پیامک خود را با نام تجاری ارسال نکنید

ارسال اس ام اس,پنل اس ام اس

پیامک خود را با نام تجاری ارسال نکنید زیرا اولا نام تجاری امکان Replay کردن پیام را ندارد. ثانیا در ارسال اس ام اس با نام تجاری شما با ۱۱ کاراکتر محدود روبه رو خواهید بود و معمولا نام تجاری در کشور ایران در ۱۱ کاراکتر نمی گنجد. شما همواره باید پیامک هایتان را به گونه با پنل اس ام اس ارسال کنید که بیشترین تاثیرگذاری را بر روی خواننده بگذارد.

هزینه ارسال پیام با نام تجاری بیشتر از شماره های مجازی می باشد. شما می توانید علاقه به محصول خود را با پیامک به مشتری منتقل کنید و با ارسال پیام رابطه نزدیکی با مشتری برقرار کنید.

چگونه پیامکی ارسال کنید که تاثیرگذاری بالایی داشته باشد:

  • در انتخاب جملات دقت کنید

برای ارسال اس ام اس فارسی شما محدود به ۷۰ کاراکتر و برای ارسال پیامک لاتین محدود به ۱۶۰ کاراکتر هستید، پس در انتخاب جملات دقت کنید و از جملات کوتاه و جذاب استفاده کنید.


پیام هایی که در یک صفحه خلاصه و گنجانده شوند از محبوبیت بیشتری برخوردارند. کلمات جذابی مانند هدیه، تخفیف ویژه را در پیامک خود به کار ببرید.


  • از کلمات ساده و بی ابهام استفاده کنید

در محتوای پیامکی که می خواهید با پنل اس ام اس ارسال کنید از کلمات ساده و بی ابهام استفاده نمایید. استفاده از کلمات مبهم و سوال بر انگیز، کاهش مشتریان شما را در پی خواهد داشت. از کلماتی استفاده کنید که مشترک متوجه منظور شما از متن ارسالی گردد.

  • اطلاعات تماس را درج کنید

اطلاعات تماس که شامل تلفن و یا ایمیل است به صورت کامل درج نمایید. در تبلیغ پیامکی استفاده از شماره تلفن تماس توصیه می شود. چون همیشه دسترسی به اینترنت برای مشترک میسر نیست.

حتما شماره تماس ثابت شما دارای پیش شماره شهر باشد برای مثال 021 برای تهران.

  • پیامک را چند بخش کنید

اگر متن شما طولانی تر از یک صفحه پیام کوتاه است، می توانید آن را به چند بخش تقسیم کرده و در فواصل معین ارسال کنید. اگر پیامک های خود را تک بخشی ارسال نمایید مخاطب شما، با دریافت چند پیامک از شما، نام و برند شما را در ذهن خواهد سپرد.

  • حتما فارسی ارسال کنید

پیامک های انگلیسی معمولا خواننده کمتری دارند زیرا تمامی مشترکین قادر به خواندن متون لاتین و فینگلیش نیستند. بنابراین حتما پیامک های خود را فارسی ارسال کنید.

  • به مخاطبان خود پیامک بدهید

به گروه مخاطبین خود پیامک با پنل اس ام اس بدهید برای مثال اگر شما یک مغازه در منطقه ای دارید، مخاطب خاصی شامل شما نمی شود. اما استفاده از ارسال منطقه ای پنل پیامک به شما شدیدا توصیه می شود.

صاحبان مشاغل می توانند از بانک مشاغل پنل پیامک استفاده نمایند. ساکنین شهرهای دیگر ایران نیز می توانند با استفاده از ابزار ارسال هدفمند، به ساکنین شهر خود پیامک ارسال نمایند.

  • پیامک فلش ارسال نکنید

پیامک فلش ارسال نکنید، این پیامک ها بر روی گوشی مخاطب شما ذخیره نمی شود و حالت جالب و جذابی نیست. این نوع پیامک پس از خواندن پیامک به صورت خودکار حذف می شوند.

  • پیام را قبل از ارسال بخوانید

محتوای پیامک خود را قبل از ارسال اس ام اس بررسی کنید. ممکن است پیامک شما شامل غلط املایی باشد که این از دید مخاطبین جالب نیست و مشترکین به این پیامک ها اعتماد نمی کنند. همچنین شماره تماس خود را قبل از ارسال بررسی کنید.

اگر سوال یا نظری دارید با ما درمیان بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *