محتوای اثربخش پیامک تبلیغاتی

ارسال اس ام اس,سامانه پیامکی

در تبلیغات توسط سامانه پیامکی، مهمترین بخشی که باید به صورت جدی به آن توجه شود نوشتن محتوای اثربخش بر ذهن مشتری است. ارسال اس ام اس تبلیغاتی موثر زمانی معنا می دهد که متن پیامک ساده اما حرفه ای باشد.

نکات مهم برای نوشتن متن پیامک:

  • مندرج کردن 
  • ساختن و ایجاد
  • سازماندهی کنید 
  • انتشار
  • تبدیل کردن

مندرج کردن


قبل از این که محتوا و متن خود را ارسال اس ام اس کنید، باید حتما به خوبی درباره ی اهدافی که می خواهید به انجام برسانید فکر کنید.


به عبارت دیگر، باید آن را در جایی نوشته و نکات مهم آن را مشخص کنید.

بهتر است استراتژی شما این باشد که محتوای متنی که می خواهید به مشتریانتان ارسال اس ام اس نمایید را با صدای بلند بخوانید، این کار به شما کمک خواهد کرد تا لحن نوشته ی خود را متوجه شوید.

در برخی موارد شما می فهمید که توانایی این کار را دارید یا نه، قطعا بازاریابی محتوا برای همه نیست. با تبلیغات پیامکی امکان توسعه و رشد کسب و کار برایتان وجود دارد.

ساختن و ایجاد

حال نوبت ساختن و ایجاد رسیده است. محتوای متن شما همه جا در دسترس است، رسانه های اجتماعی، بازی ها، ویدئو ها، کتاب ها و… نیازی نیست که دو سال وقت بگذارید یا تیمی قوی برای ایجاد یک داکیومنت ساده داشته باشید.

زمانی که شروع می کنید، چیزی که نیاز دارید زیرکی است. اول باید ببینید چه چیزی مخاطبانتان را جذب و درگیر می کند سپس همان را ادامه دهید.

به یاد داشته باشید شما نمی توانید این گفتگو و محتوا را کنترل کنید، شما تنها بخشی از آن هستید و باید گفتگوگر یا نویسنده ای ماهر باشید تا مخاطبتان از حضور شما و نوشته تان با هر نوع موضوعی لذت ببرد.

در این صورت تبلیغات توسط سامانه پیامکی شما را برای رساندن به اهداف بلندتان کمک می کند.

سازماندهی کنید

سازماندهی بخش مهمی از این استراتژی است. حتی گاهی مطلبی که از منابع دیگر به اشتراک می گذارید نیز مهم است.

در این رابطه باید گفت که پیدا کردن و سازماندهی مطالب خوب یک مهارت است. گاهی مطالبی خوب هستند که پیرامون اخبار جدید هستند، بنابراین می توانید آن خبر را به محصولات و خدمات خود ربط دهید و به این شیوه آن را بنویسید.

زمانی که موضوع و داستانی خوب یافتید نباید تنها یک اشاره کرد و از آن گذشت، خیلی ها هستند که علاقه مند به داستان شما هستند.

پس اگر موضوع جالبی پیدا می کنید، می توانید دوباره نیز براساس مفهوم اولیه آن محتوایی دیگر ایجاد کنید.

انتشار

وقتی که محتوای خود را ایجاد کردید، نوبت به نشر آن می رسد. اکثر برندها و شرکت ها از این که بازدید کننده ی زیادی جذب کرده اند خرسند می باشند و به اینکه چه کسانی محتوای آنان را میبیند فکر نمی کنند.

این یک استراتژی شکست خورده است. شما باید مطمئن باشید که افراد درست و مناسبی محتوای شما را خواهند دید. با توجه به این موضوع شما می بایست راجع به انتخاب نوع رسانه ی اجتماعی ای که بهترین نتیجه را می دهد خوب فکر کنید.

به عنوان مثال متوجه شوید که آیا مخاطبانتان طرفدار ویدئو هستند یا مقالات را مطالعه می کنند؟ تا زمانی که درک روشنی از این ندارید که مخاطبتان محتوا را چطور مصرف می کند، نمی توانید به درستی آن را منتشر کنید.

حال که ابزار بازاریابی دیجیتالی نیز محتوا و متن شما را از راه های مختلف به جهانیان عرضه می کند، ایمیل را فراموش نکنید. این روش هنوز هم یک ابزار با ارزش است.

تبدیل کردن

فراموش نکنید که چرا این محتوا را تولید کردید. دلیل آن تبدیل این فرصت ها به فرصت فروش محصولات و خدمات شماست.

پس مهم است که به مخاطبان خود و عکس العمل آن ها در رسانه های مختلف توجه کنید، و قدرت مشتریان را دست کم نگیرید. با توجه به موارد گفته شده می توان اهمیت بازاریابی محتوا را درک کرد. قطعا برای کمک به محصولات و خدماتتان به این بخش نیاز خواهید داشت.

سامانه پیامکی راهی موثر و سریع برای انتقال حرف هایتان به مشتریان است.

اگر سوال یا نظری دارید با ما درمیان بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *