغاتی و خدماتی اقدام کنید. 32008-025

اگر سوال یا نظری دارید با ما درمیان بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *