نحوه نگارش متن پیامک

ارسال اس ام اس,پنل اس ام اس

حتما می دانید که تنها ۱۰ درصد خوانندگان به پیامک های تبلیغاتی پنل اس ام اس توجه می‌ کنند. شاید فکر کنید که این ۱۰ درصد، ارزش این همه زحمت را ندارد، اما اشتباه می ‌کنید. این گروه کوچک می ‌توانند مشتریان بالقوه ‌ای باشند که می‌ خواهند هرچه بیشتر در مورد محصول شما با ارسال اس ام اس بدانند و شما می بایست نکاتی را در متن تبلیغاتی خود رعایت کنید.

با مخاطبانی که برایشان ارسال اس ام اس می کنید درست همانند مردمی که هر روز با آن ها رو به ‌رو می‌ شوید، رفتار کنید و با پیامک مشتریان را در چرخه تجارت خود نگه دارید.


پیامک شما باید به گونه‌ ای باشد که مشتریان را متقاعد سازد که محصول شما را بخرند و نه کالای رقیب را.


نکات نوشتن تبلیغات مفید:

  • کلمات غیر ضروری را حذف کنید

به ‌طور مستقیم در ارسال اس ام اس به ویژگی ‌های محصول خود اشاره کنید، هر کلمه غیرضروری را حذف کنید. هر چقدر تعداد واژه‌هایتان بیشتر باشد، خوانندگان کم تری آن را خواهند خواند.

  • اصل پیام را بگویید

پاراگراف اول را هرچه قوی ‌تر و موثرتر بسازید، امتیازاتی را پیشنهاد کنید. پس از نوشتن نخستین پاراگراف، به توصیف مزایای اصلی محصولتان بپردازید.

به خواننده آنچه را که باید در مورد محصولتان بداند در اول پیام توضیح دهید و آن را پیوسته تکرار کنید.

  • پیامک ساده و صریح باشد

اگر شما از زبان ساده استفاده نکنید، افراد عادی قادر به درک آن نخواهند بود. یک پیام ساده و صریح به شما فرصت می‌ دهد که با مخاطبان بالقوه پنل اس ام اس خود به ‌گونه‌ ای مستقیم حرف بزنید.

برخی نویسندگان تبلیغات بر این تصور هستند که با توده بی‌ جان در ارتباط اند. این روش خوبی نیست خواننده را در ذهن خود به‌خاطر آورید و با آن ها همانگونه صحبت کنید که دوست دارید با خودتان صحبت کنند.

  • از زمان حال استفاده کنید

زمان حال به شما اجازه می ‌دهد که نظر خود را در نوشته ‌تان ابراز کرده و بگویید که اکنون چه چیزی اتفاق می‌ افتد و شما چه باید بکنید. همچنین می ‌تواند در بیان رویدادی که در آینده رخ خواهد داد و شما اطمینان کامل به حضور این رویداد دارید، استفاده شود.

  • پاراگراف خود را کوتاه بسازید

یک موسسه آمارگیری اعلام کرده است هر چقدر پاراگراف‌ هایتان طولانی ‌تر باشند، افراد کم تری آن را خواهند خواند.

  • از منطق و احساس استفاده کنید

پیامک پنل اس ام اس شما نه ‌تنها خواننده را در مورد یک امتیاز خاص مطلع می‌ سازد، بلکه می‌ تواند دارای یک امتیاز عاطفی نیز باشد.

نوشته‌ های تبلیغاتی منطقی نیز می ‌توانند بسیار موثر واقع شوند، البته مشاهداتی نیز در خصوص تمایل کم تر خوانندگان عادی به خوانندن پیام‌ های منطقی وجود دارد.

  • نتیجه را اعلام کنید

پیامی که دارای نتیجه‌ گیری روشن باشد، دو برابر آن هایی که فاقد نتیجه‌ گیری ‌اند، موثر واقع می ‌شود.

اگر سوال یا نظری دارید با ما درمیان بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *