محتوای هر ارسال اس ام اس

ارسال اس ام اس

محتوای هر ارسال اس ام اس گویای یک فرصت و یا ارزش و یا تهدیدی می باشد. پیامی که خبر از زلزله یا آلوده شدن خوراکی می دهد یک تهدید برای مخاطب می باشد که مخاطب با مشاهده این پیام از خوردن آن خوراکی خودداری می کند و پیامی که برای تبلیغ کسب و کار می باشد و برای آگاهی، دانش و افزایش عملکرد مخاطب می باشد پیام ارزشی خوانده می شود.

وقتی ارسال اس ام اس می شود و محتوای آن خبر از یک اتفاق خوب همانند کاهش قیمت محصولی و یا شروع تخفیفات فلان فروشگاه می دهد پیامی فرصت پذیر برای مخاطب می باشد.

تبلیغات پیامکی به دلیل سرعت بالا و قیمت مناسب از مهم ترین ابزارهای اطلاع رسانی محسوب می شود و با تبلیغات پیامکی می توانید به راحتی تبلیغات کسب و کار خود را شروع کنید.


ارسال اس ام اس در صورتی مفید است که قادر باشد به صورت ویروس در میان مردم پچ پچ شود و بر روی افکار عمومی در کمترین زمان تاثیر گذار بگذارد.


به طور میانگین هر خط موبایل روزانه 5 عدد پیامک تبلیغاتی و بر روی شبکه های اجتماعی فعال بر روی گوشی همراه 10 پیام دریافت می شود.

در میان انبوه پیامک هایی که ارسال می گردد تنها تعداد محدودی از آن ها مورد توجه قرار می گیرد پیام هایی که مخاطب را درست هدف گرفته و از محتوای تاثیر گذار و زمان ارسال مناسب برخوردار می باشند از این دسته اند.

از ارسال اس ام اس بیشتر کسب و کارها برای معرفی محصول و خدمات و یا اطلاع رسانی استفاده می نمایند.

تبلیغات زیادی به طریق های مختلف در سطح شهر دیده می شود آیا توجه شما را به خود جلب کرده است؟ همه ی ما این تبلیغات را می بینیم و راحت از آن میگذریم.

اما اگر پیامک تبلیغاتی با ارسال اس ام اس به شما ارسال شود به دلیل تایم کمی که از شما می گیرد و استفاده همه گیر از تلفن های همراه بسیار مرسوم تر و جدیدتر می باشد.

ما در عصر تکنولوژی زندگی می کنیم و همه این موضوع را می دانیم که تبلیغات با ارسال اس ام اس بسیار بازخورد بهتری از دیگر تبلیغات دارد.

اغلب مدیران کسب ‌وکارها به‌خوبی می‌دانند که 80 درصد از سود آن‌ها از 20 درصد مشتریان آن‌ها حاصل می‌شود، آن‌ها به‌ خوبی می‌دانند که با داشتن تبلیغات پیامکی تضمین خرید آن 20 درصد از مشتریان را کرده اند.

با این کار خودشان بخشی از سودآوری خود را تضمین کرده‌اند در هر کسب و کاری وفاداری مشتری و حفظ و نگهداری مشتری بسیار مهم است.

با داشتن تبلیغات پیامکی در هر زمانی می توانید با مخاطبان بازار هدف خود در ارتباط باشید و آن ها از پیشنهادات ویژه خود با خبر سازید.

اگر سوال یا نظری دارید با ما درمیان بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *