کاربردهای اس ام اس برای مشاورین املاک

ارسال اس ام اس,پنل اس ام اس

آیا می دانید که بیش از صدها مشاوره املاک در ایران از بازاریابی پیامکی توسط پنل اس ام اس جهت ارائه خدمات به مشتریان خود استفاده می کنند؟ امروزه هر شغل و تجارتی می تواند جهت ارائه خدمات بهتر و فروش محصولات خود از ارسال اس ام اس توسط پنل اس ام اس استفاده نماید. همچنین این روش برای مشاورین املاک از تاثیرگذاری بالایی نیز برخوردار است.

حال شاید بپرسید که بازاریابی پیامکی چه نوع کاربردی برای یک مشاوره املاک دارند. پس بهتر است که ادامه مطلب را مطالعه کنید.

  • یادآوری قرارهای ملاقات
  • اطلاع رسانی از فهرست های جدید به مشتریان
  • اطلاع رسانی اخبار فروش ویژه
  • ارسال اطلاعات و جزئیات مسکن به مشتریان
  • اطلاع دادن در مورد کیس های اوکازیون

این فهرست تنها شامل موردهای کوتاهی از کاربردهای پنل اس ام اس برای مشاورین املاک می باشد.


 از جمله دیگر مزایای ارسال اس ام اس مقرون به صرفه بودن، کارکرد بسیار آسان و صرفه جویی در زمان است. حتی بهتر از همه ی این موارد، می توان گفت که بازاریابی پیامکی واقعا بر روی کسب وکار شما تاثیر می گذارد.


مشاورین املاکی که فهرست خانه ی بسیاری در اختیار دارند و زمان کافی در دست ندارند می توانند با استفاده از پنل اس ام اس و بر اساس مشخصات معینی یا موقعیت جغرافیایی خانه های خود با افراد متقاضی در تماس باشند.

یکی از مزایای بسیار عالی بازاریابی پیامکی این است که مشاورین املاک می توانند با بروشور و کاغذ خداحافظی کنند.

دیگر نیازی نیست که تمامی این کاغذها را انبار کنید یا نگران این باشید که محتوای آن در گذر زمان خراب شود.

برای اینکه بازاریابی پیامکی برای بنگاه معاملات مسکن شما تاثیر گذار باشد شما باید افراد را ترغیب کنید تا به عضویت خبرنامه پیامکی شما در بیایند.

این امر جهت عملکرد سیستم پنل اس ام اس شما کاملا ضروری است.

راه های بسیاری برای پیدا کردن افراد به دنبال مسکن برای خبرنامه پیامکی شما وجود دارد.

مطمئن باشید اگر شما کارتان را به درستی انجام دهید و چیزی را که آنها به دنبال آن هستند بهشان پیشنهاد دهید، طی مدت زمان کوتاهی افراد بسیاری برای یافتن خانه ی مورد علاقه شان به شما مراجعه خواهند کرد.

شما باید با توجه به الگوی خاصی برای آنها ارسال اس ام اس کنید، اما نباید تعداد زیادی اس ام اس در روز برای آنها ارسال کنید.

این کار سبب آزرده خاطری آنها می شود.

شما می توانید در ماه، هفته یا روز یک اس ام اس برای آنها بفرستید اما به خاطر داشته باشید که هیچ وقت اضافه بر تعدادی که به آنها قول داده بودید اس ام اس ارسال نکنید.

همچنین ارسال اس ام اس دیر به دیر نیز می تواند بر روی تجارت شما تاثیری منفی داشته باشد. همانطور که از قدیم گفته شده است، از دل برود هر آنکه از دیده برفت.

…………………………….

سامانه پیامکی برای املاک

آژانس های املاک کشور یکی از اصناف امروزه می باشد که به علت تعدد زیاد آن، این صنف رقابتی نیز شده است. املاک ها می توانند با استفاده از سامانه پیامکی و ارسال اس ام اس در فضای رقابتی پیشی بگیرند.

در صنف املاک سود بیشتر نصیب آژانسی خواهد شد که معامله خرید و فروش یا رهن و اجاره بیشتری را انجام دهد، بنابراین نگه داشتن مشتری و پیگیری آن از نکات بسیار حائز اهمیت می باشد.


یکی از راه های ارتباط موثر با مشتری ارسال اس ام اس می باشد که می توانید از طریق سامانه پیامکی انجام دهید.


پی گیری مشتری

زمانی که مشتری به آژانس املاک شما مراجعه می کند شما با توجه به خواسته مشتری موارد مشابه را اعلام می کنید، ممکن است مورد دلخواه مشتری شما در همان موارد باشد ولی در بعضی از مواقع مورد مطلوب یافت نمی شود و شما بایستی جهت اعلام موارد جدید شماره همراه را دریافت نمایید.

هنگامی که مشتری از املاک شما بیرون می رود به آژانس بعدی مراجعه می کند اما کدام املاک می تواند معامله را انجام دهد؟

قطعا آژانس املاکی در معامله موفق خواهد شد که مشتری خود را پیگیری کند و وقتی که مورد دلخواه فرد پیدا نشد و از املاک شما خارج شد باید پیگیری مداوم نمایید تا نتیجه حاصل شود.

یادآوری به مشتری

شما می توانید موارد جدید را روزانه از طریق ارسال اس ام اس اعلام کنید این کار را تا جایی که فرد معامله خود را انجام دهد یا منصرف شود انجام دهید، وقتی مشتری شما متوجه پیگیری مداومتان شود قطعا بنگاه شما را فعال و متمایز خواهد دید.

همچنین می توانید شماره مشتریان خود را وارد دفترچه تلفن سامانه پیامکی نمایید و آن ها را دسته بندی کنید.

جهت تبلیغات بنگاه خود نیز این سامانه بسیار مناسب می باشد، شما می توانید هم تبلیغ املاک خود را انجام دهید و هم موردهای مناسب را از طریق ارسال اس ام اس تبلیغ کنید.

ارسال شما می تواند با استفاده از بانک های اطلاعاتی باشد به طور مثال بانک شهر و کد پستی یا ارسال از روی نقشه گوگل.

لازم به ذکر است در هر دوی این بانک ها شماره های همراه اول موجود می باشد.

این دو بانک اطلاعاتی مناسب ترین بانک برای صنف املاک می باشد زیرا پیامک تبلیغاتی خود را در همان محدوده مورد نظر می توانند ارسال کند و بدین صورت ارسالی هدفمند تر خواهند داشت.

علاوه بر بانک های اطلاعاتی بالا، ارسال از دکل ایرانسل یا همان  bts  نیز پیشنهاد می شود که در این نوع ارسال می توانید به شماره های ایرانسل ارسال انجام دهید و محدوده ارسالی را خودتان انتخاب کنید.

یادتان باشد شما زمانی نسبت به سایر رقبای خود جلوتر هستید که کار و یا ایده ای جالب داشته باشید. پی گیری و یادآوری به مشتری از طریق ارسال اس ام اس می تواند در موفقیت شما بسیار موثر باشد.