معرفی کالا و خدمات توسط تبلیغ پیامکی

ارسال اس ام اس,سامانه اس ام اس

تبلیغات با سامانه اس ام اس بهترین شیوه‌ ای است که می توانید برای معرفی کالا و خدمات خود به مشتریان استفاده کنید. وفادار نگه داشتن مشتری می تواند دشوار باشد اما شما می توانید با ارسال اس ام اس مشتریان خود را وفادار نگه دارید. شما همچنین می توانید با استفاده از تبلیغات پیامکی تجارت مستقل خود را داشته باشید.


با تبلیغ پیامکی شما پاداش مدیریت مشتری خوب خود را دیر یا زود دریافت می کنید.


در تبلیغ پیامکی لازم است تا مراحل زیر را دنبال کنید:

  1. مخاطبان خود را به صورت دقیق انتخاب کنید

اولین قدم برای توسعه یک تبلیغات موفق شناخت مخاطبان است. آیا آن ها جوان هستند؟ به چه چیزهایی علاقه‌ مند هستند؟

  1. در بازده زمانی مشخص ارسال اس ام اس کنید

شما باید در ساعت ها و روزهای مشخص در طول هفته برای مخاطبان خود پیامک ارسال کنید. همچنین تلاش‌ های خود را در تبلیغات سامانه اس ام اس اندازه‌ گیری کنید و سعی کنید با یک نظرسنجی از مشتریان متوجه نقاط ضعف و قوت تبلیغ خود شوید.

تبلیغات انگیزه دار

یک انگیزه خیرخواهانه پیدا کنید که هم برای شرکت شما و هم مخاطبان مهم باشد. سپس از جادوی آن برای جذب مشتریان بیشتر استفاده کنید.

برای این منظور باید شرکت خود را به خوبی بشناسید و بدانید که هدفتان با ارسال اس ام اس کمک به چه کسانی است. توجه داشته باشید که تبلیغات انگیزه دار می‌ تواند به صورت همکاری با یک موسسه خیریه انجام شده و در راستای کمک به هدف آن ها تلاش کند.

تبلیغات انگیزه دار می ‌تواند یک رابطه مستحکم بین شما و مشتریانتان ایجاد نماید.

تبلیغات نزدیک

از وای ‌فای یا بلوتوث استفاده کنید تا پیام ‌های تبلیغاتی محصولات و خدمات خود را به گوشی و تبلت مشتریانی که در نزدیکی شما هستند، بفرستید.

به این فکر کنید که مشتری شما، وقتی از طریق بلوتوث یک پیشنهاد ویژه دریافت می‌ کند که می ‌تواند همان لحظه از آن استفاده کند، چقدر خوشحال می‌ شود.

تبلیغات دهان به دهان

وقتی تبلیغی که شما با سامانه اس ام اس برای منطقه خاصی ارسال می کنید مورد توجه مخاطبان شما قرار بگیرد به طور ناخودآگاه باعث تبلیغات دهان به دهان می شود.

مفهوم تبلیغات دهان به دهان از اسم آن به خوبی مشخص است. مردمی که از پیامک شما خوششان آمده با دیگران صحبت می کنند و اطلاعات، از شخصی به شخص دیگر منتقل می ‌شود.

طبیعتا آن ها دوست دارند در مورد برندهایی که واقعا دوست دارند، به دوستان و آشنایان خود بگویند. تبلیغات دهان به دهان یکی از قدیمی ‌ترین روش ‌هایی است که از طریق آن مردم می‌ فهمند که چه محصول یا خدماتی خوب است.

اگر سوال یا نظری دارید با ما درمیان بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *